Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:10:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 100 101 103 104 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291189 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Pa sad...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Kako se Biblija uklapa u sve ovo što ću ja iznijeti u "teoriji svega"?

Zar Biblija ne govori da postoji Trojstvo, Bog u tri jednake vječne svemoguće osobe, a to su Otac, Sin i Duh Sveti?

A moja teorija tvrdi da takve vječne osobe NE POSTOJE?  Što je sada istina o tome, je li?

Pa upravo sam zbog toga i govorio o Bibliji na početku ove teme jer ona ni ne jednom mjestu NE TVRDI da su u Bogu neke tri vječne osobe, Isus samo kaže svojim učenicima da idu učiti sve narode o onome što im je govorio i da krste sve narode u ime Oca i Sina i Duh Svetoga, NE OBJASNIVŠI tko su zapravo Otac, Sin i Duh Sveti.

Ta dogma je tek 300 godina poslije Krista na saboru biskupa u Niceji donešena i postala je obvezujuća za sve krščane, koji se biskupi nisu s time složili oduzeta im je imovina i služba, dakle Biblija NE GOVORI da su u Bogu nekakve tri vječne osobe, a to upravo i tvrdi a i dokazati će moja "teorija svega", jer je Bog nešto sasvim drugo od toga, dapače!  Smile

Trojstvo nije cak ni teoloski precizno definisan , to je igracka za filozofe koja na kraju krajeva i nema neku svrhu tj. niti nama niti je Bogu bitno da se zna ko je on , sta je on , kakvo je on bice  , njemu je u interesu da doznamo sta smo i ko smo mi , sta jesmo i sta mozemo postati a taj put se osvaja slusanjem Hristovih reci iz Jevandjela (ovih koja su nama dostupna) i pokusavanjem da njegove pouke i poruke priemnimo u praksi , u zivotu.

Izmedju ostalog svrha Novog zaveta je bas ta , da nas pouci , pokaze put , misljenje mnogih.

Poenta , ti Bibliju nesmes uzimati za bilo kakvu osnovu ako zelis da proguras svoju toriju inace bice kao i svaka druga koja se bazira na nekim ucenjima iz Biblije.

E sada pitanje :

Da li ces ti u tvojoj "Toriji svega" objsniti nastanak zemlje , coveka , svrhu svega i koji je to "pravi" put koji trebamo slediti i konacno da li ce ta teorija u praksi resiti nagomilane probleme koje covecanstvo ima ?

Teorija će objasniti KAKO je naš svijet nastao, a onda ćemo samo ČEKATI da ONI dođu na Zemlju, eto kratko i jasno što će se dešavati u praksi.

Ali polako.

Prvo će biti velike borbe između istine o postanku i svi dogmi koje postoje na Zemlji o samom postanku svijeta.

Neće se to preko noći moći napraviti, ali polako, nikamo nam se ne žuri, biti će to zanimljiva utakmica u kojoj će dakako istina sve pobijediti.

Drugačiji ishod i ne može biti, dapače!  Smile




izadji iz senke tihi covece i preuzmi svoju nagradu...

Nema žurbe, polako, sve ide redom kako je davno to odlučeno, dapače!  Smile



Dakle po svemu onome što znam, svemir je napravila Prva Civilizacija, inteligencija daleko starija od cijeloga našega svijeta, i PRVI sam čovjek kojemu je to DOPUŠTENO to znati, ali nisam zadnji, naprotiv!

Zapisano je da KADA će se govoriti ISTINA o postanku, doći će kraj.

Ali ne smak svijeta, nego kraj ovakvoga svijeta kakvoga mi znamo, a kakav je jadan vidi se svaki dan i u medijima i u stvarnom životu, na žalost. Ljudi umiru, bolesni su, ratuju međusobno, događaju se prirodne nepogode, potresi, oluje, poplave, nema toga zla kojega sada nema na Zemlji. Ali PROĆI ĆE sve to, i dolazi nam jedan savim drugačiji svijet, ja u to ne vjerujem ja to znam da će se to i dogoditi.

Što prije da dođe taj Novi svijet, biti će bolje za svakoga na Zemlji.  Smile



Evo sada ti meni reci zasto ce ta nova saznanja biti vazna za covecanstvo ?
 A posto donekle predvidjam odgovor ja cu ti reci zasto nece  Smile Smile

Važna su zato jer ćemo znati kako je sve nastalo a samim time i kako smo mi ljudi zbilja nastali i zašto smo baš na Zemlji!

I onda je igra skrivača gotova.

Postati ćemo jedni od "odraslih" bića u našem prostor-vremenu a ne mala djeca koja vjeruju u neke bajke o postanku.

Pa ćemo se moći "družiti" i sa onim najstarijim bićima, koji su naši pravi Stvoritelji.

Prije toga nema razloga da nam se Stvoritelj službeno pokaže, treba ipak neke stvari znati o Njemu, dakle ČEKA SE samo na nas ljude da do toga susreta dođe, e da!  Smile




u teoriji svega sve stoji...

evo tesla pise u svojim dnevnicima da ajnstajn prica gluposti...

ja citam i dusa se raduje... Smile

U nečemu je Einstein u pravu a u nečemu nije.

U pravu je što se tiče relativnosti prostora i vremena (mada je to samo polovica od onoga što zbilja karakterizira sam prostor i samo vrijeme).

Ali je potpuno u krivu glede zakrivljavanja prostora, ali i usporavanja vremena, ni jedno ni drugo nije moguće, tu jeTesla u pravu da Einstein priča gluposti, dapače.

Kod toga se radi o ograničenim sposobnostima naših zemaljskih uređaja, koji ne rade isto pri razlilčitim brzinama ali ni na različitim mjestima u svemiru kao i okolici, i to je to ništa više od toga.

Dok onaj PRAVI prostor I PRAVO vrijeme nitko ne može ni zakriviti ni usporiti, naprotiv, i to će moja "teorija svega" bez problema dokazati!  Smile



Vidis ja sam ovakvog misljenja ili da se bolje izrazim moje prognoze su ovakve.

Covecanstvo vec dugo vremena zivi verujuci ili u Boga ili svete krave nauke.U jednom trenutku jedno od ova dva sigurno ce pasti ako ne i oba u isto vreme , to doba dolazi to je jedino sigurno.
U ta vremena covek ce shvatiti da znacaj nauke i religije u opstanku drustva je mizeran cak i poguban i da ce covek morati da se okrene samom sebi tj. prirodi.
Vracanje zivotu u prirodi i zivljenje van prirode ali postujuci je bice jedini nacin prezivljavanja za ovo covecanstvo.Cak i danas najveci broj ljudi veruje da jedini nacin da prezivimo je spasavanjem nase zivotne okoline i to ce na kraju krajeva biti ta IDEJA oko koje ce se covecanstvo okupiti kao jedno.U ovom trenutku jak uticaj moralno-nakaznih sila i kapitalisticko - potrosackog drustva usporava taj proces ali covek ce se osloboditi i tih lanaca onda kada shvati da je kranji cilj i jednih i drugih destrukcija.

Nece nam biti potreban nijedan bog niti religija , nikakavo spasenje i vaskrsenje , covek ce se pobrinuti sam za sebe.

Religija , dokazano odavno , je sredstvo kontrole i zamenice je samosvest i strah za koegzisteciju.Ljudi ce prihvatiti zakone koji nigde nece bti zapisani.

Cak i da se tvorac pojavi ma ko da to bio , da se ta sila cije prisustvo osecamo konacno manifestuje , nece biti bitno jer covekovo nepoverenje prevazici ce svaku veru.

Jedina nauka koja ce biti iole bitna je ona koja ce nam resiti zivotne probleme u smislu opstanka.Danas su najnebitniji naucnici koji se bave opstankom a najbitniji oni koji se bave stvarima kao sto su fizika , matematika i slicne nauke koje vekovima unazad bukvalno nisu doprinele nista.

Teslijanska misao bice konacno potvrdjena gde ce nam na kraju biti dato da vladamo energijom mozda beskonacno ali sigurno besplatno i gde ce se moral u nauci razviti do te mere da ce postati deo sveobuhvatnih moralnih vrednosti.

Povratak prirodi naucice nas koliko je malo potrebno da bi covek ziveo , ratovi ce biti bezsmisleni i bilo kakava udruzivnja u teritorijalnom smislu , jer kao sto sam napisao povratak prirodi znaci ce egzistiranje bilo gde na ovoj planeti.

Mnogo toga izgubice smisao ali ce ga zivot konacno imati za sve.

Iz tog nekog mog misljenja , sigrno je da nisam jedini i sigurno je da nas je sve vise , proizilazi i moje misljenje da trosenje energije na dokazivanju stvari koje ne postoje kako kaze "inicio" je bespotrebno.

Zapravo ekvivalentno kolicini gluposti koje prozivedes  je samo tvoja inteligencija i utroseno vreme , eto tebi jednacine za u buduce  Smile




Dragi moj, nikakva priroda sama po sebi ne postoji, sve što vidiš od svemira je djelo Vansvermirske Inteligencije, sto posto.

I kojoj onda prirodi da se mi ljudi vratimo je li?

Naš svijet jako brzo može nestati, jedna malo veća gromada kamenja  i nema više života na Zemlji.

Ako misliš da je slučajno to što još uvijek postoji život na Zemlji onda si naivan.

Davno nas ljudi ne bi bilo da nije sve POD KONTROLOM, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

100%


IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
garant!
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Ozbiljno, svemir je napravila daleko starija i naprednija Inteligencija od nas ljudi.

Prije ili kasnije cijelo čovječanstvo će se morati s njome susresti na globalnom nivou.

Mada neki vjeruju da nema Vanzemaljske daleko naprednije Inteligencije, sve to se za PAR SEKUNDI može potpuno primijeniti, dapače!

A to ćemo mi doživjeti u to sam uvjeren.

Davno je zapisano da ono što ćemo doživjeti neće nitko od znanstvenika moći objasniti, osim time da POSTOJI ta daleko naprednija Sila od nas ljudi, pa da i to vidimo konačno! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
@ teodor.franic

Tvoja prica zaista postaje kontraverzna , ali ...


Kada pogledas nas svet i sve sto nas okruzuje , slozenost , jedinstvenost , matematicku proracunatost i tacnost , ciklicnost procesa u prirodi i vasioni , neobljasnjiva ponasanja mikroorganizma , taj dolazak informacije niotkuda i stvaranje pokretacke energije ni iz cega nemozes a da nezakljucis da je nesto inteligntno sve to i stvorilo ili pak dalo taj prvi zamajac.To znaci , tesko je verovati u teoriju da je sve nastalo slucajno.

To je moj kredit tvorcu , ne Bogu ne Alahu niti tvojim vanzemaljcima vec nekom stvoritelju o kome znamo puno a i nista neznamo i za koga ce u to sam uveren covecanstvo izgubiti interesovanje.

Tu mogu da se sa tobom slozim.

Elem siguran sam da se mozemo ja i ti sloziti da ko god da je stvorio coveka nije ga stvorio da bude samoodrziv , vec ga je stvorio da zivi u sprezi sa prirodom i da samo tako egzistira.

Da li je stvoritelj coveka smestio u vec razvijeno prirodno staniste pa ga podsticao/oblikovao dok nije postao to sto je postao ili je stvoritelj kreirao i prirodu i coveka istovremeno u to necu da zalazim ali cekam da se izjasnis a osecam da hoces , u kom tenutku covek nastupa na zemlji.

I iako nisam cak dobio odgovro na pitanje : Zasto su stvorili coveka ? Nastavicu da polemisem sa tobom.

Dakle , tvorac je morao da stvorio za coveka prirodno staniste da bi covek egzistirao to nemozes da negiras naravno.

Citat
Ti kazes da nikakva priroda sama po sebi nepostoji vec ju je ne kreirao.

To nama kao ljudima nije bitno jer mi odavno znamo da nasa egzistencija nezavisi od neke vanzemlajske inteligencije vec od nas samih i direktno je povezana sa ovuvanjem nase zivotne sredine u kojoj moram priznati imamo samo poraze ali fakat je da mi sada zavisimo o prirode i nebudemo li brinuli o njoj nece biti potrebno "veliko ciscenje" ocisticemo se prirodno  Smile

Zatim kazes :

Citat
I kojoj onda prirodi da se mi ljudi vratimo je li?

Pa naravno nasoj koju blagovremeno unistavamo.
Vidi stvoritelj je sklopio sve kocikice uradio to gotovo savrseno pogurao nas par puta tu i tamo kada smo malo zapeli i sada vec dobro sljakamo u smislu funkcionalnosti organizma.

To je sada dobro uradjeni BMW motor kome treba redovno menjati ulje tj. brinut se o njemu.To je covecanstvo u globalu , covek i priroda nista ispod i nista iznad.

Zatim pominjes da nas svet moze nestati i da nas neko drugi cuva.

Cekaj pa cuva nas nasa planeta zemlja , gravitaciono poje cak sto vise gravitaciona polja Suncevog sistema  i magnetno polje.
Vidi nasa nauka napredovala je dotle da vrlo lako mozemo detektovati nebeska tela koja ulaze u Suncev sistem i veoma precizno izracunati njihove putanje.Nauka je napredovala dovoljno cak i da detektuje eksplozije na suncu koje izazivaju ogromna zracenja.

Ali stite nas gravitaciono i magnetno polje , uspesno.

Medjutim ako ti potenciaras mogucnost da ta inteligencija moze u bilo kom trenu prouzrokovati tu katastrofu i unistiti nas onda moje pitanje "Zasto smo stvoreni? " jos vise dobija na snazi ?

Zasto bi nas neko stvorio pa da nas tako olako unisti  ? Da li smo mi eksperiment , da li smo mi zamorcici ?

Imas mnogo pitanja na koje moras da odgovorosi ne licno meni nego onima kojima ces drzati predavanja kako kazes , ta ce ti pitanja svako postaviti , sem ako nepobegnes odmah nakon predavanja  Smile

Po trenutnim statistikama nekih 75% stanovnika zemlje veruje da postoji neke sila daleko naprednija i daleko inteligentnija od nas , nista novo.

Generalno nista ti nisi novo ni rekao kao sto sam predpostavio od samog pocetka.Ti nam govoris kako neces zalaziti u detalje a da od tebe niko i netrazi detalje vec kratke odg, na neka suva pitanja na koja ti ocigledno nemas odgovore.

Iz svega ovoga nazire se misljenje koje ce ljudi slicni tebi prouzrokovati a to je "Zasto je sve ovo bitno?"

To ce se ljudi zapitati kada se tvoji vanzemaljci pojave.Cak sto vise cak i da se takava persona pojavi  Smile ja mislim da ce imati tezak zadatk da nas ubedi u svoju bitnost.

Mislim , mi kao ljudi evoluirali smo u bica koja ce stati protiv unistitelja , destruktura.Zar mislis da ce ljudi stoja ti mirno pred nekoga ko im preti ili neci postavljati pitanje pred onim koji ih je stvorio.

Generalno tvoja prica je mnogo busna i ova tema tone a da si je pritom ti zapoceo.
Ja mogu da ti navedem ljude , naucnike , koji imaju istu teoriju kao i ti i koji su mnogo mastovitiji nego ti cisto da ti dokazem da si plagijator ali cekam da se malo otvoris da zainteresujes ove ljude , jer meni su ta razmisljanja generalno zanimljiva ali ti stvarno postajes dosadan. 
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
@ teodor.franic

Tvoja prica zaista postaje kontraverzna , ali ...


Kada pogledas nas svet i sve sto nas okruzuje , slozenost , jedinstvenost , matematicku proracunatost i tacnost , ciklicnost procesa u prirodi i vasioni , neobljasnjiva ponasanja mikroorganizma , taj dolazak informacije niotkuda i stvaranje pokretacke energije ni iz cega nemozes a da nezakljucis da je nesto inteligntno sve to i stvorilo ili pak dalo taj prvi zamajac.To znaci , tesko je verovati u teoriju da je sve nastalo slucajno.

To je moj kredit tvorcu , ne Bogu ne Alahu niti tvojim vanzemaljcima vec nekom stvoritelju o kome znamo puno a i nista neznamo i za koga ce u to sam uveren covecanstvo izgubiti interesovanje.

Tu mogu da se sa tobom slozim.

Elem siguran sam da se mozemo ja i ti sloziti da ko god da je stvorio coveka nije ga stvorio da bude samoodrziv , vec ga je stvorio da zivi u sprezi sa prirodom i da samo tako egzistira.

Da li je stvoritelj coveka smestio u vec razvijeno prirodno staniste pa ga podsticao/oblikovao dok nije postao to sto je postao ili je stvoritelj kreirao i prirodu i coveka istovremeno u to necu da zalazim ali cekam da se izjasnis a osecam da hoces , u kom tenutku covek nastupa na zemlji.

I iako nisam cak dobio odgovro na pitanje : Zasto su stvorili coveka ? Nastavicu da polemisem sa tobom.

Dakle , tvorac je morao da stvorio za coveka prirodno staniste da bi covek egzistirao to nemozes da negiras naravno.

Citat
Ti kazes da nikakva priroda sama po sebi nepostoji vec ju je ne kreirao.

To nama kao ljudima nije bitno jer mi odavno znamo da nasa egzistencija nezavisi od neke vanzemlajske inteligencije vec od nas samih i direktno je povezana sa ovuvanjem nase zivotne sredine u kojoj moram priznati imamo samo poraze ali fakat je da mi sada zavisimo o prirode i nebudemo li brinuli o njoj nece biti potrebno "veliko ciscenje" ocisticemo se prirodno  Smile

Zatim kazes :

Citat
I kojoj onda prirodi da se mi ljudi vratimo je li?

Pa naravno nasoj koju blagovremeno unistavamo.
Vidi stvoritelj je sklopio sve kocikice uradio to gotovo savrseno pogurao nas par puta tu i tamo kada smo malo zapeli i sada vec dobro sljakamo u smislu funkcionalnosti organizma.

To je sada dobro uradjeni BMW motor kome treba redovno menjati ulje tj. brinut se o njemu.To je covecanstvo u globalu , covek i priroda nista ispod i nista iznad.

Zatim pominjes da nas svet moze nestati i da nas neko drugi cuva.

Cekaj pa cuva nas nasa planeta zemlja , gravitaciono poje cak sto vise gravitaciona polja Suncevog sistema  i magnetno polje.
Vidi nasa nauka napredovala je dotle da vrlo lako mozemo detektovati nebeska tela koja ulaze u Suncev sistem i veoma precizno izracunati njihove putanje.Nauka je napredovala dovoljno cak i da detektuje eksplozije na suncu koje izazivaju ogromna zracenja.

Ali stite nas gravitaciono i magnetno polje , uspesno.

Medjutim ako ti potenciaras mogucnost da ta inteligencija moze u bilo kom trenu prouzrokovati tu katastrofu i unistiti nas onda moje pitanje "Zasto smo stvoreni? " jos vise dobija na snazi ?

Zasto bi nas neko stvorio pa da nas tako olako unisti  ? Da li smo mi eksperiment , da li smo mi zamorcici ?

Imas mnogo pitanja na koje moras da odgovorosi ne licno meni nego onima kojima ces drzati predavanja kako kazes , ta ce ti pitanja svako postaviti , sem ako nepobegnes odmah nakon predavanja  Smile

Po trenutnim statistikama nekih 75% stanovnika zemlje veruje da postoji neke sila daleko naprednija i daleko inteligentnija od nas , nista novo.

Generalno nista ti nisi novo ni rekao kao sto sam predpostavio od samog pocetka.Ti nam govoris kako neces zalaziti u detalje a da od tebe niko i netrazi detalje vec kratke odg, na neka suva pitanja na koja ti ocigledno nemas odgovore.

Iz svega ovoga nazire se misljenje koje ce ljudi slicni tebi prouzrokovati a to je "Zasto je sve ovo bitno?"

To ce se ljudi zapitati kada se tvoji vanzemaljci pojave.Cak sto vise cak i da se takava persona pojavi  Smile ja mislim da ce imati tezak zadatk da nas ubedi u svoju bitnost.

Mislim , mi kao ljudi evoluirali smo u bica koja ce stati protiv unistitelja , destruktura.Zar mislis da ce ljudi stoja ti mirno pred nekoga ko im preti ili neci postavljati pitanje pred onim koji ih je stvorio.

Generalno tvoja prica je mnogo busna i ova tema tone a da si je pritom ti zapoceo.
Ja mogu da ti navedem ljude , naucnike , koji imaju istu teoriju kao i ti i koji su mnogo mastovitiji nego ti cisto da ti dokazem da si plagijator ali cekam da se malo otvoris da zainteresujes ove ljude , jer meni su ta razmisljanja generalno zanimljiva ali ti stvarno postajes dosadan. 



Nisam ja plagijator, nitko od ljudi osim mene ne zna KAKO je zbilja nastao na svijet.

Je li ovo dovoljno jasno napisano? E upravo to ću i dokazati na predavanjima, budeš li prisutan moći ćeš to isto reći, garant.

Govoriš o sili gravitacije a ne znaš odakle uopće ona, gdje joj je početak, i kako funkcionira.

Ona ne postoji sama po sebi nego samo za nas materijalna bića, dakle može se potpuno "isključiti" kada god Stvoritelj to hoće, tako je bilo i kod prelaska preko Crvenoga mora ali i kada je Isus ili bilo tko prije ili poslije Njega bez problema hodao po vodi. Nema tu čuda samo djelovanje Vanzemaljske Inteligencije, koja je imala razlog baš u određeno vrijeme to napraviti.

Nisi se pitao kako se Crveno more razdvojilo baš kada je Mosjije podigao štap, ali i opet skupilo kada ga je spustio, taman toliko da se Židovi spase od faraona i njegove vojske, ali i da se ta vojska uništi. Naravno da se može reći da se to nije dogodilo, ali tko to može dokazati, je li? Ja se ne oslanjam samo na Bibliju, ali i ona potvrđuje moju teoriju da postoji ne samo Vanzemaljska nego još bitnije Vansvemirska Sila, koja je pravi Stvoritelj i svemira i života na Zemlji!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Ti samo potvrdjujes samo moje misljenje da cs poceti da svud gde covecanstvo na racionalan nacin nije moglo objasniti neke pojave ti ces ih objasniti dejstvom te tvoje sile.

Opet kazem , plagijator si , evo da otkrijem jednog teoreticara slicnog tebi koji isto "ZNA" i isto je imao "ISKUSTVO" 
i isto tako ima objasnjenje za sve.

Realijanski pokret - Claude Vorilhoma aka Rael
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To sto nesto ne razumemo nije razlog da trazimo natprirodno objasnjnjenje.
Nije sramota reci ne znam. Naprotiv.

Ne znamo kako je nastao zivot.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
To sto nesto ne razumemo nije razlog da trazimo natprirodno objasnjnjenje.
Nije sramota reci ne znam. Naprotiv.

Ne znamo kako je nastao zivot.

A dodao bih i nebitno.

Gledao sam nekoga lika i njegovo predavanje zaboravih mu ime , na onom Ted talks , nebitno ... zapamtio sam jednu konstataciju , saznanje o nastanku zivota bitno je samo za one koji zele da rese problem smrti , jer mozda se u tom saznanju krije kljuc za naj starije pitanje , kako biti besmrtan. Pitanje je da li je to zaista doboro i kako bi se odrazilo na covecanstvo . Mozda je dovoljno samo malo produziti zivot cisto iz bioloske potrebe da se genetski materijal malo nadogradi . Gresim li ?  Smile

Besmrtnost mi deluje jako produktivna ali mnogi smatraju da bi postala jako destruktivna.
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 100 101 103 104 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:10:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.