Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:24:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajni sastojak Coca-Cole  (Pročitano 14242 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Citat: gringo


zamisli hasis ili koka u coli strasno 8O


Pa zove se koka, kako moze hasis?
Originalna prica je da se kombinuju dve biljke, koka, kao juznoamericka i kola kao africka.
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 228
Ja sam takodje cuo da je u pitanju ljudska krv u sasvim maloj dozi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sumnjam, ne bi bilo dozvoljeno u prodaji... nesto sto izaziva jacu zavisnost
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Inace, citao sam gde se sve kokakola koristi.
Jedna od jacih je da je odlicna za skidanje krvi sa asfalta Smiley

Obozavam KokaKolu Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
mob
SonyEricsson K500i
tesko da ima krv, krv se zgrusava... mad pored onoliko c02 nista ne moze da se zgrusa...

u originalu, bio je to lek za kasalj sa kokom, koji je neki dr napravio za svoju cerku, pa je prodao recept kasnije nekoj firmi za malu paru (6-7$) a oni su "izbacili" koku i prave sok od tad.... u poznatim flasicama....

Naravno, svi znamo da izbacivanjem koke ne ostaje nista, sto znaci da ili ima koka unutra, ili neka vestacka zamena koja je jos gora....

Znaci, brate, pepsi, jer ima samo przenu karamelu, koja jeste da izaziva rak, ali je bolja od ko zna cega sto se nalazi u koka-koli-musicstarsu....

2) jeste culi pricu da sokata izaziva impotenciju...a? a?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
mob
SonyEricsson K500i
eh, evo jedne price koju sam nasao na tolkien.co.yu forumu, prebacujem u orogonalu, sa potpisom i sve to....

Citat

U pocetku bese Coca-Cola.

Bilo je to ranih godina proslog veka , znaci negde oko 1900 i neke.U to vreme Coca-Cola je bila poznata sirom rodne joj zemlje, svi su je radosno pili i uzivali u njoj.Da su samo znali kakvu ce stetu ovo pice naneti svetu , pivopije tog vremena , te zemlje bi sigurno nesto preduzeli da sprece ovo zlo pice,ali avaj bili su u neznanju a pored toga nisu se nikad treznili.Upravo ovo ne-treznjenje je razlog zasto jos postoji nada,ali o tome kasnije.
Znaci kao sto znamo Coca-Cola je vladala zemljom svog porekla ali to njoj nije bilo dovoljno,ne, zamislila je ona zli mali plan sa velikim razmerama u njenoj zloj maloj glavi.Taj plan se ostvario.
Uvidela je ona da joj je potrebna maskota,neko ko ce je predstviti celom svetu,neko sa naizgled dobrim namerama i sto je jos vazniji neko koga ce deca voleti.E sada sta deca najvise vole,zapitala se zla mala Coca-Cola.Na nasu zalost zla mala Coca-Cola nije bila glupa pa joj je odgovor sinuo gotovo odmah u zloj maloj glavi.Sinulo joj je "POKLONI".Da naravno deca najvishe vole poklone, ali pokloni se ne mogu davati svaki dan zar ne razmisljala je ova mala zla stvar.Zato je odlucila da je bolje jednom godisnje dati dooooobar i lep poklon nego svakih mesec dana los poklon.Kovala je ona tako plan i nakraju resila da je najbolji dan za to nova godina,a posto deca vole bajke odlucila je da te poklone njima daje simpaticni starac koje ce se voziti sankama (jer deca vole sanke).Ali to nisu bile obicne sanke,ne, to su bile magicne sanke koje ce vuci magicni jeleni.E sad pitate se vi kako to magicni,a ja vam kazem da je licno Bog (ovo je iz pouzdanih izvora) napravio te sanke magicnim.E sad pitate se vi zasto bi Bog to uradio, a ja vam kazem da je on to uradio iz prostog razloga,Bozic Batu Coca-Cola drzi zatocenog u svojoj nadubljoj pecini,i na taj nacin je zla mala Coca-Cola ucenila Boga da napravi magicne sanke.Kako je Coca-Cola uspela da zarobi Bozic Batu stvarno ne znam,postoje razne teorije ali o tome drugi put.Polako ali sigurno Deda Mraz (tako je zla mala Coca-Cola nazvala simpaticnog starca koji to nije) je postajao sve popularniji,prvo u zemlji Colinog porekla a zatim i u ostatku sveta.Razlog za njegovu sve vecu popularnost je taj sto je ovaj zli matori starac (inace obucen u crveno odelo jer crveno = Coca Colina omiljena boja) stvarno davao poklone deci celog sveta, i to kroz dimnjak.Ali to je trajalo svega pet,sest godina.Za tih pet,sest godina naivna deca su se navikla na Deda Mraza i kad ga sledece godine nije bilo roditelji su morali da ga imitiraju,jer su deca bila nesrecna i uplasena za sudbinu Deda Mraza.E sada cak ni ovo nije bilo dovoljno Coca-Coli,ne,zelela je ona ne samo da se prodaje u celom svetu nego i da vlada celim svetom.E u to vreme se zbilo nesto sto ne mozete ni da zamislite,nesto toliko neverovatno da od same pomisli na to pocinjem da ludim.
Pivopije su se otreznile!
Sada kazacete da su sanse za ovako nesto ravne 1 prema 1 000 000,a ja vam kazem da sansa 1 prema 1 000 000 uspeva 10 od 10 puta.Dobro ne bas 10 od 10 nego 9 od 10.
U svakom slucaju pivopije po svojoj prirodi pametni i lukavi stvorovi odmah su uvideli sta se desilo.Oni se nisu navukli na Colu jer su bili pijani to jest nikad trezni.Cola je naravno uvidela pretnju koju predstavljaju pivopije i smislila novi jos lukaviji plan.
Zla mala Cola je napravila 19 magicnih napitaka.Devet magicnih napitaka je dala najboljim doktorima sveta,sedam magicnih napitaka je dala najvecim ljudima iz sveta televijije,a preostala tri je dala najvecoj pretnji pivopijama.U tajnosti je Coca-Cola napravila jos jedan magicni napitak koji bese najmocniji od svih zajedno.Taj je cuvala za sebe.Naivni su bili ti doktori i ljudi sa televiziji i odmah su popili svoje napitke,medjutim kako su se pivopije vratile u svoje stanje pijanstva (jer svet bese pust i dosadan sa Coca-Colom) nisu ni otvorili tri carobna napitka.Zla mala cola je uz pomoc svog tajnog napitka naredila doktorima da naprave lazni eksperiment sa alkoholom i da lazne podatke iznese svetu na noge.Lazni podaci su bili ti da alkohol lose utice na zdravlje da su u pijanstvu ljudi gluplji a ne pametniji i da alkohol stvara zavisnost.Zatim je zla mala Cola naredila onim ljudima sa televizije da je non stop reklamiraju.I tako malo po malo svet je polako ostvljao pivo a uzimao sve vise Coca-Cole.Medjutim zavist raste u srcu zle male Cole isto kao i radoznalost.Pitala se tako zla mala Cola sta je tako dobro u pivo i pijanom stanju.Resila je najzad da mora jednom da se napije i vidi kako je pa makar joj to bila poslednja stvar u zivotu.I tako jedne veceri je zla mala Cola kupila gajbu piva i krenula polako da pije.Nije stigla ni do drugog a vec se razbila i kako to vec biva u pijanom stanju resila je da ode na svez vazduh.Setala se ona tako sve dok nije stigla do jednog mosta.Sinula joj je odlicna ideja.Kako bi bilo lepo pisati sa mosta pomislia je ona.I tako je otisla do sredine mosta i pocela sa pisanjem.Medjutim kada je pogledala dole zavrtelo joj se u glavi , stomak joj se prevrnuo , krenula voda na usta i naravno pocela ja da povraca.Kako se nagnula da povraca iz dzepa joj je ispao najmocniji carobni napitak u vodu.
Nikad vise vikala je ona iz sveg glasa nikad vise ni kap alkohola u sebe necu uneti.
Sva sreca pa nije primetila da joj fali maginci napitak,inace bi ga vrlo lako nasla.Primetila je tek sutradan ujutru.Trazila ga je ona sledecih godinu dana ali bezuspesno.Tada se pomirila sa sudbinom.Od tada pa sve do sada pa nadalje i u buduce ona tuguje za svojim carobnim napitkom.
Naslednici velikih i pametnih pivopija (koji su inache otisli u ne-otrznjujuce zemlje(ovo se odnosi na pivopije ne na naslednike(jer mi smo naslednici))) stvar je na nama da se resimo ove gamadi jednom za svagda.Prvo moramo naci carobni napitak a potom ga unistiti.Prica se po coskovima da je carobni napitak vidjen u nasem gradu.Moramo ga naci.Ovo je borba za opstanak,borba za zivot borba za pijanstvo.Nadijte ga i unistite.Seek And Strike kako bi se reklo.Nema vremena za gubljenje.Unistite sve Coca-Cole koje nadjete.
Medjutim pravi napitak cete prepoznati po pesmi koja se nalazi na njegovom omotu.

Tri napitka za stomake pivopijske-vrste sto veselo rastu
Sedam za vladare televizije u kutiji njihovoj plasticnoj
Devet za naivne doktore koje penzija ceka na kraju
Jedan za zlu malu Colu na njenom prestolu mracnom
Jedan napitak da svuda se prodaje,jedan za svima seze
Jedan napitak da sve okupi i u tamu ih sveze
U zemlji Americi gde kreteni rastu.

Sve slucajnosti sa nekim delima su namerne.


Story by : Banjac

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
mob
SonyEricsson K500i
greskom sam 2x stavio istu poruku, pa sam ovu poslenju izmenio na ovo... ajde neki mod neka obrise ovaj post, plz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Citat: radamant
Postoje neka pricanja da je to krv.
Sta ste vi culi?


Naravno. "Svi smo mi pomalo vampiri!"  

Nema sanse da je krv, onda ne bi mogla da ima tako dug rok trajanja, posto je krv "kvarljiva roba", koja zahteva odredjenu temperaturu etc...
Sta god da je, svidja mi se! U svakom slucaju, nije adiktivna supstanca, tako da... "Kad sakas da se osvezas ti uzmi ono najdobro..."  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Pa imala je u pocetku sastojke lisca koke i kole, ali kasnije koka (da kokain) je izbacena, kao sto se kafein izbacuje iz kafe Smiley Krv nije jer me hvata kiselina od krvi a od koka kole nikad nije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Eniak,dobar si,gde si ti degustirao krv pa te uhvatila kiselina-? Smile

Ja nemam pojma sta sadrzi koka-kola,ne pijem gazirana pica,ali znam da je dobra za neke stvari.Kad te muci zeludac,stomak,popi koka kolu bice ti lakse..!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:24:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.