Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тајна друштва (масони, ротаријанци, илуминати, ...) и них  (Pročitano 10484 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
shto se tice area 51 i vanzemaljaca, predlozio bih vam da pogledate malo dublje u rad miltona kupera (Milton Cooper)

covek je 1989 napisao knjigu "Behold a Pale Horse" u kojoj je razotkrio da su vanzemaljci vec tu, i da su tu od rozvela 47, a na mesecu nekoliko godina pre toga. znam da zvuci kretenski, ali ukoliko procitate knjigu, shto ja jesam uradio, svakim sledecim slovom cete sve vishe verovati da je on bio u pravu.

evo kako prica ide ukratko - vanzemaljci su doslhi u potragu za novom planetom, jer su uradili ono shto mi radimo - razorili svoju home planetu. trooper ship je pao u rozvel, iskljucivo iz razloga shto je bio na isteku goriva, i koristio ostatak samo za manevre za odredjivanje pravca.

tamo su zarobili nekoliko radoznalih amerikanaca, i u sledecem periodu, na konto ucene i pretnji, napravili svoju bazu u podruciju 51. druga baza je formirana na mesecu.

nakon nekoliko godina, usled superiornosti oruzija, amerika je pristala na to da im dozvoljava otmice a oni su u jednoj kratkoj svadji sa vlastima za 13 sekundi ubili 62 americka specijalca.

tada su amerikanci osnovali takozvani "Majestic 12" organizaciju za planiranje odbrane od nadolazeceg novog talasa naseljavajucih aliena. na celu te organizacije je bio americki general i predsednik Ajzenhauer, i glaveshina rokshild porodice.

u saradnji sa rusima organizovani su planovi za unapredjenje sopstvene tehnologije i odbrane od njih. tako su dve ekipe majestic-a (americka i ruska) krenule u smishljanje. prvobitna ideja je bila da se naprave rupe u atmosferi kako bi se lakshe gadjali vanzemaljci, ali isuvishe rizicno.

druga ideja je ziva i dan danas, a to je ceo jedan ruski grad koji se drzi u tajnosti, gde obitavaju najbolji umovi sveta u potrazi za novim tehnologijama. takoreci - oruzija protiv njih.

amerika je svoje resorse nashla u naplati vojnih poreza (sve ovo shto dan danas rade samo da bi rastao budzet) i u dilovanju drogom, sa sedishtem u kolumbiji. prvi clan Majestic 12 koji se tome pobunio i imao nameru da izadje u javnost je bio J F kenedi, koji je, po kuperovim recima, zbog toga i eliminisan, a ne zbog onog shto je navela americka shtampa u vremenu posle atentata u dalasu.

dokazi za kuperove tvrdnje -

1. najbolji dokaz je snimak koji su napravili radio amateri, pre nego shto je hjuston preshao na sigurnu frekvenciju, kada je oldrin bio u vasioni - oldrin je bio odushevljen slabim uticajem meseceve gravitacije na shuttle, da bi u jednom trenutku poceo da se dere - aaaaa aaaaa, shta je ovo!?!?!?! vidim silos na mesecu, vidim skladishte! narandzaste je boje, shta je ovo, shta je ovo!!!! objasnite mi odma, zelim da znam shta je ovo!!?!??! .... ** ....

2. sam milton kuper je dokaz - nakon objavljene knjige 1989, on je stekao ogromnu popularnost, te je postao mnogo vishe javna licnost, nego u periodu do tog dogadjaja. 2001, pronadjen je u svojoj sobi sa metkom u celu, savrshen hit. nema dokaza, nema znakova borbe, nema otvorenih v rata, nema vlakana, nema niceg. ja koliko znam, amerika je puna ludaka koji govore o ovakvim zaverama, zashto je samo kuper ubijen ???
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ако Русија и САД раде на оружију и плановима за одбрану од ванземаљаца зар неби било боље да је лепо ћутао уместо да овако износи све у јавност?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Pa čoveka je grizla savest.Da je to javnosti poznato bilo bi ok skroz..Logično je da se može pretpostaviti da ima i neprijateljskih bića u svemiru..
  Da,za tu pogibiju sam čuo-čime su ih ubili?Ima jedan svedok koji je održao konferenciju za novinare i to sam gledao na netu o tome.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ако Русија и САД раде на оружију и плановима за одбрану од ванземаљаца зар неби било боље да је лепо ћутао уместо да овако износи све у јавност?

I Tesla je komunicirao sa vanzemaljcima...  Smile
To smo naucili na izboru za Miss pre neku godinu.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Pa čoveka je grizla savest.Da je to javnosti poznato bilo bi ok skroz.

Некако ми логичније да држе све у тајности да ванземаљци не сазнају нешто и угрозе задатак.Разумеш.

Citat
Logično je da se može pretpostaviti da ima i neprijateljskih bića u svemiru..
Логично, свемир је велик.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 13:24:25 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson K800i
shto se tice area 51 i vanzemaljaca, predlozio bih vam da pogledate malo dublje u rad miltona kupera (Milton Cooper)

covek je 1989 napisao knjigu "Behold a Pale Horse" u kojoj je razotkrio da su vanzemaljci vec tu, i da su tu od rozvela 47, a na mesecu nekoliko godina pre toga. znam da zvuci kretenski, ali ukoliko procitate knjigu, shto ja jesam uradio, svakim sledecim slovom cete sve vishe verovati da je on bio u pravu.

evo kako prica ide ukratko - vanzemaljci su doslhi u potragu za novom planetom, jer su uradili ono shto mi radimo - razorili svoju home planetu. trooper ship je pao u rozvel, iskljucivo iz razloga shto je bio na isteku goriva, i koristio ostatak samo za manevre za odredjivanje pravca.

tamo su zarobili nekoliko radoznalih amerikanaca, i u sledecem periodu, na konto ucene i pretnji, napravili svoju bazu u podruciju 51. druga baza je formirana na mesecu.

nakon nekoliko godina, usled superiornosti oruzija, amerika je pristala na to da im dozvoljava otmice a oni su u jednoj kratkoj svadji sa vlastima za 13 sekundi ubili 62 americka specijalca.

tada su amerikanci osnovali takozvani "Majestic 12" organizaciju za planiranje odbrane od nadolazeceg novog talasa naseljavajucih aliena. na celu te organizacije je bio americki general i predsednik Ajzenhauer, i glaveshina rokshild porodice.

u saradnji sa rusima organizovani su planovi za unapredjenje sopstvene tehnologije i odbrane od njih. tako su dve ekipe majestic-a (americka i ruska) krenule u smishljanje. prvobitna ideja je bila da se naprave rupe u atmosferi kako bi se lakshe gadjali vanzemaljci, ali isuvishe rizicno.

druga ideja je ziva i dan danas, a to je ceo jedan ruski grad koji se drzi u tajnosti, gde obitavaju najbolji umovi sveta u potrazi za novim tehnologijama. takoreci - oruzija protiv njih.

amerika je svoje resorse nashla u naplati vojnih poreza (sve ovo shto dan danas rade samo da bi rastao budzet) i u dilovanju drogom, sa sedishtem u kolumbiji. prvi clan Majestic 12 koji se tome pobunio i imao nameru da izadje u javnost je bio J F kenedi, koji je, po kuperovim recima, zbog toga i eliminisan, a ne zbog onog shto je navela americka shtampa u vremenu posle atentata u dalasu.

dokazi za kuperove tvrdnje -

1. najbolji dokaz je snimak koji su napravili radio amateri, pre nego shto je hjuston preshao na sigurnu frekvenciju, kada je oldrin bio u vasioni - oldrin je bio odushevljen slabim uticajem meseceve gravitacije na shuttle, da bi u jednom trenutku poceo da se dere - aaaaa aaaaa, shta je ovo!?!?!?! vidim silos na mesecu, vidim skladishte! narandzaste je boje, shta je ovo, shta je ovo!!!! objasnite mi odma, zelim da znam shta je ovo!!?!??! .... ** ....

2. sam milton kuper je dokaz - nakon objavljene knjige 1989, on je stekao ogromnu popularnost, te je postao mnogo vishe javna licnost, nego u periodu do tog dogadjaja. 2001, pronadjen je u svojoj sobi sa metkom u celu, savrshen hit. nema dokaza, nema znakova borbe, nema otvorenih v rata, nema vlakana, nema niceg. ja koliko znam, amerika je puna ludaka koji govore o ovakvim zaverama, zashto je samo kuper ubijen ???

Gluposti...
To sto vanzemaljci postoje 99% ne znaci da su dolazili na nasu planetu...
99,99% sam siguran da nisu,znalo bise da jesu...

Ако Русија и САД раде на оружију и плановима за одбрану од ванземаљаца зар неби било боље да је лепо ћутао уместо да овако износи све у јавност?

I Tesla je komunicirao sa vanzemaljcima...  Smile
To smo naucili na izboru za Miss pre neku godinu.. Smile
Smile Smile Smile Smile
Podseti me na tu glupacu,jel zna neko gde ima taj klip?
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
Gluposti...
To sto vanzemaljci postoje 99% ne znaci da su dolazili na nasu planetu...
99,99% sam siguran da nisu,znalo bise da jesu...

jeli sine, ti idesh po temama gde ja postujem , i udarash mi kontru ? koliko puta tebi covek treba da objasni - ne kritikuj delo pre nego shto ga sagledash celo, kad budesh procitao knjigu kuperovu onda pricaj dal su gluposti do mile volje
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja se izvinjavam, ali nasuprot toj divnoj teoriji o tome kako su vanzemaljci naspram nama, stoji jedna poprilicno egzagtna... fizika...
Da li je gospodin mozda objasnio kako su uspeli da predju hiljade, milione svetlosnih godina...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
Ja se izvinjavam, ali nasuprot toj divnoj teoriji o tome kako su vanzemaljci naspram nama, stoji jedna poprilicno egzagtna... fizika...
Da li je gospodin mozda objasnio kako su uspeli da predju hiljade, milione svetlosnih godina...  Smile

a sa tobom je tek rasprava neizvodljiva, ti si najveci skeptik u istoriji univerzuma -

da je neko rekao americkim i nemackim generalima 1945 da ce se u skorije vreme ratovati sa kompjuterski kontrolisanim oruzijem, da ce su47 berkut da leti preko 4 maha, i da ce postojati oruzija poput impulse gun-ova, i EMP-a, ja mislim da bi oni bili veci skeptici.

a na kraju krajeva, draga anea, poshto vidim da si cula za ajnshtajna i neprelaznost C brzine, jesi li cula mozda da se prelazenje velikih distanci u svemiru ne obavlja uz pomoc brzine, vec na osnovu crvljih rupi, koje je isti taj ajnshtajn izmislio u teoriji ? ako te bash zanima, procitaj poslednje radove Stephen-a Hawking-a na tu temu, videcesh da putovanje kroz prostor i nije toliko nemoguce, cak i ljudi na zemlji imaju fiziku za to, samo nemaju josh primenljivu tehnologiju
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ah.. crvotocine...  Smile
Stvaranje crvotocina zahteva veliku kolicinu energije...
Takodje, otvaranje crvotocina u nasem ili okolnim sistemima proizvelo bi praznjenje upravo te velike kolicine energije... Izvesno je da bi i doslo do odredjenih promena u sistemu... od kvantnog nivoa, pa do onoga vidljivog golim okom...
Nemoguce da niko nikada nista nije video i zabelezio...
Sto se tice Ajnstajna... kao sto si i sam primetio, to je samo teorija... koja je vise puta menjana i nikad, cak ni teorijski dokazana...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.