Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:40:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Taken II (2012)  (Pročitano 4839 puta)
22. Jun 2012, 13:32:34
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1397280/

Taken 2 is an upcoming action/thriller film directed by Olivier Megaton. It is scheduled to be released on October 5, 2012. It is a sequel to the 2008 film Taken.


Plot


Liam Neeson returns as Bryan Mills, a retired CIA operative who decimated an Albanian slave-trading ring to rescue his kidnapped daughter. A year later, on a trip to Istanbul, Mills gets a surprise visit from his daughter, Kim, and his wife, Lenore. The happy reunion turns sour when Lenore is taken by gangsters serving Murad, father of one of the fallen Albanian criminals. With his wife held hostage and Kim on the run, Mills must once again use his lethal skills to track down his wife and eliminate all who stand in his way.


Cast


    * Liam Neeson as Bryan Mills
    * Maggie Grace as Kim Mills
    * Famke Janssen as Lenore
    * Leland Orser as Sam
    * Rade Šerbedžija as Murad

Izvor: Wikipedia




***********************************************************************************

“Taken 2″: Šerbedžija kao Šiptar

Posle spektakularnog prvog dela filma „Taken“, koji je 2008. godine pobrao brojne pozitivne kritike, ove jeseni imaćemo priliku da gledamo i nastavak ovog ostvarenja. Radnja se ovog puta dešava u Istanbulu, gde bivšeg agenta CIA Brajana Milsa iznenada posećuju kćerka Kim i supruga Lenor.

Prijatan boravak u jednom od najmnogoljudnijih gradova sveta postaje noćna Milsa. Naime, Lenor otima Murad, koji želi da se osveti za smrt svog sina koga je nekadašnji agent CIA ubio u prvom delu.

Albanskog kriminalca glumi ni manje ni više nego Rade Šerbedžija.

Pored poznatog glumca, uloge u filmu „Taken 2“ tumače Lijam Nison, Megi Grejs i Famke Jansen. Producent ovog ostvarenja je slavni Lik Beson a reditelj Olivije Megatron.

Premijera je zakazana za 5. oktobar 2012. godine.

Izvor: Telegraf

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Taken-spojeno.jpg
(54.44 KB, 680x453)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Prvi deo mi je jedna od boljih akcija koje sam pogledao u zadnjih nekoliko godina a po trejleru deluje i da ce ovo biti odlicno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
..zasto?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
malo je glupavo da megi i dalje glumi tinejdzerku mislim da ima vise od 30 godina  Smile
ovo je valjda prvi put da serbedzija ne glumi rusa/belosura/ukrajinca  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Lijam Nison: Ne očekujte "Taken 3"

Drugi deo filma u bioskope stiže narednog meseca, a glavni protagonista kaže da ne postoje nikave šanse da bude snimljen i treći deo.

Britanski glumac Lijam Nison, koji ponovo igra Brajana Milsa u filmu "Taken 2" u intervjuu za magazin "Empire" kaže da treći nastavak ne bi uopšte imao smisla jer su u prvom i drugom rekli sve.

"Jednostavno ne vidim mogućnost snimanja trećeg dela. Stvarno to mislim. Ne vidim nikakvu mogućnost za scenario u kojem prva reakcija publike ne bi bila: 'Stvarno? Zar su je opet oteli?'."

U filmu "Taken 2" Milsa i njegovu suprugu, koju glumi Famk Džansen, kao taoce uzima rodbina ubijenih kriminalaca iz prvog filma, a njegova ćerka Kim, koju glumi Megi Grejs, se trudi da izbegne sudbinu svojih roditelja.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v261401p0.jpg
(60.47 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
ovo je valjda prvi put da serbedzija ne glumi rusa/belosura/ukrajinca  Smile

Vjerovatno ih je covjek zamolio, "E mogu li ja nekog ko nije srpski prijatelj.. recimo Albanac.." i oni rekli "moze, nama je to isti kurac"  Smile

« Poslednja izmena: 01. Okt 2012, 19:45:42 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Porodica protiv mafije

Lijam Nison kao bivši tajni agent Cie još jednom se suočava sa albanskom mafijom kako bi zaštitio svoju porodicu. Nastavak filma „96 sati“ iz 2008. godine donosi mnogo akcije, za koju je zaslužan i lik negativca kojeg tumači Rade Šerbedžija.

Nakon svetskog uspeha akcionog trilera 96 sati iz 2008. godine koji je zaradio 230 miliona dolara, proslavljeni francuski scenarista i producent Lik Beson i reditelj Olivije Megaton donose nastavak filma. U evropskom ostvarenju sa pretežno holivudskom postavom, glavnoj zvezdi Lijamu Nisonu suprotstavlja se Rade Šerbedžija.

Umesto Pariza, radnja se odvija u Istanbulu. Dve godine posle otmice i oslobađanja ćerke glavnog junaka u prvom filmu, Nison inače bivši agent Centralne obaveštajne agencije, bori se protiv albanskog mafijaša Murada željnog osvete.

Tumači ga dežurni holivduski negativac Šerbedžija. Sam projekat deluje kao mešavina Bornovog identiteta i popularne američke serije 24. Tema je, ipak, vrlo aktuelna - organizovani kriminal, korupcija i trgovina ljudima.

Nison se i ovoga puta sjajno snalazi u obilju akcije i simulaciji borbe, jer je reditelj bio efikasan sa kamerama. To se vidi i kroz dobro zabeleženu mimiku likova. Glavni junak, koji se sa porodicom suprotstavio opasnim kriminalcima, nije neuništiva mašina već ranjivi i umorni heroj.

„On povezuje junake mnogih holivudskih filmova koje smo godinama gledali, a igrali su ih Gari Kuper, Čarls Bronson, Li Marvin. Publika voli da gleda filmove sa puno zapleta, a posebno da se poistoveti za likom roditelja koji želi da zaštiti svoju porodicu", objasnio je Nison.

Ako je suditi po nedavnoj Nisonovoj izjavi, trećeg dela neće biti, jer kako je rekao, ne vidi prostor za novi scenario, i pretpostavlja da bi prva reakcija publike bila: „Zar su mu opet oteli ćerku?".

Što se tiče aktuelnog dela, 96 sati: Istanbul, reč je o klonu prvog filma koji će sigurno ispuniti očekivanja dela obožavalaca. Drugima ostaje da se zabave usputnim štosovima, poput potonulog kruzera „Kosta Konkordija" koji se u jednom trenutku pojavljuje na ekranu glavnom junaku iza leđa.

Izvor: RTS

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

96-sati-1.jpg
(34.64 KB, 527x256)
96-sati-3.jpg
(20.58 KB, 250x362)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
Ja pročitao "Teken"  Smile
Koj će moj Šerbedžija i Albanska mafija u nastavku Tekena?  Smile

Kad sam skapirao o čemu se radi  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Izasao DVDRip.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:40:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.22 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.