Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:58:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tema o kojoj se nerado priča  (Pročitano 13610 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Zbog 'osvešćenosti' i 'obrazovanosti' ovog naroda.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 197
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Sta se jeb* ako ne znaju kako da se zastite... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neprihvatljiva mi je cinjenica da neko danas nije u stanju da se zastiti i da bude svjestan svog postupka.

ekstremna neodgovornost prema sebi i svom tijelu.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


eu sunt o fata draguta!

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Gledala sam na televiziji emisiju na ovu temu,a jedna od gosca:devojcica od 18 god koja je 16 puta prekinula trudnocu Smile na svaki savet o kontracepciji je imala primedbu,kondom je zulja,nije to taj osecaj,od pilula se goji,pilula za dan posle je skupa i suzava zid materice...                                                                                                                                             
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
A mi pricamo o povecanju nataliteta. Smile Pa kako kada se 800.000. puta prekine trudnoca.
Mislim da bi abortus trebalo zabraniti,ok da zena abortira ako dodje do nekih komplikacija koje  mogu da budu opasne po njen zivot,ali ovo sto se kod nas desava je stvarno mnogo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
zabrana abortusa bi imala jednakog efekta na broj istih kao i zabrana seksa pre braka... za mnoge bi u tom slucaju trebalo zabraniti i bracni seks  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Tel.Me Your.Number
Apstinencija je majka Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46904
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
A mi pricamo o povecanju nataliteta. Smile Pa kako kada se 800.000. puta prekine trudnoca.


Nikako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zabrana abortusa bi dovela i do toga da mnoge devojke/zene pribegnu abortusu koji, naravno, ne bi bio legalan, a samim tim bi sebe dovele u opasnost, jer je pitanje ko, gde i kako bi to "obavio".

Kao sto vec rekoh, ne mogu da razumem i prihvatim to da neko ne razmislja o svom zdravlju, tako sto sebe dovodi u situaciju da nekoliko puta odlazi "pod noz", zbog sopstvene gluposti.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Abortus bas i nije tema o kojoj se nerado prica, naprotiv.

Mediji i "pravoverne forumske, blogovske i politicke sveznalice" raspredaju o tome vise nego ikada, a sve zanemarujuci jednu od najvaznijih cinjenica da je zacece moguce i pored koriscenja kontraceptivinih (a cesto i kombinacije kontraceptivnih sredstava) ...
Uh, hajde da pojasnim za one koji su protiv aborutsa i koji smatraju da " ako su znali da uzivaju u seksu bez zastite onda treba i da rode jedno, dva, dvadeset dva ... ma, koliko god dece im se zakine"... e, pa
dragi moji i pored kondoma i pored kontraceptivnih pilula i pored spirale i pored antispermicida i pored i pored svih kontraceptivnih sredstava koje spominjete zacece je moguce a

nijedno, bas bas nijedno kontraceptivno sredstvo nije 100% sigurno.

(jedini 100% siguran nacin kontracepcije je apstinencija)

Tako da stavite prst na celo pre nego sto pocnete da osudjujete sve koji su "nedovoljno pametni da koriste kontracepciju".

Ono o cemu se u Srbiji nerado prica i zapravo uposte ne prica jeste broj i nacin na koji su abortuse vrsile nase bake (a tek njihove bake... auh...).

Imate li predstavu koliko je pletecih igala, zica od ofingera kasnije ili najjednostavnije obicnih zardjalih zica upotrebljeno na  nasim bakama od strane lokalne zene koja ih "cisti" i kolika je stopa smrtnosti zena tada bila kao posledica takvih abortusa? (a postojale su i metode sa flasama, "masazama" stomaka  i tako dalje, zapravo gadosti koje danas zvuce kao najopskurniji scenariji poremecenih umova)

Zar stvarno mislite da su nase pravoverne bake i deke uspele da naprave prosecno u Srbiji 2-5 dece i da se vise nikad ne taknu i da im se nikad ne "omakne" ?

E, o tome se ne prica uopste.
O tome da je zakonom uredjen (kao sto je to sada kod nas) abortus neotudjivo pravo i privilegija svake zenske osobe koja zivi danas u Srbiji i da je kao takvo ovo pravo jedna od pozitivnih tekovina nase lepe Srbije.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2008, 00:04:44 od bonsai dzin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:58:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.