Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:42:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: T-80UD.maketa i jos ponesto...  (Pročitano 25224 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
hvala,gosn'Vlado. Smile Smile
evo i danas smo naucili nesto novo i zanimljivo od Vas... Smile Smile
@pilot,Paplu,Dr.lift-hvala na podrsci.evo,radim.bice nekih slika uskoro... Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2008, 22:57:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
A oni došli taj dan u Saudiju, pojma nemaju ni o čemu, boje se samog sebe, drhte i nemogu da skuže da se ja zezam. Kasnije smo jeli švercovanu slaninu i pili pivo.
Toliko je interesantno kada postavis nesto od tvog ocigledno prebogatog profesionalnog i zivotnog iskustva, a ove anegdote sa nasima i svercovanjem po islamskim zemljama (ima slicnih iskustava iz Libije i drugde) su jos posebna stvar. (jednino se mogu pohvaliti da sam ja uspevao u tim zemlja od samih muslimana dobiti alkohola, ali slaninu, naravno nije mi ni palo na pamet da trazim Smile). To sklapanje od raznorodnih masina; ima li neki Amer da moze tako nesto? Ja bi reko da oni na tako nesto ne bi ni pomislili, ili ipak ono sila boga ne moli. Kad je situacija gadna, mozda i oni tako razmisljaju. Ipak bi ja reko da su nasi ljudi carevi za takve stvari. Uostalom, verovatno si zbog toga (naravno i poznavanja svoga posla) bio trazen.

hkj i svi ostali, izvinite zbog malog off-a, ali gosn. Vlado zasluzuje nase postovanje.
 Smile
Ocekuju se fotke pocetka radova, hkj, po cilju, pali! Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2008, 23:23:41 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
lele, T-80UD Smile!!! pa tu maketu sam napravio pre oko godinu dana  Smile nažalost mala deca mislila da je u pitanju igračka pa počela da se igraju i ubrzo maketa je izgledala kao Irački T-72   Smile (tako mi i treba kad sam ostavio maketu na sto u dnevnu sobu Smile). hjk, preporučujem ti da obratiš pažnju na gusenice i na sastavljanej gornjeg i donejg dela šasije. nisam siguran da li mi se čini ali je par delova višak. kupola će ići lagano, ma maketa je prva liga. jel' samo T-80 bio 1650 dinariusa ili sa svom potrebnom opremom  Smile (kad sam ga ja kupovao bio je 1100 Din) Smile Sve u svemu želim ti da uživaš dok ga budeš radio.

@vladimir_16, super slike, baš opasni Tamići 150 u pustinjskoj varijanti. DA nemaš možda kojeg FAP-13 u pustinjskoj verziji?

sve u svemu drago mi je kad vidim kako maketarstvo na ovom forumu cveta, pa bi bio red da i ja uskoro počnem Mi-17 što sam kupio pre par dana u Hobby-M, a onda kad se na njemu uvežbam možda počnem i Do-24. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Opa, pa jos ce se na kraju napraviti citava izlozba radova. Smile Smile Smile
Gospodo, cenjeni clanovi Burek foruma, a posebice "maketashi", cast mi je sto sam deo  i clan ove plemenite druzine. Sa ovim postom naseg KGB agenta, dobio sam jos vecu snagu i polet.
Vama na raspolaganju,
Papalu.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@papalu-pa kazem ja da je Gosn'Vlado riznica znanja i iskustva... Smile
@KGB-ne.sama maketa je kostala 1650.hvala ti na savetima i lepim recima... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
U pola sata tri odgovora. Pa vi kao da čekate na ovom forumu.

Sad sam se sjetio kad sam one postrojavao. Mislim da je to bio dan kad su bile demonstracije u Beogradu u martu 1991 godine. Znam da sam se svađao sutradan na doručku sa pukovnikom JNA koji je bio šef ovim majstorima. Baš sam mu rekao da se ovdje (tada) neki bore za svoju prošlost, a neki za svoju budućnost. I da nas p.pukovnik Grujović Krsto ( kasnije poznat po aferi Orao) ( vidi http://www.ecdlcentar.com/forum/viewtopic.php?p=5339&sid=88366e6ce1d5002c06d24459e729d2d3 ) nije smirio mislim da bi bilo svega. Kasnije, mislim, 1994 sam se sreo sa ovom dvojicom na nekom ručku u Remontnom zavodu u Čačku.  Nismo se svađali.

Pozdrav

Vlado
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
ala su cene odletele u nebo Smile bolje da si je kupio ovih dana (bio popust od 10% na makete). Sve u svemu drago mi je da sam bio od pomoći i nadam se da ćeš je uraditi bolje od mene Smile

Vlado, kakav ti je ono forum? Neki Jugoimportov sručni/reklamini sajt? Da nisi i ti učlanjen?
« Poslednja izmena: 14. Jan 2008, 23:30:54 od KGB agent »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
@hkj, riznica nego sta, i to bogata riznica. Smile

@KGB, posten izbor maketa, svaka cast. Smile Smile

@vladimir_16, 1991 teska vremena, steta , velika steta sto sve to nije islo drugacije. I sada bi bilo drugacije. Medjutim, sta je tu je...
A to sto si rekao tom pukovniku je bila susta istina, valjda je posle i on shvatio, ili mozda i nije, al reka je odnela sve pa vise i nije vazno.
Covek treba da gleda napred (ne da zaboravi sta je bilo, ali samo da ga to vise ne vuce u nazad)...
Uf, poceo sam da filozofiram. Ajd, ziv bio Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pozdrav,kolege!  Smile evo,maketa vec poprima oblik i figuru.jes da jos nije tenk,ali vec ima neke karakteristike i oblik oklopne masine... Smile
namestio sam donje tockove i zavrsio zadnji spoljasnji deo tenka(kuke,hladnjak,i slicno...).stavio sam vam onu glavnu plocu gore i deo gusenice ispod da steknete utisak i da se vidi dokle sam stigo dosad.inace,pravo je uzivanje raditi s ovom maketom.  Smile izgleda da sam vise tenkovski tip maketara(sto mi odgovara,jer sam i inace ljubitelj tenkova...)
ako zelite,slobodno recite neki savet,ili komentar... Smile     Smile mada,sad sam jos u ranoj,lakoj fazi,tako da nije nimalo tesko,a mislim da cak ni kasnije nece biti mnogo drugacije(iako izgleda komplikovano)

idem sad da nastavim,pa se cujemo. Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Jan 2008, 11:05:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson C702i
 Smile
Fino izgleda za sada,samo napred i skljocaj malo vise  Smile
P.S Da li si slikao koristeci makro mod na aparatu?Ako nisi probaj da tako slikas,posle doradi malo fotke u Acd see ili ps i fotke ce biti mnogo jasnije... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:42:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.