Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:07:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tatine cerke (Muska tema)  (Pročitano 26249 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Nokia N76
Doduse, ja sam u onim godinama kada sam ukapirala jednu lekciju koju su moje drugarice malo ranije ukapirale - mladje je sladje...  Smile

Ha,ha,moja drugarica ima decka od 30 godina ali on misli da ona ima 20 godina... (ona inace ima 16 godina)
Jos ima i sexualne odnose sa njim....  Smiley 1 I skolu je zapustila zbog njega a i izlazaka...
I sere mi  kao " imas 16 godina,trebas da se uozbiljis,da nadjes nekog od 18+,a ne da budes sa neozbiljnim klincima naseg godista"...
Hm... Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2008, 12:53:30 od jecka92 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Za sad imam dva sina, ali voleo bih i jednu upišanicu ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
„Mene mnooogo nervira sto me moj otac kontrolise! Stalno mi trazi da ga zovem i da mu govorim gde idem,sta radim,sa kim,kako,zasto. Cak i kad to uradim,on uvek MORA da se pojavi gde god da se ja nalazim. Gusi me mnogo,jbt zelim da imam malo slobode! Zar puno trazim?
Veruj mi da je tako. Meni su rodtielji inace razvedeni.... I posto je mama otputovala na zapad u posetu bratu,ja ovde moram da se nosim sa dosadnim tatom.Sad me smara vise nego inace. To nije podnosljivo! E,a jedanput sam otisla do moje drugarice odmah posle skole a nisam mu se javila (on mene inace zove samo na mobilni telefon,retko kad na fixni) i kad sam stigla kuci zove me  i pita gde sam to otisla posle skole. Jedino je deda znao gde idem,ali nikako nije mogao da sazna od dede jer on ne zna da se javi na fixni i nigde ne izlazi. A deda mi je rekao da niko nije zvao tako da.....mozda me prati
Jaoooo,moj otac je prevrsio svaku meru!      Zamisli,on je svojoj ortakinji rekao da se predstavi kao Marko 81 godiste i da me smara da se vidimo u jedan uvece i da vidi kako cu ja da odreagujem! STRASNO!   A to sam saznala danas,jer sam gledala po njegovim porukama... Ubicu ga!
On nije normalan! On je lud! Njemu treba pomoc! Kad sam videla poruke koje sam slala "Marku" umalo me nije strefila srcka!     
Dobro,poruke koje mi je slala ta zena nisu neke sad ono....o intimnim stvarima. Ali me je smarala da se vidimo....ijaooooo,ubicu ga sutra! Samo da smislim kako da opravdam to sto sam gledala po njegovim porukama.... E,a znala sam! Imala sam neki osecaj....samo nisam htela da poverujem.... aaaaa,ubicu ga!!!!
Hocu,hocu,samo da smislim kako cu.... Jer to je vec prevrsilo svaku meru. Jos me smara da mu stalno govorim gde idem! Ovo je vec prevrsilo svaku meru! Sutra je MRTAV! 
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,samo nek se USUDI da me udari! (ne bije mene tata inace,ipak sam mu miljenica) Nece da me udari,samo ce da mi se dere....
Ali svejedno,necu vise da razgovaram sa njim dok ne ode da potrazi strucnu pomoc. Takvo ponasanje je vec nedopustivo!
Pa da,pre nego sto se moja mama udala za njega,(a i kada se udala) on je nju  stalnoooo proveravao. Ali to nije razlog zasto su se razveli. On je voleo mnogo da "svrlja"....
Jaooooo kako sam samo besnaaa! Sutra ce da mi plati za ovo!!!!
Jesi ti u pravu,ali bih volela samo malo,da prestane toliko da me davi. Samo to...   Odlucila sam da mu ne govorim da sam procitala poruke,da bih znala za ubuduce (malo cu da se nasalim sa njim tipa trudna sam i sl)   ”


Dakle.... zašto?? Prvo, tvoj način izražavanja te odaje.... sama kažeš da si tatina mezimica, a spremna si zauzvrat da treniraš njegove živce.... neko ti je rekao da je tvoj slučaj ekstreman i ti si malo potom  prosula priču o porukama, da bi se, po mom mišljenju, malo više istakla.... Ne kažem da lažeš, samo smatram za ‘foliranje’ tvoju igru rečima, i da si malo preuveličala stvar... Mislim da je ipak normalno da se javiš ocu kad odeš negnde, ne možeš očekivati da te pusti sa 16 godina da lunjaš gradom a da on ne zna gde i sa kim si.... a to što te proverava znači da ti ne  veruje dovljno. Možda iz razloga.....
Ne teraj me da dublje zalazim u svoju analizu ‘tvog foliranja’ jer i tako sam se jedva suzdržala da ne kažem ono što mi je prvo bilo u glavi....
Mislim da ocu, kome si miljenica, treba da izraziš zahvalnost što brine o tebi, ali, ne na način na koji to radiš....


Normalno je... i podržavam svakog oca koji je spreman da razgovara sa svojom ćerkom, koji je radoznao, voljan da zna u kakvom društvu mu se dete kreće, sve dok ne bude dovoljno zrala da se sama stara o sebi...
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
tema: Tatine cerke (Muska tema)    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20080829
mob
Nokia 
Hvala Bogovima, pa se moj otac negde koliko toliko pomirio sa cinjenicom da ce kad tad morati da upozna mog izabranika, i da stisne zube  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Hvala Bogovima, pa se moj otac negde koliko toliko pomirio sa cinjenicom da ce kad tad morati da upozna mog izabranika, i da stisne zube  Smile

kao onaj u reklami za lav pivo. (kada cerka dovede decka "cao tata ovo je moj novi decko".  ponekad moras biti stvarno jak.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


....ako mi dusa pomahnita,dusa mi odredjuje pravac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava tamo gde se Ibar voda u Moravu sliva
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 

   Nakon mnogih diskusija sam sokiran...Izgleda da ovom delu sveta nema spasa... Ocevi koji se ponasaju kao terijeri, cerke koje 'preturaju po telefonima roditelja' drugarice od 16 sa tipom od 30 ( on kao, nezna da ona ima 16???) Devojke od 27 koje vode doro parce od 22 , nemam nista protiv, ali ne treba smtnuti sa uma da ti od 22 nemaju lovu za mladje, a i skolovanje nije na odmet... O cenu se radi, bre?  Ocevi opsednuti kontrolom su psihijatrijski sliucaj. Pitanje je da li se iza kontrole kriju i neke druge namere koje su duboko potisnute u podsvest... Bez texta sam, bez zakljucka.
Prosto da se covek rastuzi. Voleti svoju cerku znaci , izmedju ostalog, postovati to bice i uzivati u svemu onom sto se njemu desava. Uzivati u dobrom i  naci se u losem. Sve se na kraju svodi  na vaspitanje. Deca se ne vaspitavaju strogocom, zabranama, kontrolom, vec primerom...Nije mi namera da ikoga uvredim. Ako se neko osetio prozvanim, unapred se izvijavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Devojke od 27 koje vode doro parce od 22

Haha... sta fali...
Oni su zajedno vec tri godine...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


sto vise pustis decu da lupe glavom o zid , pre ce nauciti neke stvari . stakleno zvono je nesto sto u braku  donosi nemogucnost resavanja i
prevazilazenja problema . secam se   svoje prve velike ljubavi , imala sam 19g i cekala sam ga godinu dana da se vrati iz vojske , dosao je i nije
mi se javio , izasao je sa drugovima u kafanu da proslavi povratak ...danima posle toga , moj tata i vlada su kucali na vrata moje sobe, a ja sam
likovala iza istih , uzivala u moljakanju da otvorim i razgovaram sa  deckom . takav je bio moj otac, sve sam mu mogla reci sto se tice momaka ,
uvek smo zajedno prolazili kroz moje ljubavne vratolomije , uvek me smirivao i ukazivao gde gresim , sve na najlepsi moguci nacin .znao je za
moju ''groznu ''stranu licnosti (geni su ipak  cudo )i trudio se da mi ukaze da ne gresim tamo gde je on gresio . a uvek mi je ostavljao punu slobodu
i odresene ruke za sve moje postupke . jako strog i konzervativan  ,a opet s druge strane jako liberalan i moderan ( mama taj njegov mix nije
ukapirala ni do dana danasnjeg).

 


   
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


....ako mi dusa pomahnita,dusa mi odredjuje pravac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava tamo gde se Ibar voda u Moravu sliva
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
Citat
Oni su zajedno tri godine....

 Rekao sam da ne fali nista... Potpuno je ok. Govorio sam uopsteno. Svako ima pravo na izbor. Na motiv itd... Moje je pravo da se zapitam, sto ne znaci da sam u pravu.
« Poslednja izmena: 27. Okt 2008, 12:55:44 od alenkovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:07:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.