Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.  (Pročitano 832858 puta)
16. Jul 2006, 17:36:33
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S2
Ako vam igre ne rade, ovo je pravo mesto da postavite pitanje jer tu smo da jedni drugima pomognemo. Dakle, opišite detaljno svoj problem (što je problem detaljnije opisan to je veća mogućnost da vam neko pomogne) pa da vidimo šta može da se učini. Postavljajte pitanja koja su vezana za softverske probleme. Probleme koji vam se javljaju u toku igre a vezana su za njeno prelaženje postavite ovde.

Takođe, ako imate problema sa pečevima, modovima ili bilo kojim drugim dodacima za igre ovo je mesto da se postavi pitanje (svaka nova tema ovakvog sadržaja je nepotrebna i ide pod ključ)

Par pravila:

1. Probleme izlažite detaljno
2. Svaka poruka koja se tiče krekova, serialnih brojeva i drugih vrsta piraterije se briše.
3. Prozivke, spam i gluposti se brišu momentalno



Naglašavam(!): Svaka zasebna tema koja se tiče problema oko startovanja igre, bagovanja i sličnih problema tehničke prirode biće - zaključana.

Razlog: Zašto otvarati nove teme kada postoji top tema koja se bavi upravo tim pitanjem...


« Poslednja izmena: 24. Sep 2013, 19:12:28 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Nekoliko neresenih pitanja sa prosle teme...

Ljudi evo skidam drvere za graficku(9550 GE).Pise na njihovoj stranici da je .NET required.Evo skidam njega prvo,pa cu onda Catalyst,koji sadrzi drivere.Ako moze neko da mi objasni zasto je required i sta on ustvari predstavlja,malo mi je prpa jer drug kad je instalirao .NET zeznuo mu se Windows Installer pa je morao reinstalirati OS,a meni se to nikako ne radi. Smile  Smile

imam problem sa titan questom, redovno me izbacuje neki put posle 5min igranja neki put  posle 3 sata, cuo sam da je ovo standardan problem, pa sam skinuo neke fixove za igru koji medjutim nista ne pomazu

Imam problem kad instaliram call of... 2 pach 1.3  izbaci mi na samom kraju instalacije eror   sa data1.  fajlom
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
imam problem sa titan questom, redovno me izbacuje neki put posle 5min igranja neki put  posle 3 sata, cuo sam da je ovo standardan problem, pa sam skinuo neke fixove za igru koji medjutim nista ne pomazu

Jos nema pomoci oko izbacivanja iz TQ-a!!!Moracemo jos malo da se strpimo...






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Imam problem kad instaliram call of... 2 pach 1.3  izbaci mi na samom kraju instalacije eror   sa data1.  fajlom


Pa verovatno ti je cd izgreban pa data1 ne moze dobro da se otpakuje....ili cak lose narezan...ili je patch lose skinut sa neta....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Kada hocu da instaliram neku igricu npr. GODFATHER, WORLD CUP 2006, NFS MOST WANTED, pre pocetka instalacije izbaci mi: INSTALLATION CANNOT CONTINUE BECAUSE THIS GAMES REQUIRES DIRECTX 9.0C OR HIGHER TO BE INSTALLED ON YOUR SYSTEM. YOU CAN DOWNLOAD THE LATEST VERSION OF DIRECTX HERE: http://www.microsoft.com/windows/directx Na kompjuteru imam instaliran DirectX 9.0c, reinstalirao sam vise puta ali i dalje mi izbacuje ovu poruku. Sta da radim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Kada hocu da instaliram neku igricu npr. GODFATHER, WORLD CUP 2006, NFS MOST WANTED, pre pocetka instalacije izbaci mi: INSTALLATION CANNOT CONTINUE BECAUSE THIS GAMES REQUIRES DIRECTX 9.0C OR HIGHER TO BE INSTALLED ON YOUR SYSTEM. YOU CAN DOWNLOAD THE LATEST VERSION OF DIRECTX HERE: http://www.microsoft.com/windows/directx Na kompjuteru imam instaliran DirectX 9.0c, reinstalirao sam vise puta ali i dalje mi izbacuje ovu poruku. Sta da radim?


Srusi system onda ce sigurno raditi.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
@cygan
Nemoj slati vise poruka zaredom!Koristi opciju "Izmeni". Smile

imam problem sa titan questom, redovno me izbacuje neki put posle 5min igranja neki put  posle 3 sata, cuo sam da je ovo standardan problem, pa sam skinuo neke fixove za igru koji medjutim nista ne pomazu

Patch za resavanje ovog problema stize uskoro...Cim izadje,i na Bureku ce osvanuti link za njegovo preuzimanje...  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Patch za resavanje ovog problema stize uskoro...Cim izadje,i na Bureku ce osvanuti link za njegovo preuzimanje...  Smile


Vec receno.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
 Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam jedan problem, ne radi mi mortal kombat trilogy. ne znam zasto, kada udjem u igru i izaberem bilo kog lika, on mi izbaci gresku koja glasi "an privileged instruction was executed at address 004d5f0c
                                              Click on OK to terminate the application"
mozda je problem sto imam windows xp, a igra je previse stara pa ne moze na njemu da radi?
Molim vas pomozite, ova igra mi puno znaci. Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.