Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tatoo?Koje prednosti, a koje mane?  (Pročitano 37834 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
imti stav i srati nije isto.

naravno da cu nazvati gluposcu nesto sto je glupost i sto je receno ili napisano bez neke osnove ili cinjenice.ja necu reci da si ti glup ako navijas za mancester a ne za arsenal.nem smisla jel?

al cu reci da si glup ako ti nazivas glupanima ljude koji imaju tetovazu jer ti mislis da su tetovaze glupost.
mozes reci da ti se ne svidja da nije voj furka ali osudjivati i pisati gluposti te samo cini glupanom.

jel u redu da ja bajkeru kazem da je glup sto se vozi na 2 tocka a ljudi izmislili auto koje ima 4 tocka i da mu serem o tome koje automobil sigurnije prevozno sredstvo? svako ima nesto to voli,svakome njegovo.a ako se u nesto ne razumijes - bolj je da šutiš.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
Не, не мислим да сам најпаметнији, али изнад твог нивоа сам сигурно

wow.skomno i kontradiktorno i potvrdjujes ono sto sam vec napisao iznad

Ја сам рекао да ти можеш да радиш шта хоћеш са својим телом и да то поздрављам

ne vec si napisao da je tetoviranje glupost i da to ljudi rade zbog drugih...

док си ти мене окарактерисао као пичку која жели да се тетовира али се плаши. Smile Smile



zbog cega bi se neko zamarao necim ako ga to ne zanima? tebe da ne zanima tetoviranje ili tetovaza ne bi imao apsolutno nikakvog razloga da ovdje komentarises.al ne i si dosao ovdj da se poseres.e sad s psiholoskog aspekta ti ili si imao volju da se tetoviras ali ti o nisu dopustali starci ili nisi imao para ili si se bojao svoj buducnoti i predrasuda prilikom trazenj posla ili ti je prvu ljubav naguzio neki istetovirani lik pa sad imas traume i smatras glupanom svakoga ko je tetoviran....

mislim ono,evo ti primjr.ako mene ne zanima indijski kriket zasto bih usao na temu indijskog kriketa i napisao kako je to glupost?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone 7


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
imti stav i srati nije isto.

naravno da cu nazvati gluposcu nesto sto je glupost i sto je receno ili napisano bez neke osnove ili cinjenice.ja necu reci da si ti glup ako navijas za mancester a ne za arsenal.nem smisla jel?

al cu reci da si glup ako ti nazivas glupanima ljude koji imaju tetovazu jer ti mislis da su tetovaze glupost.
mozes reci da ti se ne svidja da nije voj furka ali osudjivati i pisati gluposti te samo cini glupanom.

jel u redu da ja bajkeru kazem da je glup sto se vozi na 2 tocka a ljudi izmislili auto koje ima 4 tocka i da mu serem o tome koje automobil sigurnije prevozno sredstvo? svako ima nesto to voli,svakome njegovo.a ako se u nesto ne razumijes - bolj je da šutiš.


Па ко је овде коме рекао да је глуп? Smile

Назвао си глупошћу став човека у вези тетоважа и онда причао о томе како тај мисли како су његови ставови паметнији, бољи, исправнији...што свако мисли за своје ставове па и ти.

Он нигде није рекао да су људи глупи нити их је називао глупанима само је рекао да су тетоваже глупост.

Велика разлика.

И онда прича о осуђивању а управо ти осуђујеш њега због његовог става о тетоважама...

Много си контрадикторан...

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Не, не мислим да сам најпаметнији, али изнад твог нивоа сам сигурно

wow.skomno i kontradiktorno i potvrdjujes ono sto sam vec napisao iznad

Мене растужује оволика количина твоје немогућности да схватиш шта сам ти рекао. Smile Хајде пробај још једном да скапираш, није тешко уопште.

Ја сам рекао да ти можеш да радиш шта хоћеш са својим телом и да то поздрављам

ne vec si napisao da je tetoviranje glupost i da to ljudi rade zbog drugih...

Ајоој, одакле да кренем овде... Smile Хајде прво овако.

Тако да, ако се тетовирате зато што вам се тако нешто свиђа, изгледа добро и слично - поздрављам. Ако сте у 99% оних других, горе описаних - поздрављам опет, рекох да можете и тампоне у нос набити.

Добро, сад када смо утврдили да је твој део реченице пре зареза лаж, хајде да се позабавимо делом након зареза.

Иначе, тетоваже сматрам једном од највећих глупости, зато што се не раде због себе већ због других, односно, да би други приметили.
Иначе, тетоваже сматрам једном од највећих глупости, зато што се не раде због себе већ због других, односно, да би други приметили.
сматрам

Дакле, постоји јако велика разлика између тврдње нечега и сматрања нечега. Ја ти остављам да се позабавиш речником.

zbog cega bi se neko zamarao necim ako ga to ne zanima? tebe da ne zanima tetoviranje ili tetovaza ne bi imao apsolutno nikakvog razloga da ovdje komentarises.al ne i si dosao ovdj da se poseres.e sad s psiholoskog aspekta ti ili si imao volju da se tetoviras ali ti o nisu dopustali starci ili nisi imao para ili si se bojao svoj buducnoti i predrasuda prilikom trazenj posla ili ti je prvu ljubav naguzio neki istetovirani lik pa sad imas traume i smatras glupanom svakoga ko je tetoviran....

mislim ono,evo ti primjr.ako mene ne zanima indijski kriket zasto bih usao na temu indijskog kriketa i napisao kako je to glupost?

Немој више јеботе, доћи ће ми комшије да виде одакле толика бука. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
@varez



jel u redu da ja bajkeru kazem da je glup sto se vozi na 2 tocka a ljudi izmislili auto koje ima 4 tocka i da mu serem o tome koje automobil sigurnije prevozno sredstvo? svako ima nesto to voli,svakome njegovo.a ako se u nesto ne razumijes - bolj je da šutiš.



vo ti primjer.ako mene ne zanima indijski kriket zasto bih usao na temu indijskog kriketa i napisao kako je to glupost?

ne uplicem se u stvari koje me ne zanimaju i ne serem o ljudima ili stvarima koje me ne zanimaju.glupo je imati stav o necem sto te ne zanima a jos gluplje je donositi sud o necem sto te ne zanima.

s druge strane,kad naletim da neko sere o stvarima o kojima nema pojma a baljezga gluposti a ja te stvari  poznajem i te stvari me zanimaju onda imam pravo da mu/joj kazem da je glup jer baljezga/piše glupsti bez iole znanja o tome o cemu se pise ili raspravlja.

napisati "ne svidja mi se" "nije moj fazon" "ruzno mi je za vidjeti,odvratno" je ok.to je tvoja percepcija toga

ali napisati da je tetoviranje (najstariji zanat) glupost ,nije ok i ispadas glup.
 

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0

ne uplicem se u stvari koje me ne zanimaju i ne serem o ljudima ili stvarima koje me ne zanimaju.glupo je imati stav o necem sto te ne zanima a jos gluplje je donositi sud o necem sto te ne zanima.

Другим речима ако ниси тетовиран или за тетовирање не можеш доносити свој суд о томе? Smile

Да ли сам добро разумео?


s druge strane,kad naletim da neko sere o stvarima o kojima nema pojma a baljezga gluposti a ja te stvari  poznajem i te stvari me zanimaju onda imam pravo da mu/joj kazem da je glup jer baljezga/piše glupsti bez iole znanja o tome o cemu se pise ili raspravlja.

Има свако право. Има и тај право да изнесе своје мишљење и став имаш и ти право да то назовеш глупошћу...то не спорим.


napisati "ne svidja mi se" "nije moj fazon" "ruzno mi je za vidjeti,odvratno" je ok.to je tvoja percepcija toga

Зар није и рећи за нешта да је глупост твоја перцепција? Smile

ali napisati da je tetoviranje (najstariji zanat) glupost ,nije ok i ispadas glup.

Зар није проституција најстарији занат? Smile

 


IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
1.nisi dobro razumio. nije samo stvar tetoviranja...sve sam lijepo objasnio i napisao sam par primjera pa procitaj kako treba i skontaces u cemu je štos.

3. i to sam objasnio...

4. moja greska.jedno od najstarijih zanata sto opet treba biti dovoljno da shvatis da tetoviranje i nije "najveca glupost"...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Још ми објасни везу између тога да је нешта најстарији занат и тога да то није глупост и биће добро...

И шаманизам, гледање у пасуљ, разна сујеверја су и старија од тетовирања па то не значи да нису глупости... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
sujevjerje nije zanat..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.