Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Jul 2025, 18:47:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: explorer.exe jede procesor  (Pročitano 1699 puta)
12. Apr 2015, 18:47:22
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 152
Zastava Beograd
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
LG Optimus L9
DJ sam i desava mi se u poslednje vreme da mi u toku veceri explorer.exe poludi i procesor skoci na 100%. To se desi samo odjednom i ne mogu da skontam zbog cega. Kao posledica toga program koji koristim dok radim (Traktor pro 2) ima problem sa analiziranjem muzike, i to analiziranje je usporeno a u jednom trenutku i stane sto na kraju dovede do zamrzavanja programa sto ne sme da se desi nikako Smile . Jedini nacin je da u task manageru ubijem explorer.exe i pokrenem ponovo preko new task opcije, ali tada ne mogu da otvaram foldere, kao ni my computer. Kada to uradim, program za muziku nastavi da radi normalno.
Takodje mi se jednom desilo i van zurke dok sam sredjivao muziku i to na laptopu i na desktop racunaru posto preko mreze sredjujem i prebacujem i na oba je explorer.exe poludeo. Negde sam procitao da to mogu da izazovu korumpirani .wav fajlovi koje ja inace koristim u velikoj meri, ali stvarno ne mogu da znam koji je korumpiran, a koji ne jer svi sviraju normalno. Ima li neko neku ideju sta se desava ili kako da nadjem i resim problem? Bio bih mu vecno zahvalan!

config:
Intel i5 3337U, 1.8GHz
4 gb ram
windows 7 x64
« Poslednja izmena: 12. Apr 2015, 18:56:52 od kecraj »
IP sačuvana
social share
potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Verovatno su problem wav fajlovi. Kucaj na Google "how to find corrupt wav files on your computer" izbacilo mi je dosta rezultata, mozda nadjes resenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Jul 2025, 18:47:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.