Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: tastatura ergomedia 700 genius pitanjce  (Pročitano 1700 puta)
20. Jun 2008, 16:04:53
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ovako dobio sam ovu tastaturu na poklon i ok fina je jos i dzaba , za mene ima jednu veliku manu nema dugmeta turnoff sto sam u biosu namestio za staru tastaturu sa tim sam palio i gasio komp. e sad ima li ko  da zna ima ovako multimedialnu tipku za power point ja to vrlo retko koristim a i na finom je mestu za to dugme  sto ja trazim da se pali i gasi komp na  tom dugmetu, uz plocu je i dosao cd koji sa instalirao i ima mogucnosti da se menjaju stavke  ali kada hocu da promenim  daje mi da povucem ili program   ili web  a iz programa  tj program files  nemogu da mu zadam  turn off  ili da se pali  neznam kkao to da odradim,  nadam se da  sam bio jasan.hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
da to je ta tastatura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Mora da postoji program u kojem ces moci to da namestis..E sada,ja ne mogu da se setim,ali cim nadjem,javicu ti...Pokusaj eventualno da skines ovaj driver pa mozda uz njega ima neki programcic http://drivers.softpedia.com/get/KEYBOARD-and-MOUSE/GENIUS/Genius-ErgoMedia-700-Keyboard-Driver.shtml ... Javi ako radi!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ma nije problem u driverima imam ja drivere   problem sto kod biranja tastera i njegove buduce funkcije to moze da se menja ali  samo iz program filsa programe ili eventualno web neke stranice , to moze da se menja primer ima ovo dugme za power point ti njega mozes zameniti  da ne pali power nego primer  mediu player ... mozilu,,.... i tako dalje  a ja sam pokusao da ga  zamenim  za gasenje kompa i paljenje kompa da se pali i gasi na to dugme ali nemoze iz razloga sto on trazi target  odakle da vuce pr. program files.
e sad ima ona caka  za gasenje kompa preko sortcuta koji ti pravis  ono shutdown.exe.t-s-0    i to si napravio taj shortcut na desctopu   i tada  bih naravno mogao da dodelim tom dugmetu power pointa da  kad ga stisnem  da ugasi komp, ali to mi je samo za gasenje sta cu sa paljenjem  na nezgodnom mi je mestu  dugme za paljenje kompa  a i navikao sam na moju staru  tastaturu koja je imala power sw na sebi i to naravno sredim u biosu i tako sam ga palio i gasio na taj power  dugme na   tastaturi .   a jebiga neznam toliko tipki ima ova tastatura  a da se nisu setili za power  dugme da dodaju jebem .... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Pa mozes npr u biosu da namestis da ti se komp pali kada otkucas neku sifru koju ces tamo da zadas ili mozes da palis komp na bilo koje dugme kada stisnes na tastaturi...A za gasenje si se snasao...
Ne mogu da verujem da ti je toliko tesko da stisnes dugme na kucistu..Hehee  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
navika je gadna stvar sta da se kaze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
navika je gadna stvar sta da se kaze
Pa mozes npr u biosu da namestis da ti se komp pali kada otkucas neku sifru koju ces tamo da zadas ili mozes da palis komp na bilo koje dugme kada stisnes na tastaturi...A za gasenje si se snasao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
nazalost moju u biosu nisam mogao da to sredim daje mi opciju samo za ps2 konrktor moja je na usb orikopcana a i nemogu menjati ono sto je dato u biosu a to je disable, spacebar, ctrl-esc, i power ba.. ito je to izgleda mi ostaje da se sagnem malo  za jebeno dugme  hvala ti u svakom slucaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.