Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:37:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Temperatura procesora  (Pročitano 3534 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 6630, valjda
A shto nisi skinuo plastichne delove pre nego je stavio u rernu?  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 12, S21
evo obecanih slika  Smile
115c nekih 10tak minuta


jel proradila?!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
A shto nisi skinuo plastichne delove pre nego je stavio u rernu?  Smile
ma skinuo sam sve,ono je bila nekakva guma zalijepljena,nisam mogao da je skinem  Smile
evo obecanih slika  Smile
115c nekih 10tak minuta


jel proradila?!   Smile Smile
da  Smile  Ona radi samo sto pokazuje crnu sliku  Smile Smile

U jbt vi me niste shvatili,nije ona bila u rernu na 115c na 10 minuta,nego sam igrao igricu i tek kad sam osjetio smrad topljenja plastike(tj onoga prikljucka za ventilator),onda sam iskljucio pc(inace graficka radila normalno iako je radila na 115c)...Ja posle da upalim kad ono Smile  I kad sam skinuo cooler ono oko cipa je bilo malo naduseno,ja u rernu 10min na 200c kad ono  Smile  Onaj cip je inace radio na 1.75v(umjeso na 1.4v),vjerovatno se zato i naduvao onako
« Poslednja izmena: 19. Jul 2011, 14:10:38 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia 6630, valjda
Overclockers...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia 6630, valjda
Razumem da sam mog starog durona i kasnije bartona dizao za po 20-30%, ono kao imao sam na performansama... Sad ne mogu da razumem kad neko procesor koji savrsheno radi na 3.0 podigne na 3.2... Mislim shta je dobio? Ionako moja mashina, poshto je neshto smart qrac-palac vecinu vremena radi sa dva iskljuchena jezgra i na 800Mghz... Koja je poenta sad overklokovati neshto? Sasvim je druga je pricha otkljuchavanje jezgara i pajplajnova...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Razumem da sam mog starog durona i kasnije bartona dizao za po 20-30%, ono kao imao sam na performansama... Sad ne mogu da razumem kad neko procesor koji savrsheno radi na 3.0 podigne na 3.2... Mislim shta je dobio? Ionako moja mashina, poshto je neshto smart qrac-palac vecinu vremena radi sa dva iskljuchena jezgra i na 800Mghz... Koja je poenta sad overklokovati neshto? Sasvim je druga je pricha otkljuchavanje jezgara i pajplajnova...
hah to pocetnici overklokuju sa 3 na 3.2ghz.Ja fino guram ovaj celeron dual core e1200 1.6ghz na 3.7ghz(oc 150%).Za svaki dan na 3.2ghz. Ali ne shvatam kad neko kupi intel core I7 npr za gaming,on svaku mogucu igru kojapostoji moze da gurra na max bez ikakvih problema.Nemam ideje zasto ih overklokuju?

Intel core i7 stock gura crysis 2 na 62fps( igra ne dozvoljava vise fps).I zasto bi ga oni gurali na 5ghz kad daje iste performanse u igrama?  Ja kad overklokujem celeron dobijem 70-80% brzi procesor...( i onda je opet Intel core i 7 brzi nekih 10000%)
Da se vratimo na temu  Smile
____________________________________________________________________________
Dakle u full loadu procesora ok temperatura je do 70c,a neka gornja granica je 80c( a imas na intelovom sajtu i na amdovom sajtu za svaki procesor koja mu je radna temperatura)
Sto se tice grafickih kartica zavisi jeli pasivno ili aktivno hladjena( ja sve jedno ne bih preporucio da vozite preko 80c)
« Poslednja izmena: 19. Jul 2011, 21:55:23 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:37:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.