Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:54:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TakeMS usb stick, problem ?  (Pročitano 4219 puta)
05. Jul 2007, 16:31:04
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH E-900
Imam problem sa ovim usb sticom, znači računar ga je očitavao sve super, sad odjednom neće, odnesem na drugi računar otvori ga bez problema, vratim na svoj znači on ga očita (pojavi se zelena strelica dole desno kao usb je tu) ali nema ga nigdje za otvoriti, ni u mycom ni drugo, znači formatirao sam ga, ništa, reinstalirao drivere ništa, i još koješta pokuša ništa, pa ako može pomoć, hvala

??? zna li neko kako da mi pomogne ?
« Poslednja izmena: 06. Jul 2007, 15:59:49 od Pulle No.1 »
IP sačuvana
social share
"Two beer or no two beer,pitanje je sad..."
"od hladnog piva bolje je samo jos hladnije pivo"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
juče sam kupio nov racunar i ubacim fles takeMS  memoriju i ona ne radi. vratim u stari racunar  isto ne radi a dotle je radila normalno. Donesem od komsije kingston isto od 1G i takode sjebe mi se i ona,tako da sad nijedna ne radi ni u jednom racunaru (ne pali se ni ona lampica). sta da radim.Molim za pomoc.Probao sam u vise racunara i nista,totalno su mrtve.Ima li sanse da ih povratim kako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Vama izgleda usb-i otisli.

@supply to mi lici da je probio napon na usb. Nosi ti to u servis neka se bakcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 6630
juče sam kupio nov racunar i ubacim fles takeMS  memoriju i ona ne radi. vratim u stari racunar  isto ne radi a dotle je radila normalno. Donesem od komsije kingston isto od 1G i takode sjebe mi se i ona,tako da sad nijedna ne radi ni u jednom racunaru (ne pali se ni ona lampica). sta da radim.Molim za pomoc.Probao sam u vise racunara i nista,totalno su mrtve.Ima li sanse da ih povratim kako?
majstro odnesi taj comp u servis,pre nego sto sprzis jos neki flash.
Moja je predpostavka da ti nisu lepo povezali usb..i predpostavljam da si ga probao na front panelu, a ne pozadi na ploci...Jer front panel usb mora rucno da se poveze ,a ako su ti  u servisu omasili redosled zica ..onda nije ni cudo sto ti ti flashevi ne rade vise..
zamisli sta se desi kad poveze + na -..ili okrenes napajanja..
spržžžžž
« Poslednja izmena: 20. Avg 2007, 15:58:04 od orangeweed14 »
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Citat
zamisli sta se desi kad poveze + na -..ili okrenes napajanja..

ne desi se nista, nece ga konstatovati samo...  Smile
« Poslednja izmena: 20. Avg 2007, 16:40:58 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Hehe..ovo je mocno..o ovome problemu sam ja upozoravao jednu sto puta..a hoce ljudi da se igraju i sami spajaju kablice pa cak i bez upustva za maticnu plocu..samo vi przite usb memoriju evo stizu puni kamioni....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


долазим са маглом,одлазим са маглом..

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4856
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
ma nije nista sprzilo memoriju...neverujem...
ja sam je na svakakvim racunarima koristio...
Proveri da nije neki veliki izvor magnetnog zracenja u blizini usb porta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:54:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.