Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:43:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291340 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Majmune, uslove opklade ne pravi javni beleznik retarde nego vas dvojica, koliko treba da budes glup od nula do Teodor. Pa nije javni beleznik Solomon pa da opklade deli na deli na ravne casti vec da kao obican cinovnik zavede i overi opkladu. Smile

Znaci ili si retard ili si lazljiva kukavica. Jbg izaberi od ta dva Smile

Tupavi, overi se kod javnog bilježnika, a ako si preglup da okladu sam sastaviš ću ja to, eto, ne moraš biti pametan za to, jesi shvatio?

Hahahaha pa on ti je i rekao da hoce da definisete uslove a ti si rekao da uslove mora da definise javni beleznik?

Pa kako te bre nije sramota mator konj a laze toliko?  Smile
Ti mora da si neka sramota za porodicu tako lazljiv i glup.  Smile
Mislim, ovo je sve dokazano, napisano, sve moze da se proveri, da se stavi link, tvoje reci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Glupi majmunčići sami ni običnu okladu ne znaju sastaviti, haha, ali pustimo ih, neka i dalje gluposti pišu, mi idemo na pametne stvari iz same veličanstvene i neponovljive "teorije svega", BFT.



Imam DOKAZ da je svemir ali i život na Zemlji napravio netko Inteligentan, tko je ZNAO unaprijed sve što radi, i taj rad još uvijek traje, i trajati će dokle će postojati naša dimenzija prostor-vremena.

Dokaz sadrži matematiku i metafiziku, i samo je onima najpametnijima na Zemlji shvatljiv, e da.

USKORO će se i javno objaviti, seveda!  Smile




Majmune, uslove opklade ne pravi javni beleznik retarde nego vas dvojica, koliko treba da budes glup od nula do Teodor. Pa nije javni beleznik Solomon pa da opklade deli na deli na ravne casti vec da kao obican cinovnik zavede i overi opkladu. Smile

Znaci ili si retard ili si lazljiva kukavica. Jbg izaberi od ta dva Smile

Tupavi, overi se kod javnog bilježnika, a ako si preglup da okladu sam sastaviš ću ja to, eto, ne moraš biti pametan za to, jesi shvatio?

Hahahaha pa on ti je i rekao da hoce da definisete uslove a ti si rekao da uslove mora da definise javni beleznik?

Pa kako te bre nije sramota mator konj a laze toliko?  Smile
Ti mora da si neka sramota za porodicu tako lazljiv i glup.  Smile
Mislim, ovo je sve dokazano, napisano, sve moze da se proveri, da se stavi link, tvoje reci.

Ne glupko, krivo si shvatio, bilježnik će samo overiti uvjete oklade, dakle će time i DEFINIRATI samu okladu, ograničeni, to sam napisao, ali i ti i alan ste preglupi da od prve shvatite napisano, pa eto ponavljam, zadnji puta, ak ne shvaćaš, tvoj problem, se razme!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2021, 21:31:58 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Glupi majmunčići sami ni običnu okladu ne znaju sastaviti, haha, ali pustimo ih, neka i dalje gluposti pišu, mi idemo na pametne stvari iz same veličanstvene i neponovljive "teorije svega", BFT.

Ne ne ne ne sto lazes bre seljacino  Smile

https://slobodni.net/t125063-291/#post1218365

Citat: Majmun Teodor na drugom forumu
Ako se misliš kladiti napiši mi ovdje privatnu poruku kada i vidimo se kod javnog bilježnika, koji će sve uvjete odrediti, i kraj priče, uzmi ili ostavi!

Evo ljakse, ovde tvrdis da ces se jedino kladiti ako javni beleznik odredi uslove. Smile

Eto, dokazani lazljivi majmun Teodor kukavica

LMTK Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
retardirani preglupi šizofreni smrdljivi majmune pa kako očekuješ da se kladite ako ne daš lične podatke? Smile ovo je nekako preretardirano čak i za tebe.šalim se,nije

znači to je bukvalno preduslov,mora da se zna lepo s kim imaju posla tačno,koja adresa,kako,gde itd

au koliko si jebeno beznadežno retardiran  Smile
al najgore od svega što si tolika prejadna kukavica i jadnik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
Glupi majmunčići sami ni običnu okladu ne znaju sastaviti, haha, ali pustimo ih, neka i dalje gluposti pišu, mi idemo na pametne stvari iz same veličanstvene i neponovljive "teorije svega", BFT.

Ne ne ne ne sto lazes bre seljacino  Smile

https://slobodni.net/t125063-291/#post1218365

Citat: Majmun Teodor na drugom forumu
Ako se misliš kladiti napiši mi ovdje privatnu poruku kada i vidimo se kod javnog bilježnika, koji će sve uvjete odrediti, i kraj priče, uzmi ili ostavi!

Evo ljakse, ovde tvrdis da ces se jedino kladiti ako javni beleznik odredi uslove. Smile

Eto, dokazani lazljivi majmun Teodor kukavica

LMTK Smile

Tupavi, napisao sam ti na koji način će javni bilježnik definirati, ono što mi ZADAMO kao uvjet oklade, stvarno si
 preglup dan od prve nešto shvatiš, ozbiljno!  Smile




Glupi majmunčići sami ni običnu okladu ne znaju sastaviti, haha, ali pustimo ih, neka i dalje gluposti pišu, mi idemo na pametne stvari iz same veličanstvene i neponovljive "teorije svega", BFT.



Imam DOKAZ da je svemir ali i život na Zemlji napravio netko Inteligentan, tko je ZNAO unaprijed sve što radi, i taj rad još uvijek traje, i trajati će dokle će postojati naša dimenzija prostor-vremena.

Dokaz sadrži matematiku i metafiziku, i samo je onima najpametnijima na Zemlji shvatljiv, e da.

USKORO će se i javno objaviti, seveda!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2021, 21:40:26 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
aman očigledno je koliko vrda i izvlači se raspali iritantni jadnik,lik jebeno menja definicije reči čim dokažu da je nešto slagao alo O.o
najjadnija i najpatetičnija ''osoba'' ikad,tj nije ni osoba ni robot no lišaj običan retardirani,paprat,trunku ljudskog nema u sebi u bilo kom smislu,intelektualnom,moralnom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Ne glupko, krivo si shvatio, bilježnik će samo overiti uvjete oklade, dakle će time i DEFINIRATI samu okladu

Ne glupi kurcu, definisati opkladu znaci odrediti uslove. Pa ti stvarno ne razumes jezik kojim govoris  Smile

Ne zna razliku izmedju overiti i definisati Smile
To znaci da moras ti i osoba koja se kladi protiv da dogovorite uslove. Ti svoj predlog opklade nikad nisi dao, jer si picka, naravno Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2021, 21:42:34 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7063
Rasturači pozadine moje supruge sami ni običnu okladu ne znaju sastaviti, haha, ali pustimo ih, neka i dalje gluposti pišu, mi idemo na pametne stvari iz same veličanstvene i neponovljive "teorije svega", BFT.


Imam DOKAZ da je svemir ali i život na Zemlji napravio netko Inteligentan, tko je ZNAO unaprijed sve što radi, i taj rad još uvijek traje, i trajati će dokle će postojati naša dimenzija prostor-vremena.
Dokaz sadrži matematiku i metafiziku, i samo je onima najpametnijima na Zemlji shvatljiv, e da.
USKORO će se i javno objaviti, seveda!  Smile
Ako reč dokaz napišete velikim slovima to je SIGURAN znak da je taj dokaz ispravan.
Još ako dokaz sadrži matematiku koja je proverena od strane Majmuna koji nije umeo da pomnoži tri broja ni pomoću kalkulatora, Nobelova nagrada je osigurana. Smile

Ne glupi kurcu, definisati opkladu znaci odrediti uslove. Pa ti stvarno ne razumes jezik kojim govoris  Smile

Ne zna razliku izmedju overiti i definisati Smile
Ovo mu ide na listu promašaja.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2021, 21:48:49 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
 Smile Smile kakva pomamljena preluda debilčina auh  Smile
teodore stvarno si teško bolestan čovek,kad ti to kaže 500 forumaša od mogućih 500,plus ko zna kolko još osoba u pravom životu,znači da je istina,počni konačno da se lečiš molim te, da ne bi ubio nekog tako lud i nestabilan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
pardon,teško bolestan majmun
retardirani šizofreni autistični kukavički majmun
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:43:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.