Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:30:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Taksista ranjen u grudi  (Pročitano 5384 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
jel to znachi da su svi profesori pedofili i manijaci???

u manje-vise slucajeva da   Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Da je ovo prvi put da se to desi... pa, ajde...
To se desava ama bas svaki put kad sednem u kola...
Mozda bi zaista trebali da im daju rotaciju... da se ljudi sklone kad krenu budale...

Jos dva primera:
a) Pre x vremena na Sajmu su neki klinci zezali taksistu, malo ga cuknuli i pobegli... Taksista je pozvao svoje kolege i svi su ko sumanuti poceli da ih jure... Kada su ih sustigli, okruzil su kola i onda je pocelo divljanje... Copor besnih pasa napao je kola... bilans... glupi klinci na urgentnom, automobil urnisan, prevrnut...
Zar nije bilo lakse pozvati policiju?
b) Prosle godine sam sa kevom i caletom bila na groblju, posto je bilo leto i xy stepeni, hteli smo da uzmemo taksi... posto postoji neko pravilo da moras da udjes u onaj koji je prvi, usli smo u neku raspadnutu 128... i kad kazem raspadnutu, mislim bukvalno raspadnutu... tapacirung sa vrata skinut, neke zice vire na sve strane, ne mozes da normalno sedis pozadi jer su sedista nabijena skroz pozadi... E, sad... mi smo mu rekli tacnu putanju... gde da ide, gde je najbrze i gde je najmanja guzva... Sum sumarum: jurcao je 120km\h po auto-putu... uletao je u makazice....kako se nismo slupali, ja stvarno ne znam... auto se tresao, samo sto se nije raspao... kada smo stigl do centra, odvezao je tri kruga oko KBC, iako je nas stan na sasvim drugoj strani... Platili smo tu voznju kao da smo se vozili u iznajmljenoj limuzini...

Poenta svega ovoga... a, vec sam to rekla... kada obezbede odredjeni stepen usluge i ispravnosti automobila, treba im dati povlastice...
Sada su samo pijavice...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Ред је да их са времена на време мало доведу у ред. Нема горег олоша од таксиста!
Одакле право таксисти да носи пиштољ у гепеку возила???

Ту багру треба на све могуће начине довести у ред, брукају Београд на све стране. Одвратно је како пљачкају странце и гастарбајтере где год стигну. Smile

Shta seresh ti jesi li normalan????
Kako mozesh tako da prichash o poshtenim ljudima koji provode po 12 sati dnevno u kolima voze razne budale.
Nemozesh zbog 100 debila da generalizujesh stvari ili mozesh poshto si ochigledno retartiran.
A chime se ti bavish??? Nemash ti poima koliko je to tezak posao a rade ga ljudi koji su dobili otkaze posle 20 godina radnog staza zato shto su firme i fabrike propale. I ti si se nasho pametan da seresh neshto kako te bre nije sramota.

Поштеним људима!  Smile Smile Smile

За твоју информацију проводим некада и по 17 сати у возилу. Само за разлику од твојих идола се не понашам као стока.

Стварно те жалим, силне си идоле иабрао. А можда ти је и отац таксиста, поред таквог речника ме никако не чуди и да јесте.  Smile

Сироти таксиста са ножем под грлом, је успео да оде до гепека и извади пиштољ из њега. Те глупости може баби да прича.  Smile

Da je ovo prvi put da se to desi... pa, ajde...
To se desava ama bas svaki put kad sednem u kola...
Mozda bi zaista trebali da im daju rotaciju... da se ljudi sklone kad krenu budale...

Jos dva primera:
a) Pre x vremena na Sajmu su neki klinci zezali taksistu, malo ga cuknuli i pobegli... Taksista je pozvao svoje kolege i svi su ko sumanuti poceli da ih jure... Kada su ih sustigli, okruzil su kola i onda je pocelo divljanje... Copor besnih pasa napao je kola... bilans... glupi klinci na urgentnom, automobil urnisan, prevrnut...
Zar nije bilo lakse pozvati policiju?

Ово се дешавало гомилу пута по граду, и када су они криви за несрећу зову колеге да им држе страну. Лепо је било за гледати када су их у "Луци Београд" тукле камионџије.
Таксиста није поштовао право првенства пролаза и подлетео под шлепер. Позвао је колеге да се обрачунају са камионџијом и извукли су дебљи крај.
Ко им је крив када се каче са организованијима и јачима.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2007, 22:38:01 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 dobro ,da stanemo malo na loptu :

1. treba pooshtriti kriterijume da bi neko postao taxista i da bi se napravilo taxi udruzenje.
2. neprobojno staklo je sasvim u redu ,medjutim taksisti ne bi trebalo da budu naoruzani letalnim oruzjem.
3. treba uopshte gledano pooshtriti kaznenu politiku prema ubicama,razbojnicima i slichno
4. zabraniti svako organizovan0 divljanje taxista (blokade puteva,trubljenje i.t.d)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
taxi udruzenja postoje, ali ih niko ne kontrolise...
kad god zatrube, gradska vlada se uspanici i digne im cene...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 107
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Obrazovani kamiondzija nasho da soli pamet?
Znachi onaj smrdljivi masni debeli kamiondzija nashao da pljuje taxiste smeshto...
Dechko jedan si nemam vishe shta sa tobom da pricam da bog da vi budete u takvoj situaciji da vas pljachkaju svakodnevno pa cu da te pitam shta cesh da prichash o napaljenim klincima koji bi da kolju za 1000 din.
A shto se tiche obrazovanja bash sam stidirao voznju kamiona proteklih 4 godine.

@anea

Shta kazesh malo chukanje zezanje cvece parada osmeh bezanje.
Pa trebali su da im polome i ruke i noge i ja bi im polomio i jedno i drugo kad bi me udarili kroz zezanje i pobegli.
Pa shta treba svaka budala da te chuka na ulici i ti da dajesh po 100 200e i kao zezanje ludnica
ma daj bre nisi objektivna uopshte , pristrasna si mnogo zato shto si imala losha iskustva.....

A shto se tiche onih mentola zao mi je shto ih ovaj nije ispucao ko govna najobicnija
« Poslednja izmena: 27. Maj 2007, 01:59:52 od Robin_hud »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ispada da sam samo ja imala losa iskustva sa taksistima...  Smile

Citat
Obrazovani kamiondzija nasho da soli pamet?
Znachi onaj smrdljivi masni debeli kamiondzija nashao da pljuje taxiste smeshto...

Cini mi se da si ti taj koji je pristrasan...
Sto se tice mentola... odnos je ipak 99% vs. 1%... u korist mentola...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ne razumjem ranjen taksista a vi napadate taksiste. Smile
Ja ne branim taksiste,oni pretjeruju mislim moras, znati da ako nesto hoces da radis moras ispuniti neke preduslove.A kod nas u Banja Luci napravili raskol izmedju taksista jer hoce da zabrane rad taksistima koji voze u autima starijim od ja mislim 10 ili 15 god.A jednostavno rjesenje je da uvedu rigoroznije kazne za taksiste,mislim da bi se tad smirili.
Samo pitanje za Robin_hud-a zasto kad neko cukne taksistu on ima pravo da zove drugove i da ih lupaju kao lude, a drugi ljudi nemaju Smile
Zar nebi bilo lakse da je zapisao tablice i prijavio policije???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Obrazovani kamiondzija nasho da soli pamet?
Znachi onaj smrdljivi masni debeli kamiondzija nashao da pljuje taxiste smeshto...
Dechko jedan si nemam vishe shta sa tobom da pricam da bog da vi budete u takvoj situaciji da vas pljachkaju svakodnevno pa cu da te pitam shta cesh da prichash o napaljenim klincima koji bi da kolju za 1000 din.
A shto se tiche obrazovanja bash sam stidirao voznju kamiona proteklih 4 godine.

@anea

Shta kazesh malo chukanje zezanje cvece parada osmeh bezanje.
Pa trebali su da im polome i ruke i noge i ja bi im polomio i jedno i drugo kad bi me udarili kroz zezanje i pobegli.
Pa shta treba svaka budala da te chuka na ulici i ti da dajesh po 100 200e i kao zezanje ludnica
ma daj bre nisi objektivna uopshte , pristrasna si mnogo zato shto si imala losha iskustva.....

A shto se tiche onih mentola zao mi je shto ih ovaj nije ispucao ko govna najobicnija
Смрдљив, масан и дебео?! Јел си то себе гледао док си ово описивао? Дај доведи се мало у ред, брука је да си такав. Smile
 
Нико овде не држи страну тим клинцима, само не подржавамо такси стоку. Та багра се понаша као да је Богом дана. Са којим правом блокирају улице када им нешто није по вољи. Буне се када им је наводно мала цена вожње, када им градска влада одреди пропис о изгледу возила, траже да се за њих укину царине за увоз возила, да им се смањи порез... Још само фали захтев да за њих не важе семафори и правила у саобраћају.

Погледај мало твоје идоле, све сама господа у оделима са врхунским манирима који говоре по неколико језика. Умало да заборавим да поменем њихово већ годинама познато поштење.
Пуне су новине похвала на рачун њиховог рада... Smile Smile Smile   
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Taksista Nenad Ranđelović (29) iz Niša nađen je danas oko 13 sati u jarku u blizini sela Trnave kod Aleksinca, sa teškim povredama glave, rekli su Tanjugu u taksi udruženju "Fortuna".

"Nenad je prebijen i ostavljen pored puta, a njegov 'golf 4' je ukraden", naveli su u udruženju.

Prebijeni taksista prebačen je na Neurohirušku kliniku u Nišu, nalazi se u šok sobi i van životne opasnosti je, rekli su u udruženju.

Nenad je sinoć oko 22 sata u niškom naselju Durlan ugovorio vožnju do Draževca (opština Aleksinac) i sa koleginicom u centru udruženja "Fortuna" se čuo posle toga, ali se njoj učinilo kao da govori pod pritiskom, kažu njegove kolege.

U Nišu će sutra biti organizovan protest taksista, a u udruženju "Fortuna" kažu da se protesti pripremaju i u drugim gradovima Srbije.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=9b3398299449a1a05bea155b2bf448c6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:30:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.