Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:25:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telekom ADSL - zamena modema  (Pročitano 12496 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ako ti je istekao ugovor mozes raskinuti ugovor i odah napraviti nov.
Ja sam barem tako uradio kada sam menjao za wireless ruter.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Wildfire S
Istice tek krajem decembra.

edit:

E'o danas me zvali iz telekoma na fon koji sam ostavio juce, kazu stoje mi ispred kuce, pitaju ima li koga da vide sta nije u redu.
Ja kazemsve je u redu, samo covek sa kojim sam razgovarao dan ranije je zaveo to kao kvar/smetnju/stagod za svaki slucaj, i rekao mi da dodjem danas da vidim sa njihovim sefovima da li moze da se uradi razmena.Oni kazu dobro, dovidjenja.Ja se mislim pa je*ote, da li je moguce da su mi dosli ispred kuce i da onda zovu da pitaju da li ima nekoga u kuci, ali dobro, sta je tu je.
Odem posle skole u njihovu poslovnicu, neka zena tamo, objasnim ja sve njoj, ona kaze ne mogu tu sefovi nista, ja cu prijaviti kvar, pa ako vas ne budu zvali, dodjite opet sutra popodne.
Oko 12 sam bio tamo, proslo 8h, nisu me zvali.Dakle, pretpostavljam da cu i sutra morati da odem opet u njihovu poslovnicu.

Ne dao Bog nikome da mu nesto nije u redu sa netom, ili da mu treba neka usluga od telekoma.
« Poslednja izmena: 01. Nov 2011, 19:49:57 od Dark|Angel »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
LG Nexus 5


E'o danas me zvali iz telekoma na fon koji sam ostavio juce, kazu stoje mi ispred kuce, pitaju ima li koga da vide sta nije u redu.
Ja kazemsve je u redu,

Sto im nisi pokazao o cemu se rad?  Smile

I naravno da je ljudski i kulturno da ti se jave i da te pitaju jesi li tu. Umesto da ih uvedes, ispricas im pricu kako ti je neophodno zbog "posla" da imas i wifi net u kuci, ti si im rekao da je sve ok, oni javili svojoj tehnici da je sve ok, tako da sada ti opet treba da prijavljujes i da se potucas po telekomu.

Ajd sto oni ne znaju sta rade ali sto ti ne znas sta hoces, to je najgora kombinacija.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
HTC Wildfire S
Imam prijatelja u telekomu, zvao sam njega, i kroz pola sata mi je doneo wireless modem.The end. Smiley
Btw, nisam ih uveo u kucu jer nisam bio kuci kad su me zvali, a receno mi je da taj dan dodjem kod njih u svakom slucaju.
« Poslednja izmena: 03. Nov 2011, 17:41:59 od Dark|Angel »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:25:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.