Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tabanje na tribini SNS zbog Sljivavcanina  (Pročitano 15970 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602


Citat
  Imate sličnorti, obe ste u administraciji svoga sajta i imate više naloga. Pošto je član trajno udaljen sa foruma mogu da napišem da se ne bih baš ni u šali poredio sa dotičnom koja me je nazivala i držala za majmuna bez ikakvih sankscija dok je bila organizator kviza koji je bio sramota foruma. Čak sam zbog nje banovan a razlog koji je naveden je netačan. Da podsetim, piše da sam provocirao i nastavio sa provokacijama uprkos upozorenju što je neistina jer me niko nije upozorio. Dotična je uostalom udaljena zbog provociranja i vređanja.

Kako je tebi dobro. Smiley

http://forum.burek.com/p1070531/suuzy88/

  Pitam se, pitam se, čiji li je to profil. Smile

  Tako je, zato i dolazim na forum. Kez od uva do uva zagarantovan.

  Sajt dotične neću da reklamiram kao što me ne zanima šta administracija radi.

  Svako dobro Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2017, 22:54:18 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Moj nije Wink

Los si detektiv. Smiley

Ali hvala ti sto si me upozorio da neko pravi profile u moje ime...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Nema problema.

  Zato me ne čudi kada vidim da neko ima minimum tri profila.  Smile

  Odjavljujem se sa teme.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Whatever rocks your boat. Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Poruke „Soroševi plaćenici“ na vratima Inicijative mladih za ljudska prava


Vrata prostorija Inicijative mladih za ljudska prava, nepoznate osobe oblepile su posterima i nalepnicama sa porukama mržnje. Kako iz Inicijative navode ostavljene su poruke kojim ih etiketiraju kao „Soroševi plaćenici“, „izdajnici“, „plaćenici".

Policija trenutno vrši uviđaj.

Kako javlja novinar Insajder.net-a koji se nalazi na licu mesta, policija ga je zamolila da sačeka ispred zgrade, dok se ne završi uviđaj, što očekuju uskoro. Takođe aktivisti Inicijative se nalaze u prostorijama i daju izjave policiji.

Inicijativa povodom ovog incidenta, navodi na svojoj facebook stranici, da nisu „iznenađeni“ nakon što je „vlast poslala jasnu poruku da će prebijanje naših aktivista proći nekažnjeno.

„Upozoravali smo da nam premijer Aleksandar Vučić, ministar Nebojša Stefanović i SNS crtaju metu na čelu kada nas nazivaju fašistima, stranim plaćenicima, izdajnicima", navodi Inicijativa.
Odgovornost za poruke preuzela novoformirana organizacija

Aktivisti Inicijative kažu da im je ostavljeno i pismo u kojem odgovornost za lepljenje plakata preuzima, po svemu sudeći tek osnovana, organizacija „Alternativa – protiv autošovinizma“.

Iz inicijative su nam dostavili ovo pismo, a isti sadržaj je i prva objava na fejsbuk stranici organizacije „Alternativa- protiv autošovinizma“.

Poruka je objavljena večeras oko pola osam.

Ova organizacija aktiviste Inicijative mladih optužuje da su „spremni za šaku dolara da prodaju sve, od prijatelja, preko naroda i dostojanstva Srbije“.

„Možemo reći da su naše kolege iz Inicijative mladih za ljudska prava svoj strah dobro unovčile jer su njihove veze sa Sorošem i njegovim finansijama praktično javne i poznate svima“.

U istoj poruci „Alternativa“ poziva nadležne da donesu zakon koji će regulisati aktivnost i finansiranje ovih grupacija jer će, kako se navodi, „tako jednom i za sva vremena stati na put širenju stranih uticaja preko njihovih plaćenih marioneta“.

 

Podsetimo, prošle nedelje na tribini u Beškoj koju je organizovao SNS, a na kojoj je govorio haški osuđenik Veselin Šljivančanin, došlo je do incidenta kada su aktivisti Inicijative mladih prilikom razvijanja transparenta „Kada ratni zločinci ućute žrtve će moći da govore“ fizički napadnuti.

Nakon incidenta, Srpska napredna stranka saopštila da je grupa huligana prekinula njihovu tribinu i brutalno uznemiravala učesnike.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Студенти Београда „објавили рат “ страним плаћеницима !


Студенти из организације Алтернатива су јуче одржали перформанс против Иницијативе младих за људска права, НВО финансиране директно од стране Сороша. Ово је први перформанс у оквиру борбе против НВО које су финансиране из иностранства, а коначни циљ је усвајање закона који би регулисао транспарентност финансирања и рада ових организација. Преносимо њихово саопштење и пар фотографија са јучерашњег перформанса.

Саопштење са фејсбук странице Алтернативе

Стари Латини би рекли “ Nomen est omen “ , али то се не може применити на Иницијативу младих за људска права. Не дајте да Вас њихово име завара, јер иза овог имена-паравана чучи најгори аутошовинизам. Њихова борба за људска права се односи на све, само не на Србе. Вероватно су се временом поистоветили са својим финансијерима и умислили да су Американци, па за њих Срби вероватно и нису људи. Фројд каже да је ово идентификовање са агресором плод страха, а можемо рећи да су наше колеге из Иницијативе младих за људска права свој страх добро уновчиле јер су њихове везе са Сорошем и његовим финансијама практично јавне и познате свима.

Уместо да своју младост и стечено знање ставе на располагање својим сународницима и створе бољу Србију у којој ће млади остајати, а стари боље живети и уживати у заслуженом одмору, један део ( маргиналан додуше ) наше омладине жели нешто друго. Њима су други криви за све проблеме, а никада нису ни помислили да се активно укључе и раде на стварању боље Србије. Они су спремни да за шаку долара продају све, од пријатеља, преко народа и достојанства до Србије.

На својој кожи смо, као и многи други народи, осетили западну борбу за “ ширење демократије “. По истом шаблону, након бомби које НАТО посеје по сувереним државама, попут печурака ничу разноразне НВО које покушавају да нас “ освесте “ и заостало друштво приближе такозваним западним вредностима. Па тако на сајту Иницијативе младих за људска права можемо видети, да је за њих, Косово независна држава. Уз то имају и верзију свог сајта, поред српског и енглеског и на албанском језику. Вероватно су оличење демократије и западних вредности, њихови пријатељи са Косова и Метохије, радикални Албанци који Тачија и Харадинаја називају издајницима, јер су превише благи према Србима. Можемо само замислити како би они Србе на Косову и Метохији научили демократским вредностима. Њихов активизам нема додирних тачака са борбом за људска права. Понашају се крајње тоталитарно, свако другачије мишљење је забрањено, деле етикете свима који се не слажу са њиховим ставовима, а не либе се ни да попут јуришних одреда прекидају манифестације које им се не свиђају.

Главни проблем за незадовољство ове маргиналне скупине младих су “ српски десничари, хашки оптуженици и примитивни српски менталитет“. Заправо, можемо рећи да им је проблем све што је српско јер они отворено сарађују са албанским десничарима-сепаратистима са Косова и Метохије, за њих нису проблем албански, хрватски или муслимански хашки оптуженици, није проблем ни кршење међународног права и отворена агресија НАТО пакта, проблем је Србија.

НВО које су финансиране из иностранства чине мањину у српском друштву, али имају огроман утицај путем појединих медија који су им и више него доступни. Када добију простор, не пропуштају прилику да исмеју и згазе све што има везе са Србијом, не слутећи да на тај начин газе и себе јер су и сами припадници овог народа.

Свесни смо да Срби имају много мана, али уз то имају и многе врлине. Можда је највећа мана, појединих плашљивих јединки, спремност да се за мало новца окрену против сопственог народа и поистовете са агресорима. Тако нас је историја научила да су управо отпадници једног народа његови најгори непријатељи, јер на тај начин желе да се докажу својим новим господарима и покупе пар мрвица са стола, па су тако и припадници плаћених НВО “ већи католици од папе“ када се ради о ширењу западних вредности.

Овом приликом позивамо надлежне да донесу закон који ће регулисати активност и финансирање ових групација и тако једном и за сва времена стати на пут ширењу страних утицаја преко њихових плаћених марионета. Доста је било оних који нас понижавају и газе, који се декларативно залажу за људска права, а својим активностима газе достојанство и права већине. Уколико је новац једина ствар која их покреће, ми смо спремни да им помогнемо и да поделимо своје скромне студентске џепарце са њима. Ма колико се не слагали и ма колико нас они мрзели, не желимо да гледамо било кога да се понижава за кору хлеба, а пљувати и блатити сопствену културу, традицију и народ за шаку долара је највеће понижење које можемо замислити.

  Alternativci su sve navodno snimali i taj snimak traže mladi koji su za vreme ovog performansa bili u kancelariji. Tako barem tvrdi mladenka prusina.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Mladenka prusina nudi nagradu onom ko im donese snimak. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 29. Jan 2017, 18:51:26
Свесни смо да Срби имају много мана, али уз то имају и многе врлине.
iii greska u startu  Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
ево чеда брани "претучене демонстранте" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.