Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:18:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna sluzba cuva Legiju?  (Pročitano 2848 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Краљ !  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Јел ти стварно мислиш да је Кенедија убио Харви Ли Освалд? Smile

Опасности постоје за отцепљење Војводине,Рашке..и дан данас се Србима на Космету одузимају права на имовину,они се туку и пребијају од стране шиптара док међ. заједница посматра то као "изловане случајеве"?
Шиптари нас убијају некажњено.
Да ли си свесна,да ми као нека држава(а зовемо се само на папиру као држава) да ми тренутно,у овом тренутку,овог момента...Србија нема одбрану.
Србија нема чиме да се брани..немамо људство,технику.
Ми немамо ништа!
Ми немамо ашове и лопате у случају поплава.
Сутра да амер намигне,шиптари ће нам ладно доћи до Ниша(и то им је зацртано у програму,њихово је до Ниша).
Sine, kasnis sa resavanjem problema cca 30 godina...

A tu jedan sociopata ne moze nista...

Ako je on vojnik, ja sam britanska kraljica...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Ти да будеш британска краљица?
Ок..и ја мислим да испуњаваш све предуслове за то.Оно,ако је ђинђић могао да постане премијер можеш и ти да носиш круну на глави.
Само је потребно да одслужиш војни рок  и после да се удаш,онда си озбиљан кандидат  Smile
« Poslednja izmena: 21. Dec 2014, 18:51:52 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Smook evo kgb ti objasnio za legiju nema tu šta mnogo da se doda sve je jasno...

Nego meni jedna druga stvar nije jasna,to je bila moja ideja zbog kontriranja da je legija heroj,kako je moguće da mi kao narod uvek veličamo neke opskurne likove koji ničim,ali ponavljam ničim nisu zadužili ovu zemlju?

Kapetan Dragan,Arkan,Giška,Legija i slični likovi nisu za ovu zemlju jedno brdo odbranili,ane nešto drugo,sve što ova zemlja ima i sve što je naša zemlja odbranila,odbranila je njena vojska,njena policija i njene regularne snage,znači nije Rambo,nije Arkan,nije Džejson Stetam nego obični ljudi gradjani ove zemlje koji su obukli uniforme svoje vojske i odbranili svoju zemlju.Zato sam pomenuo ilijašku brigadu to su sve bili da tako kažem lokalni ljudi,nisu Marsovci,nisu neke mitske mornaričke foke ili ne znam šta,ljudi su tri godine branili svoje linije fronta i to platili sa 500 ubijenih boraca,isto tako i na Košarama,da ih nije Arkan odbranio,nije nego regularna vojska ove zemlje koja je otišla tamo i izvršila vrhunski svoj zadatak i odbranila granicu....dakle ljudi i vojska a ne mitovi i kriminalci...

Mi smo generalno mitomanski narod,mi smo najvećeg heroja,udarnu pesnicu naše vojske,čoveka koji je držao srce,Ameri bi rekli heartland, naše teritorije u srednjem veku Vuka Brankovića proglasili za nacionalnu sramotu,čoveka koji je odbio i posle poraza da učestvuje u turskim pohodima,čoveka koji je bačen u ropstvo i umro o njemu,čoveka čije ime bi trebala da nosi svaka veća ulica u gradovima Srbije,nema ga ne postoji,a ja pričam o 53 graničnom bataljonu i 125-oj motorizovanoj,i neko treba toga da se seti,i posle neko pita zašto nam se dešava to što se dešava....suludo pričati... Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
 Smile



IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
jeboooo vas legija i te nametnute teme...koga uopste danas briga za tog retarda?
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:18:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.