Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zatrudnela na Megadeth koncertu, tražila oca putem internet oglasa  (Pročitano 8766 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
I ja bih stavio +4 al reci ce neko da spamujem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia 
E to bi tek bilo za kamenovanje  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
Meni nije to normalno!!

Pa ovo je 21 vek  Smile Smile

? I vidim ti bi bas voleo da si toj devojcici napravio dete  Smile

Kako ide ona narodna: ne tuci decu iz komsiluka, mozda su tvoja  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Seks prije braka... Ja sam i dalje zgrožen zbog same pomisli. Da mi ovu djevojku ipak kamenujemo, dobro je radi opšteg morala.

A da mi tebe ipak, malo posaljemo kod Laze... Smile posto se vidi da verujes u stvari za koje nema dokaza da postoje, sto je jedna vrsta ludila... Smile Smile

Ne shvatam sta se palite toliko, ocigledno je hoax Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ne shvatam sta se palite toliko, ocigledno je hoax Smile

No, no, I want to believe  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia 
Ja ispričala svima u selu,bolje da je istina  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia zvrr

A da mi tebe ipak, malo posaljemo kod Laze... Smile posto se vidi da verujes u stvari za koje nema dokaza da postoje, sto je jedna vrsta ludila... Smile Smile


 Laza je moj dobar drugar. Smile



Ajde malo i da objasnim svoj sarkastični ton (kojeg inače volim da koristim kad mi se nešto učini manje smislenim, a mrzi me da odmah to i razjasnim crno na bijelo ( lijenost ili pasivna agresija? : ) Goa, Bambina, razjasnite mi ovo ) )

Ono što mi je zapalo za oko i zasmetalo mi su komentari tipa ''oboje su idioti'', ''dijete će da bude retard kao i oni'', ''ovo je nešto najgluplje što sam ikad čuo'' i sl. (nebitno ko je dao takav komentar)  I sad se ja pitam, kako je moguće da znate da će dijete biti idiot?  Smile Ili da je ova cura idiot? I pametne osobe prave glupe poteze. Naravno, ne opravdavam neodgovorno ponašanje kao što je seks bez zaštite. Ali ne vidim da je seks za jednu noć nešto najgnusnije što postoji da bi se svi kolektivno zgražavali (valjda su neki od (n)vas imali takvo iskustvo  Smile ). Postoje i oni stihovi ''Nismo svi iz ljubavi stigli na ovaj svijet'' -->, sviđalo se to nama ili ne.  Smile

A i sam oglas (ako zanemarimo rečnik Smile ) je sasvim ok i vjerovatno najbolji način da trudnica saopšti srećnom ocu radosnu vijest. Smile Čisto sumnjam da je ovladala telepatskim moćima, pa da se njima pripomogne. Smile


Naravno, osim Laze koji je moj drugar Smile, kondom je takođe moj i vaš dobar drugar, koristite ga. Smile





Raspisah se ja malo, ne zamjerite. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
BUMP.

Ne shvatam sta se palite toliko, ocigledno je hoax Smile

No one really got pregnant in the bathroom at the Motörhead/Megadeth concert, unfortunately

Color us vaguely unsurprised, but Fuse has tracked down the original author of the “sex in the bathroom at a Motörhead show” post and—gasp—it turns out the whole thing was a hoax. How will we be able to wholeheartedly believe romantic tales of star-crossed lovers who “raw dog it in the stall” ever again?

According to Fuse, the author of the post was a girl named “Crash,” who’s 23, not 28, as the original post stated, and lives in Kansas. She works as a chef at some venue that made her sign a contract to stay away from the media, hence the assumed name. She wasn’t at the show, couldn’t name any Motörhead or Megadeth songs, and put up the post ostensibly as some sort of inside joke to make a guy she knows laugh.

“Crash” said she got about 200 to 300 e-mail responses to the post from press, Christian activists, and horny dudes, but also from a lot of guys who were actually freaked out that maybe they had, in fact, impregnated someone in the bathroom of the Aragon Ballroom. She told Fuse, “I may not be pregnant, but someone is. There’s no way there weren’t a few accidental pregnancies. I’m anticipating the world’s greatest Maury episode.”



http://www.fuse.tv/2012/04/exclusive-kansas-woman-accidentally-creates-national-megadeth/motorhead-hoax

Hvala puno, dovidjenja.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.