Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenor 062/063/069 - Pitanja i odgovori!  (Pročitano 111031 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Pa sve zavisi koju karticu imas da li je ona stara ili ove nove sa nekim paketom, ako je stara kartica onda nista od toga a ako je neka od novijih onda mozes da menjas paket Smile

 Smile Smile Smile Smile Lose informises ljude.  Smile Nije vazno koju imas karticu.Ja imam 063 vec 7 godina i mozes da biras koji god oces paket bez obzira daj je stari ili novi br.Ja sam na novoj pre paid tarifi

Citat
Kakav je onaj tarifni paket Poruke?
Mogu li da pozovem Call Centar i da promenim paket na taj?

Pa u tom paketu  poruke ti se tarifira po  utrosenim minutima.Poruke su jeftine ali zato razgovor je po meni nepovoljan.Bolje odaberi neki paket sa jeftinijim razgovorom gde se tarifira po utrosenim sekundama a za poruke uzmi tarifni dodatak.Ne moras da zoves call centar za menjanje tarife.Idi na telenorov sajt i prijavi se na portal.Tamo mozes da menjas tarifu,a aktiviras i deaktiviras neke uluge(SMS,MMS.GPRS....)Ali ako ti je tesko da se snadjes na portalu onda nazovi 9863 pa potrosi 12 din za poziv  Smile Smile

ps:Cigla je u pravu za te nove pre paid tarifne pakete.To je sve navlaka i jeftin marketinski trik.Telenor po meni ima najnepovoljniju pre paid ponudu i uskoro ce morati da je menja.Poruke su po meni povoljne ali zato cena minuta je jako nepovoljna.Na moje vreme tarifi je cena min(sa PDV) 17 din a posle 16h i vikendom 9 din.Mislim da je to jako skupo i nepovoljno.Sada ako VIP da neku povoljnu ponudu telenor ce imati krizu jer su najnepovoljniji.Najgore je sto se dosta ljudi "navuce" pa proguta pricu da je cena 1 min 2.9 din.  Smile Cigla je vec objasnio kolika je stvarna cena minuta  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Fight for your right - to party

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson ????
Muku mucim sa svojim Sony ericsson telefonima ( njihov sam fan jer mi se veoma dopadaju ali.....) koji povremeno ispadaju sa mreze Telenor-Srbija bez ikakvog obavestenja korisniku - cak pokazuju da imaju dobar signal a ustvari uopste nisu dostupni u mrezi !
Jednostavno korisnik uopste ne zna kad je u dometu !
Ovaj skandal sam pokusao da rastumacim zvanjem Telenor Call centra ali nisam dobio ni jedan normalan odgvor osim da SE telefoni nisu kompatibilni sa Telenor mrezom ( iako ih oni zvanicno i prodaju !!!)  i da povremeno restartujem telefon i to je sve od pomoci .

Ocigledno da se nesto ne slaze u komptabilnosti  sistema i izgleda postoji generalni softwerski bag u Telenoru o kome se cuti .
Ja kao korisnik pokusavam da nadjem  realno resenje a da ne bacam telefon ili menjam broj, pa vas pitam kakva su vasa iskustva i ima li pomoci ovde?
da li ovaj problem moze da se resi nekim servisima ili nekim patch-evima na mom telefonu - da ipak budem u mrezi i da mogu da funkcionisem Smiley ?


Hvala na pomoci -   
(p.s.  nov sam ovde pa vas jedva "nadjoh" ))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Znaci ovo je xyyy slucaj onih koji imaju problem sa Telenorom, uglavnom vidjam da su to sa SE telefonima.Po mnogim forumima se isto javljaju neki koji imaju problema, ja sam mislio da nije mozda zbog 3G, ali isto se desava kad se stavi i GSM only.
Zakljucak onih koji su stavili mt:s karticu posle telenor sve je bilo uredu, ne znam zbog cega telenor krije ovo Smile
Eto kazem ti jedina pomoc je da predjes kod mt:s, jer niko nije nasao nekakvo resenje.
Uglavnom je ovo problem sa 3G telefonima, ne znam koji ti imas telefon nisi naveo Wink
« Poslednja izmena: 05. Jul 2007, 15:03:38 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
evo, ja imam telenor karticu, imao sa p900, sad p990i i nikakvih problema nemam sa dometom....
moja keva ima k510i i isto telenor karticu i takodje nema nikakvih problema.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
Nisam ni ja imao nikakvih problema sa K700i ni moj brat sa T630.
« Poslednja izmena: 05. Jul 2007, 15:12:39 od nikolavasic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Fight for your right - to party

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson ????
Pa evo ovako-  "ispadanje" sa mreze Telenora imam na telefonima  W850i  kao i  W710i . Imao sam p900 ali se losih iskustava ne secam.
Pretpostavljam ako udjem u neku "mrtvu zonu" sa prijemom, ali kasnije se ocigledno ne registruje opet, odnosno ne vrati se na telenor mrezu.
Sluzbenica Telenora mi je rekla da se to desava samo na nekim SE telefonima, i to ocigledno na mojim telefonima iako su novi i kupljeni u radnji itd.

Probao sam i manual i automatic search network kao i gps/3g podesavanja, izgleda nema nikakve razlike u sigurnosti konekcije.

U Grckoj, Ceskoj, Crnoj Gori isti broj i telefon rade bez problema a kad se vratim kuci - jedino ovde sam (povremeno) nedostupan.

Izgleda da mi prelazak na mts jedino realno resenje ili da cekam da Telenor neprimetno vremenom upgrejduje svoje softwere -
jer na drugu ideju u cemu je problem ne nailazim . 



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Znaci jos jedan w850i  Smile sa njim dosta ljudi ima problema sa Telenor mrezom, ja sam mislio da ce pomeranje na gsm only nesto promeniti ali i dalje je ostalo isto.
E sad za w710i nisam cuo, kao sto sam rekao uglavnom je bilo problem sa nekim 3G telefonima...
Jedino eto prelazenje na mt:s ti ostaje Wink ili mozda VIP  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC Diamond 2
resava se promenom na gsm only... posle ispadanja nisu vezana za te telefone samo... ispada mreza, samo sto vetjina to ne primeti...  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone
telenor u CG daje free 3G  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
To je sigurno samo neka promotivna akcija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.