Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 39 40 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenor počinje da se oglašava, nudi „Džinovski izbor“  (Pročitano 23862 puta)
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
postoje ljudi (čitaj seljaci) kojima ne znači koliko košta tel i hoće prvi da ga imaju

Живела Србија.... Док је оваквих, увек ће тако и бити, да се не проадју, не би толико коштали.

Телефони су прво били луксуз, па онда потреба, а сада су модни детаљ, ...

"Па брате, не могу носим гиље од 300 јевреја, мајцу од 100,  лоне од 150, и фон од 100, мора буде бар 500..."

 Smile Smile i još poršea samo da voziš i .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
"Па брате, не могу носим гиље од 300 јевреја, мајцу од 100,  лоне од 150, и фон од 100, мора буде бар 500..."
To je šema, zato mnogi kada čuju da je telefon već u prodaji godinu dana ... izbegavaju ga kao da ima kugu i već nazivaju starim, metuzalemom, ... čak se i groze pri samoj pomisli što ga neko i dalje kupuje ... toliko o tome koliko telefon vredi kao tehnička sprava.
Većini je to modni detalj, i lepo rekoh da dolazi i prolazi sa modnim kolekcijama i to sa godišnjim dobima ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Citat
Tvoje objašnjenje da takav telefon mora imati neko ko mnogo troši zato što ovaj ima "mogucnost unosa velikog broja kontakata i laku konverzaciju istih sa PC-em" ne drži vodu -> to su mogli i razni telefoni sa monohromatskim ekranom i danas koštaju kao paklo cigareta ....

Fali ti deo "npr"..dakle "npr mogucnost unosa velikog broja kontakata i laku konverzaciju istih sa PC-em"..Pricha je bila o tome kome takav telefon treba. Deo koji si isekao je iz pitanja shta ce nekome ko tel ne koristi za ono shta mu je prevashodna namena, uopshte symbian tel..a fali ti i odgovor-za shta tebi treba n95?

Umesto shto deklamujesh i nervirash se( a to nije dobro za zivce  Smile Smile) kazi shta ti mislish: koliko taj telefon treba da koshta? Ili ovako: koliku cenu treba da Telenor odredi za tebe( i slichne), koji troshite manje od 1000 din mesechno, za n95 da bi ti rekao:Bravo, ovo je povoljno?? Ma daj...

Nov model je uvek skup, nisu to proizvodjachi mob telefona izmislili..Nova linija garderobe je uvek duplo skuplja od stare. Nov parfem koshta 10 evra vishe od strarog itd itd..Tako je oduvek i tako ce uvek i biti..

Telefon( kao i sve drugo) koji puno koshta-kupuje onaj ko ima para ili onaj kome treba..Ako to josh nije rekao niko na ovom forumu, nek ja budem prvi  Smile Smile

Ako ti nemash interesa da uzmesh postpaid paket, nemoj ga ni uzimati. Al nemoj onda da kopash ochi ovima iz Telenora, shto ni oni nemaju interes da tebi ne daju skup telefon za dzabe!! Jel moram da pishem opet:
 1. mesechno troshim oko 4-5 hiljada na tel( ovo je primer)
 2. vidi-Telenor mi za takvu potroshnju daje Telefon koji koshta(ne kazem da vredi) 600evra, za 350 evra
 3. meni je to ok, uzimam taj tel, troshim telefon koliko sam i ranije, a uzeo sam aparat jeftinije nego da sam ga kupovao u radnji
 4. lepo meni, njima josh lepshe
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Citat
vidi-Telenor mi za takvu potroshnju daje Telefon koji koshta(ne kazem da vredi) 600evra, za 350 evra
Telenor ne daje telefon za 350€ koji košta 600€ već ga računa 750€ i ne glumi da to nisi primetio ili izračunao. Lepo sam i napisao!
Btw. za 325€ se dobija telefon na dve godine uz obaveznu pretplatu od 50€ ... to je skuplje nego u nekim zapadnim državama gde je standard deset puta veći .....
Ako Telenor vlada cifrom od 750€ kao inicijalnom i najmanju koju nudi 325€ na dve godine uz 50€ mesečno, koliko bi onda ta cena bila manja ako bi Telenor realnu prodajnu cenu od 585€ uzimao u obzir umesto te naduvane od 750€ koja ne košta nigde više u svetu???
Citat
kazi shta ti mislish: koliko taj telefon treba da koshta? Ili ovako: koliku cenu treba da Telenor odredi za tebe( i slichne), koji troshite manje od 1000 din mesechno, za n95 da bi ti rekao:Bravo, ovo je povoljno?? Ma daj...
Ako telefon košta u slobodnoj prodaji 585€ ili eventualno 600€ onda bi realna cena na pretplatu tj., kredit od dve godine bila ispod 50% od njegove vrednosti u slobodnoj prodaji.
Telenor ga može računati i kao 1000€ novog i nuditi za 400 pa da se svi raduju kao mala deca ... ali nije tako i ne preterujmo.
Ako košta trenutno 585€ zaokružimo na 600€ ondaTelenoru ne bi bilo mučno isti za 200-250€ da nudi uz paket od 50€ mesečno .... dok bi već cena od 350€ trebala da ide uz paket od 1000 i kusur dinara mesečno ....
Citat
Fali ti deo "npr"..dakle "npr mogucnost unosa ....
Ja rekoh šta tebi fali - čitanje TOP tema u kojima piše čemu je sve namenjen i čemu služi Symbian telefon! Smile
Citat
Ako ti nemash interesa da uzmesh postpaid paket, nemoj ga ni uzimati. Al nemoj onda da kopash ochi ovima iz Telenora, shto ni oni nemaju interes da tebi ne daju skup telefon za dzabe!! Jel moram da pishem opet:
 1. mesechno troshim oko 4-5 hiljada na tel( ovo je primer)
 2. vidi-Telenor mi za takvu potroshnju daje Telefon koji koshta(ne kazem da vredi) 600evra, za 350 evra
 3. meni je to ok, uzimam taj tel, troshim telefon koliko sam i ranije, a uzeo sam aparat jeftinije nego da sam ga kupovao u radnji
 4. lepo meni, njima josh lepshe
Vidiš, ovo što si ti ovde napisao, ja pisao u celoj ovoj temi unazad i podržavao takav način razmišljanja. Ovo tvoje ponavljanje već rečenog samo dokazuje da ne čitaš ništa bar u temi u kojoj učestvuješ i pišeš bez veze ....
Sve je ovo tačno i isto to sam i ja pisao, ali ne znači da treba ćutati na nepravilnosti i obmanjivanje javnosti cenama pa bila sa strane Telenor-a ili MTS-a sve jedno je ...

« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 19:50:54 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Lele shta doziveh..ajde me molim te, poduchi chemu sluzi symbian telefon? Ili da prvo prochitam TOP teme, pa da dodjem kod tebe na propitivanje???
Pisacu shto mogu sporije, da odagnam sumnju zashto me ne razumesh:

1. Pitao sam:shta ce uopshte symbian telefon nekome ko telefon koristi manje od 5 minuta dnevno !!!
 Na kakve ti mene teme upucujeh? Kakve to ima veze sa mojim pitanjem?
2. Telefon koshta 600 evra. Uz moju mesechnu potroshnju od 4000 din, kupim ga od Telenora za 350 evra.
 Koliko ga inicijalno rachuna Telenor, ne zanima me..
 Ako mi se taj telefon svidja, kupujem ga za 250 evra manje nego shto je u radnji, a pri tome ne menjam svoje navike u vezi korishcenja telefona i mesechnog rachuna
3. Zashto ti, koji si
Citat
Vidiš, ovo što si ti ovde napisao, ja pisao u celoj ovoj temi unazad i podržavao takav način razmišljanja
i dalje govorish da je kupovina telefona uz postpaid kupovina na kredit(???) i da si pod obavezom??
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
i dalje govorish da je kupovina telefona uz postpaid kupovina na kredit(???) i da si pod obavezom??
Aha, to vam smeta ... neko vredja vaš intelekt time što naziva "kupovinom na kredit" ovakve ponude ili ti pakete naših operatera?!?
Evo objašnjenja zašto to govorim:
Zato što 90% Srba to radi iz jednog jedinog razloga - nema keš za nov telefon a hteli bi da budu baje ... i ta se misao proteže mesecima pa i godinama na ovom forumu i nije nikakva novost... ljudi su tražili i priželjkivali takve mogućnosti zbog telefona a ne razgovora.
Oni koji zaista potroše 50€ mesečno na razgovore i to konstantno bez nekih većih odstupanja mogu mirne duše uzeti te pakete bez ikakvog problema i imaće neverovatne povoljnosti pride, ali oni kojima je stalo samo do telefona a tih je najviše?!? Zar oni na taj način ne ulaze u kredit?
Citat
1. Pitao sam:shta ce uopshte symbian telefon nekome ko telefon koristi manje od 5 minuta dnevno !!!
 Na kakve ti mene teme upucujeh? Kakve to ima veze sa mojim pitanjem?
Zato što je to multimedijalni uredjaj, zato. Neko ga koristi za slušanje muzike i voli da menja gomilu plejera i njihove interfejse, neko slika kamerom kao pomanit'o, neko gleda filmove, neko četuje na raznim instant messenger klijentima, neko telefon koristi za video nadzor, neko za praćenje aktivnosti druge osobe tj. špijuniranje, neko kao podsetnik i napredni rokovnik, neko prihvata samo email poruke, prenosi office dokumenta ... ne mora da znači da je samo podredjen razgovoru ako je skup. Ako si primetio N95 ima ugradjen GPS modul i preko njega se ne razgovara već bukvalno putuje i to ne troši kredit takodje ... što samo znači da su mogućnosti daleko ispred običnih razgovora i trošenja novca na taj način(klasično blebetanje u slušalicu)!

P.S. TOP tema na koju sam te uputio je: Pojam i definicija SmartPhone aparata! u kojoj imaš lepo po stavkama objašnjeno čemu sve služi Symbian aparat, no vidim da je to tebi već poznato tvojim reagovanjem ....
« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 22:13:41 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
N76 u ponudi Telenora......
« Poslednja izmena: 17. Jul 2007, 23:28:58 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Skoro pa dzabe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC desire s
Zanimljivo ali ko zna koliko ce me kostati na kraju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
izracunas i saznas  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 39 40 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.