Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:45:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: T kvadrat  (Pročitano 22430 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok
hoces li dati neki kratak komentarcic?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
he,he imam ga i ja. Pazite ovo:
mars(8 bik) opozicija pluton( 2 skorpion)kvadrat venera(4 vodenjak).
Nije mi laka.... ne,ne  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.0
Ako se nalazi  saturn na ascedentu (prva kuća), mars u desetoj kući u kvadratu sa saturnom, mars u opoziciji sa uranom koji se nalazi u četvrtoj kući, istovremeno je uran u kvadratu i sa saturnom, da li je to T kvadrat? Bio ili ne, na mene ovi aspekti imaju jak uticaj. U jednom trenutku imam volju i snagu za sve u drugom trenutku kad treba da  to realizujem gubim se i povlačim zbog nesigurnosti,naročito na poslovnom planu. A pritom sam izdržljiva do krajnjih granica.Strpljivo čekam svojih pet minuta uz uporan rad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
T kvadrat se formira kada se dve planete nalaze u opoziciji a istovremeno i jedna i druga planeta je u kvadratu sa trecom.Dakle T kvadrat se sastoji od jedne opozicije i dva kvadrata,samim time fokusna planeta nosi dva kvadrata sto samim tim stvara blokadu konstruktivnog iskazivanja same planete.Kuca i znak koji se nalaze nasuprot fokusne planete ili prazan prostor T kvadrata dace nam jasnu sliku o nedostacima.

U mom primeru fokusna planeta je mars (11 polje) koja pravi kvadrate s merkorum (2 polje) i mjesecom (8 polje). Procitala sam negdje  da rjesenje t kvadrata treba traziti u polju i znaku nasuprot polja u kojem se nalazi fokusna planeta?! Ima li tu istine?
Znaci kod mene bi to bilo 5.polje .Primetila sam da mi se direktno nasuprt marsa (skorpion , 11 polje) u 5 polju nalazi Juno na 15 bika. Kakve bi to moglo da ima veze jedno s drugim vezano za simboliku planetoida Juno - opisuje bračnog partnera kakvog trebamo i kakvog ćemo dobiti ????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 da li bi neko mogao da pogleda moj T- kvadrat? rekla bih da je .... Smile

Wishhh??  Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2007, 04:05:15 od princip81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Kod mene su izgleda tri t-kvadrata u natalu:
1) mesec(3) opozicija merkur(9), obe kvadrat jupiter(11)
2) mesec(3) opozicija mars 8, obe kvadrat jupiter(11)
3) mars 8 opozicija saturn (2), obe kvadrat uran(5)   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola V3r
Znaci ja sam ih puna:

*) T kvadrat Jupiter*Ribe - Severni Cvor*Strelac
*) T kvadrat Venus*Bik - Ascendent*Vaga - MC*Lav
*) Veliki Krst Mars*Rak - Uran*Vaga - Lilit*Vodolija - Hiron*Ovan
*) T kvadrat Mars*Rak - Hiron*Ovan - Ascendent*Vaga

Sta znaci kad su Ascedent, MC. Lilit i Hiron cinioci T-kvadrata? Kakvu ulogu imaju MC i Ascedent ovde, a i Lilit i Hiron, obzirom da nisu planete, vec sateliti?
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
ja imam T kvadrat izmedju Saturna (12  kuca u devic.),Meseca(9 blizan), i Neptna ( 3 strel.). jedva izlazim na kraj sa emocijama i brigama ! ali me zanima da li je veci uticaj na kuce u koji ma je ili kojim kucama vladaju te planete ili je oboje! Smile

oboje + priroda planeta koji su umjesani

Nisam sigurna da li ovo pitanje da postavim ovde ili na drugom mestu, ali ajde neka ide za sad ...
evo ja imam veoma slicnu situaciju ali u kompozitu sa dragom mi osobom, mesec (u ovnu u 9 kuci) je u opoziciji sa neptunom (u 3. kuci, ali na nuli, prelazu iz venere u skorpiju, ako sam dobro iztumacila, a i pise 0, pa onda 02, neznam nasta se odnosi), oba u kvadratu sa saturnom u 11 kuci u raku. Ustvari nigde nisam citala o tome da li su i kako T kvadrati vazni u kompozitnim kartama. Zna li neko nesto o tome ?
pozzzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
ja imam T kvadrat izmedju Saturna (12  kuca u devic.),Meseca(9 blizan), i Neptna ( 3 strel.). jedva izlazim na kraj sa emocijama i brigama ! ali me zanima da li je veci uticaj na kuce u koji ma je ili kojim kucama vladaju te planete ili je oboje! Smile

oboje + priroda planeta koji su umjesani

Nisam sigurna da li ovo pitanje da postavim ovde ili na drugom mestu, ali ajde neka ide za sad ...
evo ja imam veoma slicnu situaciju ali u kompozitu sa dragom mi osobom, mesec (u ovnu u 9 kuci) je u opoziciji sa neptunom (u 3. kuci, ali na nuli, prelazu iz venere u skorpiju, ako sam dobro iztumacila, a i pise 0, pa onda 02, neznam nasta se odnosi), oba u kvadratu sa saturnom u 11 kuci u raku. Ustvari nigde nisam citala o tome da li su i kako T kvadrati vazni u kompozitnim kartama. Zna li neko nesto o tome ?
pozzzz
T- kvadrati su vazni u kompozitnim kartama kao i u Natalnim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900

Sta znaci kad su Ascedent, MC. Lilit i Hiron cinioci T-kvadrata? Kakvu ulogu imaju MC i Ascedent ovde, a i Lilit i Hiron, obzirom da nisu planete, vec sateliti?
Nema ovde T-kvadrata...
Hiron na 23 stepeni Ovna a Lilit na  2 ili 3 stepena Vodolije...  to nema nikakve veze sa kvadratom...
Aplikaciona opozicija Hirona sa Ascedentom se odnosi na posao, zdravlje i tvoju svakodnevnu azurnost...
Separacoini kvadrat Lilita sa Ascedentom kao i Aplikaciona opozicija Lilita sa MC-om se odnosi na tebe samu i tvoje podsvesne motive  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2008, 03:20:17 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:45:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.