Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Symbian igrica Milioner - potrebni beta testeri  (Pročitano 32798 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
Da li jos uvek moze da se skine milioner za n73? Trazim ceo dan  i ne mogu da nadjem, onaj sajt (milka. net valjda tako bese) je pun nekih gluposti ali nikako ne mou da nadjem igricu.  Pomoc molim vas!
Znam da je poslednja poruka bila pre 3 godine, ali nadam se da ce neko ovo da vidi.
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia Lumia 1020
Sajt ne radi.

Našao sam fajl na kompjuteru. Mislim da je bio za moj N73 i verovatno je sertifikovan samo za taj telefon. Prebaci datum na telefonu na 2006-2007 (isprobavaj dok ne prestane da iskače poruka je sertifikat istekao ili da nije započeo) i probaj da instaliraš. Ako neće, moraš da potpišeš sa svojim sertifikatom.
http://forum.burek.com/tutorial-kako-sertifikovati-aplikaciju-kojoj-je-sertifikat-neophodan-t455982.html

Na N86 mi je iskakala poruka da je istekao; kad sam vratio na 2007. napisalo je da aplikaciji nisu dodeljena ovlašćenja i nije instalirao. Onda sam je sertifikovao za N86 i instalirala se, međutim pri pokretanju početne animacije se ugasi. Verovatno nije kompatibilna sa novijim symbianom.

Iz nekog razloga ne mogu da okačim fajl na burek, evo na hostu...
http://hotfile.com/dl/79632264/d0379bf/milioner_luka.zip.html
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
E hvala ti puno!
Skinuo sam igricu i pokusao da instaliram ali pisalo je da je stekao sertifikat, onda sam vratio na 2007.  god i onda stignem do instalacije, ali kad treba da krene instalacija napise mi nesto kao required application access not granted.  Moram sad da idem u skolu, kad se vratim potrazicu neki nacin da instaliram.  Hvala jos jednom
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia Lumia 1020
Ništa, onda moraš da uradiš to sa sertifikatom što sam okačio Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.