Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenor 063 - 062 - Vesti, cene, usluge  (Pročitano 325619 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Prepaid paket - MOJA EKIPA

Razgovaraj besplatno sa 3 prijatelja!

Postani korisnik pripejd paketa MOJA EKIPA i obraduj svoja tri najbliža prijatelja SIM karticama, uz koje ćete moći da razgovarate međusobno, potpuno besplatno!
 
Ako već imaš Telenor pripejd broj, odmah izaberi još tri pripejd broja iz telenor mreže, prijavi ih prodavcu i uživaj u besplatnim razgovorima u nacionalnoom saobraćaju sa članovima svoje ekipe.


http://bit.ly/6fXFjK
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.38
mob
Apple iPhone
Dodaj medjunarodne pozive

Najpovoljniji međunarodni razgovori sa Telenorovim tarifnim dodatkom



Pozivi za sve korisnike već od 3,4 dinara po minuti, dodatkom pokrivene 44 zemlje

10. maj 2010 – Poziv ka inostranstvu već od 3,4 dinara po minuti omogućen je svim Telenorovim pripejd i postpejd korisnicima sa novim tarifnim dodatkom. Ovo je jedini servis u Srbiji koji po najpovoljnijim cenama omogućava direktne pozive ka fiksnim i mobilnim mrežama u inostranstvu sa mobilnog telefona, bez prethodnog pozivanja lokalnog broja, ukucavanja zvezdica, taraba i tajnih kodova.

Na primer, cena poziva ka fiksnim mrežama u Nemačkoj ili Austriji je 4,3 dinara po minuti, dok je ka mobilnim 18 dinara po minuti (cena bez aktiviranog dodatka je 49,9 din.). Za Hrvatsku ove cene su 3,4 dinara po minuti i 14,4 dinara po minuti (cena bez aktiviranog dodatka je 39,9 din.), za Ameriku i Kanadu 6 dinara po minuti i za fiksne i za mobilne mreže, itd (cena bez aktiviranog dodatka je 69,9 din.)*.

Tarifin dodatak se aktivira slanjem besplatne poruke sa tekstom „MP“ na broj 9000 ili putem menija *111#, izborom opcije „Tarifni dodatak“.

Tarifnim dodatkom pokrivene su 44 zemlje. Cena dodatka je 100 dinara bez poreza, naknada za uspostavljanje veze se ne naplaćuje, a pozivi se tarifiraju zaokruživanjem na minut.

Za pripejd korisnike dodatak važi 30 dana od datuma aktivacije, a postpejd korisnicima se dodatak automatski obnavlja sve dok se korisnik ne odjavi.

Više informacija na http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Usluge/Tarifni-Dodaci/Dodaj-medjunarodne-pozive/ ili u Telenorovom Kontakt centru na broj telefona 063 9863.


* Cene su prikazane bez poreza.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.38
mob
Apple iPhone
Telenor Internet vidžet
 
Na desktop vašeg računara donosi informacije o slobodnim radnim mestima širom zemlje, mogućnostima za lično i profesionalno usavršavanje, tačnoj vremenskoj prognozi i Telenorovim akcijama.



Besplatan Telenor Internet vidžet, servis koji omogućava da se na jednom mestu pronađu sve željene informacije o konkursima za posao, edukativnim treninzima ili vremenskoj prognozi.
 
Brzo i jednostavno preuzmite i instalirajte Telenor Internet vidžet na svoj računar.
 
Kao i klasični Windows vidžeti, Telenor Internet vidžet će se kao zaseban prozor nalaziti na desktopu i ponudiće uvid u Telenorove promotivne akcije, detaljnu pretragu poslova i kurseva sa sajta Infostud (www.infostud.com) kao i tačnu trodnevnu vremensku prognozu (www.weather2umbrella.com).

Opširnije: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Promocije/Telenor-Internet-vidzet/
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple iPhone
Telenor pripejd promocija - Moj miks



Svi novi Telenorovi pripejd korisnici koji se putem servisa „Moj meni“ opredele za ponudu „Moj miks“ mogu da kupe 400 minuta u Telenorovoj mreži, 400 SMS poruka i 40 megabajta u nacionalnom saobraćaju.

Servisu „Moj Meni“ pristupa se besplatnim pozivanjem koda *111#, gde u okviru ponude „Moj miks“, novi korisnik može kupiti svoj paket za 200 dinara. Paket važi 7 dana od dana aktivacije. 

Za postojeće pripejd korisnike ponuda je prilagođena njihovim navikama, a pozivanjem koda *111# mogu da saznaju koji je njihov ”Miks” i po povoljnim cenama kupe puno minuta, SMS poruka i megabajta.

Prilikom kupovine paketa, iznos po kojoj je paket ponuđen će automatski biti skinut sa računa korisnika, a usluga će biti odmah dostupna.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Apple iPhone
Moj Miks
Samo u Telenoru, 400 minuta, 400 SMS i 40 MB za samo 200 dinara!


Svi pripejd korisnici imaju mogućnost da, putem servisa „Moj Meni“, aktiviraju ponudu „Moj Miks“ koja je prilagođena potrebama svakog korisnika.
Novi Telenorovi pripejd korisnici za samo 200 dinara dobijaju 400 minuta u Telenorovoj mreži, 400 SMS poruka i 40 MB u nacionalnom saobraćaju.



Postojeći pripejd korisnici dobijaju ponudu prilagođenu njihovim individualnim potrebama.
 
Servisu „Moj Meni“ pristupa se besplatnim pozivanjem kratkog koda *111#.

Nakon pozivanja na ekranu će se pojaviti meni sa opcijom „Moj Miks“, pod rednim brojem 1.

Željenu opciju korisnici biraju tako što pritisnu taster za potvrdu, upišu redni broj i ponovo potvrde.
 
Prilikom odabira ove opcije, na ekranu će biti prikazana ponuda koja sadrži broj minuta u mreži, SMS poruka i megabajta u nacionalnom saobraćaju, cenu paketa kao i opciju za kupovinu. Prilikom kupovine, novčani iznos po kom je paket ponuđen automatski će biti skinut sa računa korisnika.
 
Kupljeni servisi mogu da se iskoriste sedam dana od dana aktivacije. Pozivanjem koda *121*11# korisnik uvek može da proveri stanje preostalih minuta, SMS poruka i megabajta.
 
Prilikom korišćenja promotivnih minuta ne naplaćuje se uspostava veze, a tarifiranje se vrši po minutu.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone
Telenor - Telefoni na rate

Telenor je omogućio kupovinu mobilnih telefona na rate. Novi, ali i postojeći Telenorovi postpejd korisnici od sutra mogu na šest rata da kupe novi mobilni telefon, uz ugovornu obavezu na 24 meseca.

Prilikom kupovine mobilnog telefona na rate, novi korisnici podnose zahtev za MasterCard kreditnu karticu, preko koje će plaćati rate za telefon, a za ovaj zahtev im je potrebna samo lična karta. Prodavac popunjava formular, prosleđuje zahtev banci i ukoliko korisnik ispunjava uslove banke, dobija kreditnu karticu, koja mu stiže na kućnu adresu.

Za mobilne telefone koji su skuplji od 26.000 dinara, koliko iznosi limit banke na kartici, korisnik treba da plati razliku u ceni odmah po potpisivanju ugovora.

Postpejd korisnici koji su duže od šest meseci u Telenor mreži mogu da kupe mobilni telefon na rate bez kartice, a rate će plaćati kroz mesečne račune.

Drago mi je da vidim da situacija ide na bolje, predlagao sam ovakav potez pre par meseci u mojim email prepiskama sa Call Centrom. Još samo da uvedu neke benificije za dugogodišnje korisnike....

Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Korisnicima usluga kompanije ''Telenor'' od danas je na raspolaganju pristup Internetu i sa jednostavnijih modela mobilnih telefona, zahvaljujući novog usluzi ''Telenor Klik'', saopšteno je iz te kompanije.

Usluga je omogućena postpejd i pripejd korisnicima i potpuno je besplatna do kraja godine.

Slanjem SMS poruke sa tekstom ''Klik" na broj 9000 stiže odgovor sa linkom koji vodi na opis i aktiviranje usluge, a potom se dobijaju još dve poruke sa linkovima za preuzimanje besplatnih aplikacija Opere Mini i Telenor Komunikatora.

Korisnik tada dobija 150 megabajta Internet saobraćaja pune brzine mesečno, a kada potroši početne megabajte, korisnik nastavlja da koristi Internet umanjenom brzinom, bez ikakvih dodatnih troškova.

Nakon promotivnog perioda do kraja godine, cena usluge će biti 290 dinara sa porezima, mesečno za postpejd, odnosno 30 dana za pripejd korisnike. U inostranstvu ova usluga nije besplatna, pa zato oprezno kad ste preko van zemlje.

''Telenor Klik'' je prva usluga sa ovakvim konceptom u svetu, a pokrenuta je sa ciljem da Internet postane lako dostupan što većem broju korisnika u Srbiji.

U okviru usluge, pretraživač Opera Mini omogućava pregled veb sadržaja kao na računaru, a Telenor Komunikator objedinjuje pristup imejl servisima, socijalnim mrežama i četovima na jednom mestu  - Fejsbuku, Tviteru, Linkedin-u, Hotmejlu, Dži mejlu, Jahu-u i MSN-u.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Apple iPhone
Mikro SIM kartice dostupne u Telenoru

Od sada u svim Telenorovim  prodavnicama svim postpejd korisnicima dostupne su mikro SIM kartice. Ove kartice namenjene su novoj generaciji Apple proizvoda, iPad-a i iPhone-a 4. Postojeći korisnici mogu da zamene svoje SIM kartice po ceni od 200 dinara (sa PDV-om). Mikro SIM kartice dostupne su i svim novim postpejd korisnicima besplatno.

Ova vest će svakako obradovati korisnike iPhone 4 telefona, kao i tableta iPad, jer više neće morati da dovijaju, kako bi standardne SIM kartice iskrojili u Mikro SIM.

Na fotografiji ispod je procedura pravljenja Mikro SIM kartice ručnom metodom Wink



Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Apple iPhone
Telenor - Otvorena prodavnica u TC Ušće, takmičenje u komponovanju za HTC Wildfire



Telenorova prodavnica otvorena je na drugom spratu tržnog centra „Ušće“ u Beogradu. Prvih 100 posetilaca koji postanu postpejd korisnici dobiće poklone.

Oni koji posete prodavnicu u periodu od petka od 16 časova i tokom vikenda mogu da učestvuju u komponovanju na HTC telefonima. Kompozitor čija melodija bude dobila najviše glasova (lajkova) na Telenor Fejsbuk strani, osvojiće HTC Wildfire telefon.

Tokom ta tri dana za kupovinu nekog od proizvoda u Telenor prodavnici, svakom kupcu obezbeđeno je i 10 odsto popusta u Najk prodavnici u TC „Ušće” .

Svečano predstavljanje nove Telenorove prodavnice biće u subotu 23. oktobra u 13 časova.
Kao i sve druge Telenorove prodavnice u Srbiji, i ovu karakteriše interaktivna kupovina, koja omogućava korisnicima da isprobaju, dodirnu, čuju i vide sve Telenorove usluge i telefone na jednom mestu.

Oni će moći i da preko ekrana na dodir odaberu uputstvo o usluzi ili telefonu koji ih zanimaju. Takođe, svima je na raspolaganju i Telenor Internet.

Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone
Novogodišnja ponuda Telenora
 
Bonus dinari i kredit za postpaid i prepaid korisnike
 
30. novembar 2010 – HTC Desire HD, Sony Ericsson X10 mini i Nokia C7 samo su neki od novih modela telefona dostupni svima uz Prenesi i Prenesi plus pakete po povoljnim cenama. Uz telefone u okviru Telenorove novogodišnje ponude u decembru, januaru i februaru korisnike očekuju i Telenor bonus dinari.
 
Novogodišnja ponuda važi za postpejd korisnike Prenesi i Prenesi plus paketa koji potpišu novi ili obnove postojeći ugovor. U zavisnosti koju veličinu paketa izaberu dobiće od 500 do 5000 bonus dinara koje mogu da iskoristite za kupovinu Telenorovih dodatnih usluga. One  će im omogućiti da besplatno razgovaraju, šalju poruke i koriste Internet tokom cele godine.
HTC Desire HD najnoviji je i najnapredniji model ovog proizvođača namenjen naprednijim korisnicima. Sony Ericsson Xperia X10 mini jedan je od prvih modela ovog proizvođača sa operativnim sistemom Android, a sadrži nove aplikacije za organizaciju sadržaja na telefonu. Nokia C7 stiže uskoro u Telenorove prodavnice i predstavlja vrhunski model iz najnovije C serije.

Novogodišnji meni za pripejd korisnike
 
Telenorova novogodišnja ponuda očekuje i sve pripejd korisnike koji u decembru, januaru i februaru dobijaju bonus kredit u visini iznosa koji uplate. Da bi korisnik mogao da aktivira bonus kredit treba da besplatno pozove *111# i vidi svoju promociju pod opcijom „Moja ponuda“. Bonus kredit može da se iskoristi sedam dana od dana dopune traženog iznosa odabirom neke od ponuda sa specijalnog novogodišnjeg „Mog menija *111#”. Sve ponude posebno su prilagođene potrebama korisnika.



U toku novogodišnjih praznika u Knez Mihailovoj ulici biće postavljena tabla za pisanje novogodišnjih odluka, dok će se ispred Telenorove prodavnice u tržnom centru „Ušće“ besplatno pakovati pokloni svim prolaznicima.

Saznajte više: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Promocije/

Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.