Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:12:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: T-64  (Pročitano 11635 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6267
ne vredi meni da to govoris-jedino od sajtova sto moguda gledam jesu oni veiliki i poznati,Google,burek,wikipedia,i ponesto...a i usput,kako da gledam filmice na you-tube?msilim,kad god ocu da skinem,nesto kenja...ili da se ne smaras,reci mi samo o cemu se radi...jebem ti internet!!!crko da Bog'da!!! Smile

Pa ovako...malo off topic....ali da ti pojasnim.....filmice na youtube gledas direktno na samo sajtu u onom prozorcicu predvidjenom za to.A da bi skinuo bilo sta sa youtube-a ili nekog slicnog sajta trebas da imas neki od programa predvidjenih za download sa sajtova te vrste.Ja konkretno koristim Tube Hunter.Imas ga free na internetu. A u filmicu je prikazan T-64 na nekoj vrsti treninga.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
nisam sve,ali ako nesto jesam zaista,onda je to T72 i Munja.igrom slucaja upoznao sam se i pricao sa konstruktorom Munje.
lepo od tebe sto bar donekle realno razmisljas bez predrasuda o godinama...mada za neke stvari koje su se vec zavrsile(kao zvanicni Hladni Rat...) i nisu vazne godine-ti nista ne menjas tu,pa da imas iskustvo-to je vec zavrseno,mi mozemo samo da ucmo o tome...
i usput,rekoh ja-uveren sam(al ne fanaticno i tvrdoglavo :[5]Smiley u nesto sve dok ne vidim da sam poresio...a i da ne pominjem da se neke stvari nikad i ne mogu saznati skroz...jebaga,jebaga... Smile  Smile

woodpecker-hvala.znam dosta o kompovima,ali internet me nikad nije zanimao,iako ga drndam vec 7godina,tako da nisam nesto upoznat sa you-tube...mislim da je malo nezreo sajt jer idu svakva sranja tamo,ali vise volim da citam stvari koje me zanimaju... Smile i jos me pritom stalno zajebava modem-nabudzis ceo komp-a modem te zajebava... Smile
neego,probacu da ga vidim... Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 18:20:02 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
da pređemo preko malih sukoba, i vratimo se natemu. rusi su veoma jaki što se tiče tenkova, ali treba im nešto jače i od T55, i od T64, i od T72. treba im nešto poput kalašnjikova, treba im jeftin, efikasan, lak za održavanje, ubitačan i siguran tenk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
tu dolazi T-90 i T-95... Smile
sem ako nisi mislio na moderne T-64...mislim,necu da postujem ako nema veze s temom...
znaci,odgovorio sam ti na post,ne skrecem sa tvog pitanja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
ok, samo da nema svađe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pa,nismo se svadjali,pobogu... Smile
jeste da me smara sto me ljudi gledaju kao klinca,ali ja sam njemu lepo odgovorio(naveo sam sve ono u nameri da se zna,a ne da se ljutim...),on je meni lepo odgovorio,relativno mislimo isto,i to je to...nema svadje! Smile
svadje su na politickim temama,kad klinke upadaju u razgovore pa misle da sve znaju jer je Barbie iz Amerike... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
kupola T-64 je veoma zanimljiva. nego jeste li primetili kako su ruski tenkovi revoluirali od T-34 koji je imao iskošen oklop, pa do T-72 koji je jedan od najnižih tenkova.
Citat
pa do T-72 koji je jedan od najnižih tenkova.

Чујем да у Т-72 могу стати само људи одређене висине...
Preporucljivo sto nizi, ali imao sam drugare i od 180+ cm. Uglavnom je problem kod vozaca, jer ako je visok, udara glavom o luk kada se zatvori.
pa nravno... Smile sve Zemlje istocnog bloka i jos 3/4 sveta koje koriste i koje ce jos mnogo godina koristiti T72 zbog svoje univerzalnosti i moci su uvek imale odabrane tenkiste...
to se vec odavno zna...mislim,nije sramota sto ne znte,Boz sacuvaj da se zbog toga smarate,nego sam mislio da je to vec staro znana karateristika...pa,dobro...sad znate.
i da,i dan-danas je najnizi tenk sveta.jaoj Boze,moram da se ubijem!!!koliko ga obozavam!!! Smile  Smile  Smile!!!!
ali najimpresivnija vojna slika koju sam ikada video jeste reprezentacija Sovjetskih tenkova...
kada je "Drug Andropov" postavio preko 2000 tenkova na poljanu... Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
to je bilo za predstavljanje novih tenkova i vozila,i ujedno parada...znaci helikopter je isao okolo i dokle god se prostirao pogled,sve su bili naredjani tenkovi...ubedljivo najmocniji prizor koji sam video!!! Smile  Smile  Smile  Smile
i to u bukvalnom smislu!!! Smile ja mislim da je tu "bilo" jedno 1.300.000 konjskih snaga SIGURNO!!!! Smile  Smile
taj prizor nikada necu zaboraviti...bas bih voleo da sam mogao da ga vidim uzivo
Imal neki link, youtube i to?
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:12:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.