Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:07:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291878 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
majmune teodore lažljiva majmunčino de je snimak?! oćemo snimak kako sviraš orgulje i pevaš aliluja ili..koje već sranje pevate u onoj debilskoj sekti ili da priznaš da si lagao da znaš da sviraš orgulje i ostalo sve što si nalupetao! ne misliš valjda da će ti iko poverovati da si ono ti na slici  Smile nisi baš TOLIKO majmunolik i nezgrapan, znamo da lažeš lažovčino!

Debilko, svirao sam i vodio zborove u Čakovcu, Nedelišću, a sada već više od deset godina vodim dva zbora u Sv. Martinu na Muri, i ak nisi ćorav, lijepo ti piše TKO je svirao orgulje i na misi i na koncertu, ali što se može kad nisi dovoljno pametan da zbrojiš dva i dva, jel?  Smile


A umeće sviranja orgulja je u korelaciji sa filozofiranjem

Nema to veze, samo kažem da sam bio DOSTA na raznim televizijama i da me to ne impresionira, niti mi je neka velika želja da opet nastupim pred Tv kamerama i pred tisućama ljudi, ja sam to već prošao što velika većina vas nikada neće, eto.

Uostalom, svaki vikend sviram pred barem tisuću ljudi, ak se zbroje sve ove godine, nekoliko milijuna je u živo slušalo to, a ono na televizijama još i više, to niti ne brojim. S time da kažem da NE MOŽE svatko dobro svirati orgulje, mnogi pijanisti koji su odlični na klaviru NISU sposobni dobro svirati orgulje, jer su složenije i zahtjevnije, ima dvije oktave pedala koje klavir nema, tako da istovremeno tri notnih crtovlja treba svirati a ne samo dva kako je na klaviru, eto, da se zna.

Dake, ja sam jako poznat i CIJENJEN u stvarnom životu, i NIJE mi želja da se nekome još više dopadnem sa bilo čime, ALI to nema veze sa "teorijom svega", jer to je sasvim druga priča, pa še kak.

Svi ovi uspjesi na televizijama prilikom mojih nastupa NISU ni približno tako veliki kako će biti barem samo JEDNO pojavljivanje na bilo kojoj televiziji sa "teorijom svega", ozbiljno.

Jer ipak sam ja PRVI čovjek koji je došao do ISTINE o svemu, to ću i pokazati na prvom nastupu, garant!  Smile



« Poslednja izmena: 24. Okt 2020, 16:48:21 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
Svi ovi uspjesi na televizijama prilikom mojih nastupa...
Koji si ti bolid.  Smile
Tvoji uspesi su toliki da je inžinjer elektrotehnike koji je pokojan već 30 godina poznatiji Božidar Frančić od tebe.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Božidar Frančić Teodor će TEK biti svima poznat na Zemlji, a i ŠIRE, samo kažem!

I nema žurbe, sve u svoje vrijeme.

Seveda!  Smile


Nego, KOJI ono oblik ima naš cijeli prostor, jel?

Nekakav ima, ali koji, to nauka ne može saznati.

Da pita nekoga tko to i te kako zna?  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2020, 17:47:45 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5225
Zastava Voždovac-Beograd
Znam samo da si ti debil i da sve što pričaš je debilno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
Nego, KOJI ono oblik ima naš cijeli prostor, jel?

Nekakav ima, ali koji, to nauka ne može saznati.

Da pita nekoga tko to i te kako zna?  Smile
Koga...Majmuna iz Medjimurja koji nije umeo da pomnoži tri broja ni pomoću kalkulatora, a umišlja da je rešio tajne svemira? Smile

Majmune Teodore, šta bi ti rekao nekome ko nije umeo da pomnoži tri broja ni pomoću kalkulatora, a umišlja da je rešio tajne svemira?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
majmune teodore lažljiva majmunčino de je snimak?! oćemo snimak kako sviraš orgulje i pevaš aliluja ili..koje već sranje pevate u onoj debilskoj sekti ili da priznaš da si lagao da znaš da sviraš orgulje i ostalo sve što si nalupetao! ne misliš valjda da će ti iko poverovati da si ono ti na slici  Smile nisi baš TOLIKO majmunolik i nezgrapan, znamo da lažeš lažovčino!

Debilko, svirao sam i vodio zborove u Čakovcu, Nedelišću, a sada već više od deset godina vodim dva zbora u Sv. Martinu na Muri, i ak nisi ćorav, lijepo ti piše TKO je svirao orgulje i na misi i na koncertu, ali što se može kad nisi dovoljno pametan da zbrojiš dva i dva, jel?  Smile


A umeće sviranja orgulja je u korelaciji sa filozofiranjem

Nema to veze, samo kažem da sam bio DOSTA na raznim televizijama i da me to ne impresionira, niti mi je neka velika želja da opet nastupim pred Tv kamerama i pred tisućama ljudi, ja sam to već prošao što velika većina vas nikada neće, eto.

Uostalom, svaki vikend sviram pred barem tisuću ljudi, ak se zbroje sve ove godine, nekoliko milijuna je u živo slušalo to, a ono na televizijama još i više, to niti ne brojim. S time da kažem da NE MOŽE svatko dobro svirati orgulje, mnogi pijanisti koji su odlični na klaviru NISU sposobni dobro svirati orgulje, jer su složenije i zahtjevnije, ima dvije oktave pedala koje klavir nema, tako da istovremeno tri notnih crtovlja treba svirati a ne samo dva kako je na klaviru, eto, da se zna.

Dake, ja sam jako poznat i CIJENJEN u stvarnom životu, i NIJE mi želja da se nekome još više dopadnem sa bilo čime, ALI to nema veze sa "teorijom svega", jer to je sasvim druga priča, pa še kak.

Svi ovi uspjesi na televizijama prilikom mojih nastupa NISU ni približno tako veliki kako će biti barem samo JEDNO pojavljivanje na bilo kojoj televiziji sa "teorijom svega", ozbiljno.

Jer ipak sam ja PRVI čovjek koji je došao do ISTINE o svemu, to ću i pokazati na prvom nastupu, garant!  Smile




lažljiva autistična majmunčino teodore tražio sam SNIMAK, znaš li bar šta TA reč znači,SNIMAK??! dakle gde je barem jedan snimak sa jutjuba ili bilo kog drugog sajta?? šta će nam neke bezvezne fotošopirane slike  Smile dakle SNIMAK daj sa NEKE TELEVIZIJE, reko si da si bio na televiziji,pa da vidimo dokaz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
eh...snimak tj klip,VIDEO klip, ne klip kukuruza, to ti je ono..kako da objasnim najlakše najvećem maloumniku ikad  Smile znači to ti je ono što se POKREĆE,dakle POKRETNE SLIKE,znači suprotno od slike,koja STOJI, snimak kad pustiš on se pokreće kao npr FILM kad gledaš (jel znaš šta je film?), znači kao da si uživo tu itd,jesi skapirao možda na šta mislim,znaš sigurno i tako malouman  Smile Smiley 1
znači treba mi SNIMAK TJ VIDEO KLIP tebe, a ne SLIKA, i dakle snimak sa TELEVIZIJE, a ne SLIKA sa SAJTA,jesi razumeo konačno,evo ne znam više kako da  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5225
Zastava Voždovac-Beograd
nema snimak, niko kod njega u retardiranoj porodici ne zna da pritisne dugme za snimanje na mobilnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
pa mora da ima na nekoj televiziji,reko je da je nastupo na tv, ne bi on valjda lago  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
eh...snimak tj klip,VIDEO klip, ne klip kukuruza, to ti je ono..kako da objasnim najlakše najvećem maloumniku ikad  Smile znači to ti je ono što se POKREĆE,dakle POKRETNE SLIKE,znači suprotno od slike,koja STOJI, snimak kad pustiš on se pokreće kao npr FILM kad gledaš (jel znaš šta je film?), znači kao da si uživo tu itd,jesi skapirao možda na šta mislim,znaš sigurno i tako malouman  Smile Smiley 1
znači treba mi SNIMAK TJ VIDEO KLIP tebe, a ne SLIKA, i dakle snimak sa TELEVIZIJE, a ne SLIKA sa SAJTA,jesi razumeo konačno,evo ne znam više kako da  Smile

Javi se televizijama da ti pošalju, haha, meni ne treba, kraj priče.

Zovi recimo HRT, pitaj za prenos mise na prvom programu iz Sv. Martina na Muri prije koju godinu, pa ćeš dobiti sve i vidjeti sve!

I ne budi nevjeran nego VJERAN!  Smile



Nego, majmunčići, naš prostor i te kako postoji, a KOJI to oblik ima, jel?

Nauka na aparatima, haha!

Pa še kak!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2020, 20:39:59 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:07:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.