Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:00:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telekineza - devojchica iz srbije  (Pročitano 21689 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 112
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Interesantno , voleo bih da saznam nesto vise o tome..
Steta sto nece da odgovore. Verovatno je nesto oko zastite privatnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
ma evo ja cu vam rec o cemu se radi, zapravo nista nije bazirano ni na nauci ni na fizici prosto je devojka nasla kontakt sa sejtanom Smile(djavo) to jest ona se pokorila sejtanu i njemu ce da bude pokorna ceo zivot a ne bogu (njenom stvoritelju) stim da za uzvrat ona njima daje svoju dusu na vecito prokleststvo posle smrti to jest da ce biti stanovnik pakla a ne raja...Naravno postoje mnoge sekte koje se time bave kao sto je vama poznata Satanizam iliti Satanisti ali ne moraju to biti.Samim tim ona to ne moze da uradi na nekome verniku ili ako vernik izgovori odredjene reci (dovu).Znaci sejtan ce da je sluzi na ovom svetu a za uzvrat ona ide u pakao da njemu sluzi i da gori u vatri.
Takodje da napomenem da poznati madjionicar Chris Angel koji radi neverovatne stvari uz pomoc sejtana,naravno tu postoje i trikovi duze vreme sam se bavio izucavanjem takvih stvari i dosao do zakljucka a i sve to pise u jednoj svetoj knjizi (kur'an), naravno da mnogi naucnici tek sad dolaze do nekih saznanja i otkrica koja su zabelezena vise hiljda godina u kur'anu i on nije izmenjen ni jednu jedinu rec od dana kada je sastavljen pa do danas tu pisu bozije reci upucene Muhammedu a.s. Americki naucnici su uvideli neke cinjenice i koriste ovu svetu njigu kako bi dosli do sto vecih otkrica... Mislim da je ovo bilo dovoljno i da vam je priplizilo malo u uvid kako nebiste bili dezinformisani jer mnogi neznaju...Naravno bih zeleo da zamolim moderatore da ne bisu ovu poruku jer ce je sigurno ovi ljudi koji su zainteresovani za ovu stvar biti puno zahvani. Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Иди на религијски део форума и шири веру. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
ma evo ja cu vam rec o cemu se radi, zapravo nista nije bazirano ni na nauci ni na fizici prosto je devojka nasla kontakt sa sejtanom Smile(djavo) to jest ona se pokorila sejtanu i njemu ce da bude pokorna ceo zivot a ne bogu (njenom stvoritelju) stim da za uzvrat ona njima daje svoju dusu na vecito prokleststvo posle smrti to jest da ce biti stanovnik pakla a ne raja...Naravno postoje mnoge sekte koje se time bave kao sto je vama poznata Satanizam iliti Satanisti ali ne moraju to biti.Samim tim ona to ne moze da uradi na nekome verniku ili ako vernik izgovori odredjene reci (dovu).Znaci sejtan ce da je sluzi na ovom svetu a za uzvrat ona ide u pakao da njemu sluzi i da gori u vatri.
Takodje da napomenem da poznati madjionicar Chris Angel koji radi neverovatne stvari uz pomoc sejtana,naravno tu postoje i trikovi duze vreme sam se bavio izucavanjem takvih stvari i dosao do zakljucka a i sve to pise u jednoj svetoj knjizi (kur'an), naravno da mnogi naucnici tek sad dolaze do nekih saznanja i otkrica koja su zabelezena vise hiljda godina u kur'anu i on nije izmenjen ni jednu jedinu rec od dana kada je sastavljen pa do danas tu pisu bozije reci upucene Muhammedu a.s. Americki naucnici su uvideli neke cinjenice i koriste ovu svetu njigu kako bi dosli do sto vecih otkrica... Mislim da je ovo bilo dovoljno i da vam je priplizilo malo u uvid kako nebiste bili dezinformisani jer mnogi neznaju...Naravno bih zeleo da zamolim moderatore da ne bisu ovu poruku jer ce je sigurno ovi ljudi koji su zainteresovani za ovu stvar biti puno zahvani. Smile  Smile
  :[1]:ovaj ili se sali ili je malko  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson C702i
Mozda to Sejtan govori  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Payi da vam kažem nebih se salio samo sam pokuso da vam pojasnim jer ta devojka nema nikakve niti magnetne niti bilo kakve druge fizicke sposobnosti kad bi vam reko Džiin ebiste ynali sta je to ovako sam reko sejtan posto je to odprilike naisto mu dodje ali nije.A ne govori sejtan nego ja a ima i knjiga o tome koje govore samo sto vi iygleda slabo  ste citali naucne knjige i slabo ste trayili o tome mada mislim da i u bibliji ima nesto o tome ali ne detaljno objasnjeno i ne na taj nacin je rneynam u kojem zavetu...googlajte malo sigurno cete nac

U mračnom srednjem veku cela zapadna civilizacija je verovala da je Zemlja ravna ploča u centru svemira pa ipak Zemlja je uprkos tome ostala okrugla.
Sve što je potrebno je da gledaš oko sebe i koristiš mozak.

uostalom neynam sto yamaram sebe sa ovim kad vidim da ne koristite razum  Smile

Nema ljutite  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
evo da se nadovezem da vam bude josh jasnije  Smile

Telepatija

Telepatija je uglavnom neobjasnjen termin,a I fenomen fenomen koji taj termin podrazumjeva. Sve sto kazu o tome je: Da je to grcka rijec,da je natprirodan fenomen,da se to desilo tu I tu,tome I tome,I navode nam slucaje,jos uvjek ne znaci nista.

Tako se laicima iza maski pojedinih termina,bilo grckih ili latinskih,krije neobjasnjivo neznanje.Misle da je dovoljno krstenje jednog prirodnog fenomena sa nekim od bombasticnim termina,kako bi (huda)masa,neznajuci svu profanost te stvari bila ubjedjena kako se radi o ljudima koji znaju tajne zivota.

Onaj koji vjeruje u Meleka,dzina I sejtana,koji su u stanju u jednom trenutku prevaliti ogromne razdaljine,a mogu I nositi,jer su svijesna ziva bica,informacije,misli pa I predmeti.Ovim postaje jasno,kako jedan covjek na jednoj strain planete a drugi na drugoj mogu komunicirati.

Poznato je da su ova bica izvan relacije fizickog svijeta,pa prema tome,ono sto je u svijetu telesa daleko nemora znaciti da je daleko I za ova duhovna bica.
Pojedinci misle d aim je dovoljno to sto imaju diplomu profesora,magistra ili doktora a d aim znanje pri tome nije potrebno. U svijetu nauke se trazi znanje a ne diplome.Tamo gdje se trazilo znanje I rad bilo je I uspjeh. Lahko je doci do komadic papira. Bojim se da mnogima njihova diploma igra ulogu sejtanskog zapisa I tako im donosi fikcije uobrazenje kako su samo oni neki I nesto I ogluhne ih za ma cija savjet.
Cut ces ih kako lakonski kazu “Nemoj mi vaziti”
Allah dz.s (Izvinite sto ovaj termin spominjam) kaze: “Medjutim,vi ne volite one koji vas savjetuju”

Telekineza

Telekineza je fenomen kretanja predmeta a da ih se I ne dodirne.Takvi fenomeni ljude zbunjuju pa ih je potrebno objasniti da ljudi ne lutaju. Ukoliko smo procitali prethodno,znamo da postoje duhovna bica.
Duhovna bica,kao sto su dzini,sejtani a I Meleki,imaju moc pokretanja fizickih predmeta.
Kao Dokaz tome spomenut cu slucaj iz Casnog Kur’ana a.s u kome se govri o tome kako je Sulejman a.s trazi od dzine I ljudi dam u se prebaci u sto je moguce vecoj brzini prijesto kraljice od sabe Belkisi. Mi znamo da je prijesto fizicka stvar. Dzin Ifrit se javio I reko d ace mu prijesto donjeti dok se Sulejman a.s makne s mjesta na mjesto. Razdaljina izmedju Jerusalima I Sabe je hiljade kilometara.Ako je to dzin mogao uraditi onda moze nositi I predmet u nasem prisustvu.To mogu raditi I drugi dzini.Zbog toga neka se I osobe cuvaju od laznih deredza,jer mu se moze desiti da ga dzin nosa po zdraku,a da to u sustini bude lazna deredza-stepen.

Reinkarnacija.

Ucenje o reinkarnaciji je budisticko ucenje.Naime,oni vjeruju da dusa jednog smrtnika,kada izadje iz tjela,ide u drugo tjelo,bilo ljudi ili zivotinja ili biljka, I taj ciklus puta duse iz tjela u novorodjena tjela ide,po njihovom shvatanju,sve dotle dok dusa ne dozivi nirvana,tzv,savrsena dusa I tek tad aide na drugom svijetu.
Tu nevalja I drugo.Da spomenem jedan primjer kojeg je Sestra Kapljica dala,da covjek ima razum a inkarnira se u necega sto ne posjeduje razum,zivotinja na primjer.

To ucenje je jako prosireno po svijetu.Oni navode kako dokaz u svoj prilog to sto se desava sirom svijeta I to je da pojedini ljudi pricaju da su zivjeli u ranijim periodima. Zaista ima osoba koji pricaju kako su zivjeli u ranijim prijasnim ciklusima I navode tacne istorijske podatke o pojedinim istoriskim dogadjaima,pa cak I predmetima,iako se zna d ate osobe nisu ranije bile obavjestene bilo kojim putem o svemu tome. Postavlja se pitanje kako to takve osobe znaju,a da I pored toga reinkarnacija nije tacna ??
Poznato je da Sejtan ne miruje,zavodi ljude na bilo kakav nacin.Jedan od nacina je I Reinkarnacija.Kur’an nam prica kako je sejtan zatrazio od Uzvisenog Allah adz.s dam u da rok do smaka svijeta. Posto mu je dat rok,a on je bice koje takodjer,pamti,dozivljava….,zar nije moguce da on udje u izvesne osobe I opsjedne ih tako d ate osobe postanu otvoreni sejtanski medij,te,ustvari,sejtan prica preko tih osoba o proslim dogadjajima I stvarima,da bi time zbunio ostale ljude.Takve osobe su uglavnom klinicki slucaj. Primjer da covjek moze biti medij necega jest to da kad covjek popije pice,zar ne govori ono iz njega ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson z1010
Я верю толко в Русскую стал...а срећан број ми је 30...јер толико метака стаје у калаш...
а овај муџос нек си иде одакле је дошо да га ја не пошаљем шејтану...јел знаш муџосе шта је то од војних система названо шејтан арба? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
А да ти са мртвим оком мало смањиш доживљај? Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Pazi j sam samo pokuso da objasnim ljudima jer sam u vojsci i u svome zivotu bavio naukom a i dan danas se time bavim proucavam razne stvari od nastanka sveta pa do exploziva i drugih zanomljivih stvari kao sto su hackovanje robotika i ostala sranja mada vidim da si covek bez razuma.Dalje ako vam se ta teorija ne svidja onda cu da vam kazem drugu naucnu teriu kako naucnici veruju i ona glasi: Prosecan covek koristi samo 1/3 svoga mozga i da ako bi koristio ostale 2/3 mozga ili bar josh 1/3 onda bi bio najpametniji covek na svetu i mogao bi mnoge stvari da kontrolise svojim umom i josh puno toga... Mada vidim da niste kadri da prihvatite nesto sto je istina nego jedno receno zaobilazite istinu  Smile a i ti Dead_eye da me znas nebi se sigurno kacio samnom jer sta ti znas o kalasu i vojsci ja sam bio najbolji strelac u jedinici a i ostavise tih ruskih sranja previse sam stalozen da bi pao na te glupe fore iliti cake
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:00:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.