Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:44:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadić i Josipović  (Pročitano 12179 puta)
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 3510
Тадић и Јосиповић. Да ли су браћа?
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Српског четвероточкаша за дужину шеви усташки болид.
За почетак сарадње не би било лоше,да врате отету имовину,изграде шта су попалили и порушили,
осигурају и финансирају повратак,врате државотворност коју су изигнорисали,попуше туки а све у име
доброкомшијских односа.
@Maslina
Тако се то ради. Smile
Džabe oni vrate imovinu ili izgrade sve porušeno, dok u oba naroda postoji mržnja. Prvo to treba istrebiti, pa tek onda se može pričati o povratku.
Da li su samo Srbi iz Hrvatske bili ustavotvorni narod u SFRJ ili i Hrvati iz Srbije su isto bili državotvorni narod u SFRJ?
Колико знам на читавом простору СФРЈ и срби и хрвати су били државотворни са опаском да србо-четници из Београда као ни Милошевићев  велико-српски режим нису ни слично направили
са хрватима као што су хрвати са србима.Ако ће неко потезати ријеч:"лојалност" само да га напоменем
да на територији државе Србије кроати нису имали разлога за "забринутост" попут срба у Хрватској а
што су Глина,Пакрац или Масленица и потврдили.Да не помињем Др.Св. рат јер онда контекст пандама
не би имао смисла а мислим да ти је то био циљ. Smile
nista vi jos ne razumete zasto je doslo do krize: godinama je urusavana trzisna privreda, povecavane su plate funkcionerima, povecao se birokratski aparat i to je problem i uzrokovalo je krizu

Е ми смо сви глупи,сад нам ти објасни
Ма Милошевић и наше не знање да направимо точак су проузроковали сукоб на простору СФРЈ.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
nista vi jos ne razumete zasto je doslo do krize: godinama je urusavana trzisna privreda, povecavane su plate funkcionerima, povecao se birokratski aparat i to je problem i uzrokovalo je krizu
Naravno, ali nije to bio razlog krize. U isto vreme stvarana su i materijalna dobra u privatnom i državnom posedu. Kad su posisali sve što su mogli sa guzicama u foteljama sinovi politkomesara i narodnih heroja započeli su rat da bi se dokopali tuđeg ponovo. Čitave lamele vojnih stanova, poljoprivredni kombinati, elektroenergetika, naftovod, ...

Samo ti moj druže vidiš stvari zamućene u nacionalnu i seksualnu konotaciju. Tebi nije jasno šta rade Čanak, Tači, Silajdžić, Čeda,....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
svima Njima:
... jer ne učim samo za sebe, nego i za Vas.
... jer radim za četvoro, a primam platu ni za cetvrtinu.
... jer znam kad moram biti na poslu, a ne znam kad ću otići sa njega.
... jer ih imam četvoro za stolom, a nikog još na duši.
... jer narod je nož, a riba se čisti od glave.
... jer ako ne znate za sram, spoznaćete strah.
... jer se zmiji glava prva seče!


Viva la Revolution!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 3510
Народ са некад развијеном класном свешћу поново на прагу револуције
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
svima Njima:
... jer ne učim samo za sebe, nego i za Vas.
... jer radim za četvoro, a primam platu ni za cetvrtinu.
... jer znam kad moram biti na poslu, a ne znam kad ću otići sa njega.
... jer ih imam četvoro za stolom, a nikog još na duši.
... jer narod je nož, a riba se čisti od glave.
... jer ako ne znate za sram, spoznaćete strah.
... jer se zmiji glava prva seče!


Viva la Revolution!
Ovo je naivnost koju ONI žele. Ono što ti treba da želiš je pravni sistem koji će biti jači od revolucionarnog zanosa i porodičnih pozicioniranja sjaši Kurta da uzjaši Murta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
gde je demokratija..mi smo kao demokratska zemlja!?
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
Pa prosla nije uspela...... sesti oktobar nije postojao.......i posle slobe opet sloba....


Simijon,
A sta da cinimo ?
Da cutimo i trpimo ? Dok Srbija umire ?
Da kukamo kako nam nije dobro a nista da cinimo ? Bolji zivot nam nece pasti sa neba.....
Skinimo poveze sa ociju, videcemo Srbiju polu mrtvu zemlju, u koju nista ulagano nije decenijama, sa dugom koji ce nasi unuci vracati, izvadimo tampone iz usiju umesto pesme zacucemo jauke gladnog, ponizenog, uplasenog SRPSKOG coveka, oslusnimo srcem cucemo vapaj Srbije za spasom...
Dok bogati drogu mere radnici seku prste.... Zar smo to docekali ? Ako postoji Bog, neka pogleda kroz prozor i neka da sud.....

jbt 17 mi je godina ova zemlja mi srce slomila, pola zivota ratno stanja.... Inflacije, sankcije, revolucije ko zna sta sve neispunjava nase glave.... kud i kako dalje ?



A demokratija se kod nas meri u dolarima Smiley
« Poslednja izmena: 20. Jul 2010, 13:07:01 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Novi nindža kolo vodi.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Српског четвероточкаша за дужину шеви усташки болид.
За почетак сарадње не би било лоше,да врате отету имовину,изграде шта су попалили и порушили,
осигурају и финансирају повратак,врате државотворност коју су изигнорисали,попуше туки а све у име
доброкомшијских односа.
@Maslina
Тако се то ради. Smile
Džabe oni vrate imovinu ili izgrade sve porušeno, dok u oba naroda postoji mržnja. Prvo to treba istrebiti, pa tek onda se može pričati o povratku.
Da li su samo Srbi iz Hrvatske bili ustavotvorni narod u SFRJ ili i Hrvati iz Srbije su isto bili državotvorni narod u SFRJ?

Што се тиче СФРЈ, оба су били државотворни, али што се тиче република: у Хрватској - Хрвати и Срби, у Србији - сви њени грађани.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k530i
Pa prosla nije uspela...... sesti oktobar nije postojao.......i posle slobe opet sloba....


Simijon,
A sta da cinimo ?
Da cutimo i trpimo ? Dok Srbija umire ?
Da kukamo kako nam nije dobro a nista da cinimo ? Bolji zivot nam nece pasti sa neba.....
Skinimo poveze sa ociju, videcemo Srbiju polu mrtvu zemlju, u koju nista ulagano nije decenijama, sa dugom koji ce nasi unuci vracati, izvadimo tampone iz usiju umesto pesme zacucemo jauke gladnog, ponizenog, uplasenog SRPSKOG coveka, oslusnimo srcem cucemo vapaj Srbije za spasom...
Dok bogati drogu mere radnici seku prste.... Zar smo to docekali ? Ako postoji Bog, neka pogleda kroz prozor i neka da sud.....

jbt 17 mi je godina ova zemlja mi srce slomila, pola zivota ratno stanja.... Inflacije, sankcije, revolucije ko zna sta sve neispunjava nase glave.... kud i kako dalje ?

На чему си ти човече?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:44:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.