Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тајна друштва (масони, ротаријанци, илуминати, ...) и них  (Pročitano 10460 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung U900
Templari zvanicno vise ne postoje... Smile
Koliko se secam, i SPC je imala neki "tajni" viteski red... cudi me kako to vec neko od novokomponovanih patriota vec nije iscackao i proglasio se za legitimnog naslednika... Iskreno, nisam ni sigurna da li je ta informacija tacna... naletela sam negde usput...  Smile
Mislim da su danas masoni i rotarijanci zamena za konferencijske sale i investicione fondove.  Smile
Да тај витешки ред није био у католичкој цркви, а не у православној?Одакле ти то о СПЦ?Дај неки доказ да је то било и постојало...
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Некоме је време седло, а некоме јахач.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Kao drugo masoni su nastali tokom francuske revolucije i oni su isto kao iluminati

"Svi autori argumentovano isticu da je moderna masonerija nastala ujedinjavanjem preostale cetili londonske masonske loze i stvaranjem Velike loze Engleske, sto je objavljeno na Dan Ivana (Jovana) Krstitelja, 24. juna 1717. godine u Londonu."

"Ni iluminati, prosvetljeni, pripadnici verskih sekti koje veruju da, pored racionalnog postoji i dublja, unutrasnja mogucnost spoznaje koja je izvor unutrasnjeg prosvetljenja. Javili su se krajem 15. veka u Spaniji, da bi se vremenom prosirili preko Francuske do Nemacke i nisu ostali po strani u procesu pripremanja uslova za uoblicavanje spekulativnog slobodnog zidarstva. Iluminatski red, osnovan 1776. godine, sa kosmopolitskim, humanistickim i prosvecenim idejama, bio je sastavni deo nekih od sistema slobodnog zidarstva u Nemackoj, od kojih se vremenom odvojio i nastavio samostalni zivot."

Zoran D. Nenezic ~ "Masoni u Jugoslaviji (1764-1980)"

Srecom, knjiga mi je bila pri ruci... Smiley

Citat
Да тај витешки ред није био у католичкој цркви, а не у православној?Одакле ти то о СПЦ?Дај неки доказ да је то било и постојало...

Hm... pa, ako je katolicka crkva u Srbiji tako mocna, onda je sve moguce Smiley
Kao sto rekoh, cula sam pre x vremena, nisam ni siguran da li je informacija tacna.
Obicno prebacim kad ljudi pocnu da pricaju o teorijama zavere...
Ako neko zna nesto vise, napisace. Ja sam rekla da ne znam.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 14:59:54 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
gledao sam par dokumentarnih filmova na ovu temu... definitivno postoji tajno drustvo koje rezira desavanja u svojoj zemlji ako ne i izvan granica svoje zemlje... da li su to masoni, jezuiti, iluminati, ili nesto deseto...

recimo, simboli iluminatija (piramida, sunce i svevidno oko) se mogu uociti na skoro svakom trecem brendu kao i na nekim drugim stvarima npr. novcanica americkog dolara...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Evo sta kaze Albert Pike(bio jedan od najpoznatijih masona):"Lucifer, the Light-bearer!  Strange and mysterious name to give to the Spirit of Darkness!  Lucifer, the Son of the Morning!  Is it he who bears the Light, and with its splendors intolerable, blinds feeble, sensual, or selfish souls?  Doubt it not!" (Morals and Dogma of the Ancient and Accepted Scottish Rite of Freemasonry,Albert Pike)
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Citat
"Ni iluminati, prosvetljeni, pripadnici verskih sekti koje veruju da, pored racionalnog postoji i dublja, unutrasnja mogucnost spoznaje koja je izvor unutrasnjeg prosvetljenja(...).
Eh,da su prosvetljeni ne verujem da bi se spominjali kao tvorci svih ratova od prvog pa naovamo...Ne mogu da odolim i evo jednog videa jer ja visim na youtube-u i natrčao i na ovo recimo:
 
 Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Manje vise sve religije u svojim manifestima sadrze stavove o miru na zemlji, pa im to ipak nije smetalo da podsticu svoje stado na krvave ratove... Smile


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Nije da sam paranoja od čoveka ali više bre neznaš ni šta je stvarno tačno a šta montirano!To me baš  Smile Smile
 Ceo život mislim ej,bili na mesecu  Smile a ono cvrc!Dokazi rasturaju da nije bilo tako!
 Kule 11.septembra?Al Kaida ili jbm li ga ko  Smile
 Onda čuvena "restricted zone"-Area 51 u Americi gde svedoci sa izmenjenim glasom i imenima koji su radili tamo pričaju da se spušztaju nlo-i(znam da zvuči ludo al..)i da postoji diplomatska( Smile)aktivnost sa vanzemaljcima ili da postoji besplatna energija na sve strane ali se i dalje tvrdi da se ne može bez nafte i benzina...
 Pa onda zvanična istorija...O moj bože,šta li je tu tek sve fake  Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Tajna društva su pokriće za gangsteraj u kome se sila i krv prolivaju tuđimn rukama. Cilj je da se ostvari neograničena lična moć kroz vlast, bogatstvo ili položaj u vojsci, a da se pri tome eliminiše osećaj lične odgovornosti i griža savesti zato što neko pati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Nije da sam paranoja od čoveka ali više bre neznaš ni šta je stvarno tačno a šta montirano!To me baš  Smile Smile
 Ceo život mislim ej,bili na mesecu  Smile a ono cvrc!Dokazi rasturaju da nije bilo tako!
 Kule 11.septembra?Al Kaida ili jbm li ga ko  Smile
 Onda čuvena "restricted zone"-Area 51 u Americi gde svedoci sa izmenjenim glasom i imenima koji su radili tamo pričaju da se spušztaju nlo-i(znam da zvuči ludo al..)i da postoji diplomatska( Smile)aktivnost sa vanzemaljcima ili da postoji besplatna energija na sve strane ali se i dalje tvrdi da se ne može bez nafte i benzina...
 Pa onda zvanična istorija...O moj bože,šta li je tu tek sve fake  Smile Smiley 1

Znaci.. LOLcina.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.