Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:01:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenorovi planovi o ponudi Interneta  (Pročitano 7281 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6120c
Nazalost, Nikola je 100% u pravu  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Wave
Slazem se.

U ovome sto je Telenor izjavio nema ama bas nista konkretno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
BlackBerry 
Svaki telekomov neprijatelj je moj prijatelj...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
cudi me da su ulozili puno novca u kupovinu infrastrukture i da imaju ogroman broj antena i predajnika po celoj srbiji a ne rade nista! trebalo im je mesec dana da promene operator logo! ogromna je prednost kupiti vec razvijenu mrezu korisnika i na posojecu infrastrukturu dodavati uredjaje koje bi prosirili paletu usluga (naravno da nemislim da je dovoljno dva srafa i pricvrsiti antenu i eto 3g, ali neki plan treba da postoji), ovako prica pricu da cemo jednog dana ziveti na mesecu! znam, ali kada 2153. godine? nenormalno je kojom brzinom su vodafon i Tmobile u hrvatskoj razvili svoje usluge, posle kratkog vremena su ponudili internet, tv....
nadam se najboljem kao i vecina najverovatnije i naravno slazem sa proxy da je svaki telekomov neprijatelj moj prijatelj, osim fiksnog tel nista njihovo nekoristim a da nemoram ne bi ni to verujte mi!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 657
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson Xperia Ray
Valjda ce sad malo da se trgnu i Telekom i Telenor posto je stigao Mobilkom.Nadam se da ce Mobilkom da shvati srpsko trziste isto kao i hrvatsko.Pa da ce i nama sem mobilne telefonije da ponude i internet.Sto se tice Telenora mislio sam da su ozbiljnija firma, ovo sto su do sada uradili je smesno. Samo pricaju neke gluposti a ne rade nista.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
Svi oni obecavaju kule i gradove... a onda kada dodju ovamo i vide da bez mnogo trudu mogu mnogo da zarede jer su cele koje mi imamo ogromne, a usluga bedna, jednostavno pocnu da rade i cute jer im se tako mnogo vise isplati nego da ulazu i nude bolju uslugu uz nisu cenu iste...

Mislio sam da ce se nesto promeniti dolaskom Telenora... jer ipak oni su tolike pare bacili... ali ja za ovo vreme od kada su ovde ne vidim nista bolje... mozda gresim... ali nemam signal njihov pa i ne mogu da vidim Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung J6
cudi me da su ulozili puno novca u kupovinu infrastrukture i da imaju ogroman broj antena i predajnika po celoj srbiji a ne rade nista! trebalo im je mesec dana da promene operator logo! ogromna je prednost kupiti vec razvijenu mrezu korisnika i na posojecu infrastrukturu dodavati uredjaje koje bi prosirili paletu usluga (naravno da nemislim da je dovoljno dva srafa i pricvrsiti antenu i eto 3g, ali neki plan treba da postoji), ovako prica pricu da cemo jednog dana ziveti na mesecu! znam, ali kada 2153. godine? nenormalno je kojom brzinom su vodafon i Tmobile u hrvatskoj razvili svoje usluge, posle kratkog vremena su ponudili internet, tv....
nadam se najboljem kao i vecina najverovatnije i naravno slazem sa proxy da je svaki telekomov neprijatelj moj prijatelj, osim fiksnog tel nista njihovo nekoristim a da nemoram ne bi ni to verujte mi!!

nemoj da se cudis verovatno su padali u nesvest kad je prljavstina pocela da isplivava iza kulisa o velelepnoj firmi mobtelu.i nisu mogli da se prisaberu i da pokrenu posao kaos to su mislili a sto se tice logoa verovatno ga je pokretao neki softver kji su oni izbacili u proslom  veku pa nisu imali ljudstvo da to uradi:D..ali se takodjer slazem da telekom mora da padne pa sad nije bitno na koji nacin!!!
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
sigurno oni imaju svoju opremu na primer iz norveske koja je za njihove pojmove vec stara naprimer 3g (znam da nije star ali samo primera radi, moze bilo koja usluga), mogli bi uz minimalna ulaganja tu opremu instalirati na svoje bazne stanice u srbiji i postati "lider na polju telekomunikacija", pa u srbiji to bar nije tesko kad je dovoljno postaviti 2 celije u ovči i borči, izabrati pozivni broj i stampati sim card i eto mobilnog operatera, kakav takav on je operater! hocu da kazem da sigurno imaju resenja, mogućnosti i takve opreme ali mislim da je NenadS potpuno u pravu!

btw sto se mobilkoma tiče ako budu bili pametni mogu proći najbolje, jer dok se dvoje svadja treći skida kajmak, oni ipak grade mrežu od nule i imaju mogućnost kad vec u startu postave standard i instaliraju novu tehnologiju koju bi mts i telenor morali menjati uz sigurno veći trosak nego da tek grade novu mrezu
« Poslednja izmena: 08. Nov 2006, 10:04:00 od unixsr »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
procitao sam malo pre u casopisu mobi da telenor planira da poboljsa mrezu i da kao za par meseci mozemo ocekivati tv na mobilnom, a u blicu pise da cini mi se 20. novembra telenor pocinje sa prodajem velikog broja telefona tacnije 14 komada u paketim, i to SE, Nokia i Samsung! primer je za nokiu 6070 900din. a n73 16.000 din.
pacemo da vidimo da li nesto ide nabolje
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia Lumia 1020
@unixsr
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
procitao sam malo pre u casopisu mobi da telenor planira da poboljsa mrezu i da kao za par meseci mozemo ocekivati tv na mobilnom, a u blicu pise da cini mi se 20. novembra telenor pocinje sa prodajem velikog broja telefona tacnije 14 komada u paketim, i to SE, Nokia i Samsung! primer je za nokiu 6070 900din. a n73 16.000 din.
pacemo da vidimo da li nesto ide nabolje
Telenor počinje da se oglašava, nudi „Džinovski izbor“
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:01:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.