2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetski vrh na Mihinom oproštaju  (Pročitano 4207 puta)
27. Feb 2006, 13:34:57
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Svetski vrh na Mihinom oproštaju

 
Siniša Mihajlović zvanično će se oprostiti od igranja fudbala krajem jula ili početkom avgusta na stadionu Vojvodine u Novom Sadu.

"Odlučio sam da to bude posle SP, a pre početka priprema za novu sezonu. Najpre ću pozvati one koji su sa mnom igrali u Vojvodini i Crvenoj zvezdi. Dakle, Šestić, Jokanović, Tanjga, Šapurić, Vorkapić, Mijić, Vujačić, pa Savićević, Jugović, Stojanović, Belodedić, Prosinečki, Binič, Vasilijević i ostali. Sa jednima sam osvojio titulu a sa drugima dosegao evropske i svetske visine", rekao je Mihajlović.

U ekipi koja dolazi iz inostranstva biće mnogo zvučnih imena.

"Pozvaću Gulita, Figa, Nedveda, Adrija i naravno Dejana, pa igrače sa kojima sam u Laciju osvojio Skudeto: Peruci, Nesta i Vijeri. Ne zaboravljam ni Peđu Mijatovića sa kojim sam dugo bio u reprezentaciji".

Jednu grupu činiće grupa fudbalera sa kojima nije igrao ali ih poštuje kao sportske rivale i doživljava ih kao svoje prijatelje.

"Tu su Maldini, Toti, Pipo Inzagi i još neki. Mi jesmo bili ljuti rivali na terenu ali smo se u međuvremenu zbližili i postali veliki prijatelji".

Što se trenera tiče, biće mesta za sve koji su zaslužni za njegovu blistavu karijeru.

"Naravno, Vujadin Boškov, Erikson, Ljupko Petrović, Milorad Kosanović i naravno Roberto Manćini".

Sav prihod od utakmice biće uplaćem u humanitarne svrhe.

"Sve što bude prikupljeno, a nadam se punom stadionu, biće uplaćeno na račun dečijeg sela u Sremskoj kamenici", rekao je Miha


Izvor: B92-Sport
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vec se vidim kako kampujem u redu za karte Smile Smile


(02. May 2007, 21:42:51)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Qtek 9600
Stvarno ga ne razumem. Zasto u Novom Sadu? Ok je sve to sto je on pocasni gradjanin NS i sl, ali prihod od utakmice u BGD i prihod iste u NS se ne bi mogao ni uporediti...

Predlazem Mihi da od para prikupljenih tog dana renovira onu rupu od stadiona, a za decu ce drugi dati.

U svakom slucaju drago mi je zbog Novog Sada, jer nemaju prilike (citaj jednom u sto godina) da se u njihovom gradu organizuje takva utakmica.

Mihajlovicu hvala ti za sve!!!

Zvezda!



IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Kupi i meni jednu kartu  Smile
Bice to pravi spektakl!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


seti se da zaboraviš...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1734
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 
Sasvim je u redu da jednu veliku karijeru završi tamo gde je ista i počela. U Novom Sadu.
@Sto_mu_gromova ne možeš nešto organizovati u Bg pa dati pare za NS
    a za stadion neka se brine vlasnik istog, tj. grad
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Qtek 9600
Nisam ni mislio da se igra u bgd a da se daju pare za NS.

Samo sam rekao da je bolje da se igra u bgd-u zbog prihoda, a ako se vec igra u NS onda bi mogli da od prihoda uloze malo u taj stadion... I na kraju sta bi sa istocnom tribinom? Postavise stolice pa ih skinuse i tako u krug? Kada ce NS konacno dobiti normalni fudbalski stadion.

Poz.
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


seti se da zaboraviš...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1734
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 
Kad dobije normalnu upravu, kojem je stalo do kluba. Onda će biti više "MIhajlovića".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 
Svaka cas Mihi i bas mi je drago sto ce biti u NS!!!
Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Firma: "Mihajlović - Zvezdin igrač"
   
Navijači novosadske Vojvodine saopštili su u ponedeljak da su na utakmici protiv Partizana transparent uperen protiv nekadašnjeg reprezentativca Srbije i Crne Gore Siniše Mihajlovića istakli, jer tog fudbalera doživljavaju "kao igrača Crvene zvezde".

"Siniša Mihajlović je još kao igrač Vojvodine, pre 16 godina, svoju afirmaciju tražio u Crvenoj zvezdi i time izdao poverenje koje smo mi, navijači, imali u njega. Od tada, on je za nas Zvezdin igrač", navodi se u saopštenju dostavljenom agenciji Beta.

Navijači Vojvodine su tokom drugog poluvremena subotnje prvenstvene utakmice sa Partizanom okačili veliki transparent sa natpisom "Siniša Mihajlović – persona non grata".

Saopštenje su potpisale navijačke grupe "Firma 1989", "Stara garda" i "Red Firm", čime su, kako je navedeno, želeli da istaknu da je reč o jedinstvenom stavu svih navijača Vojvodine, a ne samo jednog njihovog dela.

"Novi Sad je grad Fudbalskog kluba Vojvodina, a stadion Karađorđe je naš stadion i mi, navijači, nikad nećemo dozvoliti da se revijalni zvezdaški hepening odigra na njemu", navodi se u saopštenju.

Siniša Mihajlović je nedavno najavio da bi na kraju ove sezone mogao da se oprosti od aktivnog igranja fudbala i nagovestio da bi oproštajni meč mogao da se odigra tokom leta na stadionu Vojvodine u Novom Sadu.

Dugogodišnji reprezentativac SCG i sadašnji fudbaler Intera rekao je da bi na toj utakmici trebalo da se pojave mnogi njegovi saigrači iz vremena provedenog u Vojvodini, Crvenoj zvezdi i Italiji, uključujući tu i neke velike asove svetskog fudbala.

Navijači Vojvodine u saopštenju su istakli da su politički neutralni i izrazili bojazan da bi taj događaj mogao u Novom Sadu da poprimi "neprimerenu političku konotaciju i izazove sukob koji bi išao na štetu Vojvodine".

Takođe, navijači su saopštili da poštuju humanitarne aktivnosti Siniše Mihajlovića i njegov doprinos osvajanju druge šampionske titule Vojvodine iz 1989. godine.

Skupština Novog Sada 1. februara ove godine Mihajlovića je proglasila za počasnog stanovnika grada, zbog njegovog dugogodišnjeg humanitarnog rada i pomoći Dečjem selu u Sremskoj Kamenici.
Priredio: Vladimir Novaković

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Znam ko je pisao, znaću i po čijem nalogu!

U prvom momentu, kada je saznao za pojavu transparenta na stadionu Vojvodine u derbiju s Partizanom na kojem je pisalo „Siniša Mihajlović - persona non grata”, on nije želeo javno da reaguje za to. Smatrao je, rekao je to u subotu posle podne dok je bio u Interovom karantinu za utakmicu sa Sampdorijom, da bi pre njega trebalo da se oglase neki drugi.

Juče, budući da je Vojvodina izdala zvanično saopštenje u kojem se ogradila od tog čina, Mihajlović je ocenio da je dužan da našu javnost upozna i sa svojim stavom o postupku navijača Vojvodine.

- Prvo da kažem ono što je najvažnije - znam ko je ispisao taj transparent. Što se toga tiče, neka to za sada ostane po strani. Videćemo hoće li se to i kako izgladiti, odnosno šta će biti predloženo da se uradi kako bi se prevazišla ova za mene svakako neprijatna situacija.

Za Sinišu Mihajlovića je, međutim, mnogo značajnije sledeće:

- Mene sada najviše interesuje pozadina svega toga, odnosno ko je tvorac ideje da se pojavi transparent. Mogao bih čak da tvrdim da je to poteklo iz kluba, ali sačekaću još neko vreme kako bih se stopostotno uverio u pravu istinu.

Kada to sazna, kaže, voleo bi da se sretnem sa inspiratorom:

- Da sednemo za sto i da se pogledamo u oči. Da vidim šta ima da mi kaže u lice, a budite sigurni da bih i ja tom prilikom imao šta da kažem. Za taj susret sam spreman već sada i mislim da bi bilo najbolje kada bi tu stvar do kraja raščistili licem u lice, kao pravi muškarci.

Osvrćući se na pojavu transparenta na stadionu na kojem je dve i po godine igrao za Vojvodinu i u njenom dresu osvojio titulu, Mihajlović kaže:

- Nije mi jasno zbog čega je neko izabrao takav način da se tako obračunava sa mnom. Čime sam to zaslužio? Kojim svojim postupkom?

Na pitanje da li je uvređen zbog pojave transparenta sa uvredljivom porukom, Siniša Mihajlović odgovara:

- U dugom nizu godina moje igračke karijere bilo je svega i svačega. Kad sam grešio, a bilo je toga dosta i tada sam to javno priznavao, trpeo sam kritike. Ćutao sam jer sam bio svestan da sam to zaslužio. Međutim, ovo što se u subotu dogodilo na stadionu Vojvodine izaziva u meni drugačija osećanja. Ljuti me to, zapravo jako sam besan zbog toga i zato bih voleo da s nalogodavcem porazgovaram u četiri oka i da to tako raščistimo.

Zašto ima nekog, ili više njih, za koje je Siniša Mihajlović nepoželjan u Novom Sadu i Vojvodini? On zna odakle bi vetar mogao da duva:

- Ima pojedinaca kojima smeta moje ime, koji se, kad se pomene Siniša Mihajlović, odmah osećaju ugroženima. Mali ljudi, ne znam kako da im pomognem. Zašto me se boje? To što se priča da ja nameravam da kupim Vojvodinu nema nikakve veze sa mnom. Nikad tako nešto niko nije čuo od mene. Odabrao sam da živim sa porodicom u Italiji i zato nemam nameru da ulažem novac tamo gde fizički nisam prisutan i gde ne mogu da ga kontrolišem.

Siniša Mihajlović se, međutim, ne libi da kaže:

- Što se tiče Vojvodine, mogao bih da joj pomognem, ako joj je moja pomoć uopšte potrebna. Ponavljam i posebno naglašavam: ne da kupim klub i postanem nekakav gazda, što mi ne pada na pamet, nego da mu pomognem. To sa moje strane nikada nije bio problem. Od Vojvodine nikad nisam uzimao. U njoj sam zarađivao, to poštujem, ponešto sam, nadam se, i uzvratio. Prema tome, moja ideja nikad nije bila da dođem u Vojvodinu kako bih u njoj krao i tako se bogatio, nego u obzir dolazi samo da dajem i pomažem. Uostalom, Vojvodina ima značajno mesto u svemu što sam postigao u fudbalu i životu. To ne zaboravljam i zato tako govorim o klubu u kojem sam počeo da igram prvoligaški fudbal.

Hoće li neprijatnost koju je doživeo uticati na njegovu ideju nedavno saopštenu da ovog leta zvanično završi igračku karijeru spektakularnom oproštajnom utakmicu na stadionu Vojvodine? Stiče se utisak, tu nema ni trunke dileme.

- Zašto da odustanem? Da ustuknem pred takvim pojedincima? Ne. Sada sam još više siguran da sam odabrao pravo mesto gde ću fudbalu reći zbogom. U ovom slučaju s tim nesrećnim transparentom radi se samo o pojedincima, a znam da u Novom Sadu i okolini ima daleko više ljudi koji drugačije gledaju i koji imaju drugačiji odnos prema meni lično. Mogao sam, da i to kažem, svoj oproštaj da organizujem u Beogradu, na Marakani. Predsednik Masimo Morati ponudio mi je da to bude u Milanu, na San Siru, pod patronatom Intera. Nisam hteo ni jedno ni drugo, mislio sam da je najbolje da to uradim tamo gde sam počeo, da tu zatvorim krug i stavim tačku. Dakle, ako takve utakmice bude, onda u obzir dolazi samo Novi Sad i ni jedan drugi grad.

Kako ima i nekih špekulacija koje bi da bace i određenu senku na njegov oproštaj pred Novosađanima, Mihajlović još kaže:

- Neće to biti nikakva klubaška provokacija, prilika da likuju navijači jednog, drugog ili trećeg kluba. Želim da pozovem svoje prijatelje, one s kojima sam igrao u Vojvodini i Crvenoj zvezdi, da dođu i neki iz inostranstva, i sa drugog kontinenta. Jednostavno, to nije prilika za klubaške tenzije, već svečanost, spektakl, nešto za radovanje.

Završavajući priču o pojavi transparenta na stadionu Vojvodine, Siniša Mihajlović je na kraju poželeo da ponovi:

- Znam čija je to ideja i dobro je da on zna da ja znam.

M. Gavrilović

Saopštenje ujedinjenih navijača

Novosadskog superligaša

Mihajlović je izdao Vojvodinu

Mi, navijači Fudbalskog kluba Vojvodina, želeli bismo da se oglasimo i ovom prilikom objasnimo poruku koja je bila istaknuta na utakmici sa Partizanom. Poštujući humanitarne aktivnosti Siniše Mihajlovića i njegov doprinos osvajanju druge šampionske titule, želeli bismo da istaknemo sledeće:

1. Siniša Mihajlović je još kao igrač Vojvodine, pre 16 godina, svoju afirmaciju tražio u Crvenoj zvezdi i time izdao poverenje koje smo mi, navijači, imali u njega. Od tada, on je za nas Zvezdin igrač.

2. Novi Sad je grad Fudbalskog kluba „Vojvodina”, a stadion „Karađorđe” je naš stadion i mi, navijači, nikad nećemo dozvoliti da se revijalni zvezdaški hepening odigra na njemu.

3. Takođe, želeli bismo da istaknemo našu političku neutralnost i ujedno izrazimo bojazan da bi ovakav događaj mogao u našem gradu da poprimi neprimernu političku konotaciju i izazove sukob koji bi išao na štetu našeg kluba.

4. Ovo je jedinstven stav svih navijača FK „Vojvodine”, a ne samo dela, kako se provlači po nekim novinama.

Vojvodina – jedna jedina!

Ujedinjeni navijači Fudbalskog kluba Vojvodina: Firma 1989, Stara garda, Red firm

Mi smo jedno – to je naša snaga!

Saopštenje FK Vojvodina

Siniša je uvek dobrodošao

Fudbalski klub Vojvodina kategorički se ograđuje od postupka dela navijača koji su na utakmici Vojvodina – Partizan odigranoj 11. 3. 2006. godine prikazali transparent sa nedoličnim spominjanjem Siniše Mihajlovića. Podsećamo javnost da je Siniša Mihajlović jedan od najboljih i najuspešnijih fudbalera koji su nosili dres Vojvodine, počasni građanin Novog Sada i da je u ovom gradu i u svom klubu uvek dobrodošao.

Predsednik Upravnog odbora FK „Vojvodina”

Aleksandar Jevtić

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Stojković: "Marakana čeka Mihu!"

Siniša Mihajlović, član generacije Crvene zvezda koja je osvojila titulu prvaka Evrope i sveta, na kraju sezone oprašta se od aktivnog igranja fudbala, a tim povodom oglasio se predsednik kluba iz Ljutice Bogdana.

Povodom završetka jedne velike i uspešne karijere Dragan Stojković rekao je: "Siniša Mihajlović je ostavio dubok trag u istoriji našeg kluba i vrata Marakane uvek će mu biti otvorena za odigravanje njegove oproštajne utakmice kojom će biti zaokružena jedna velika fudbalska karijera. Ja ne znam kakvi su njegovi planovi i o odigravanju njegovog oproštajnog meča saznao sam putem sredstava javnog informisanja. Ukoliko Siniša Mihajlović želi da oproštajni meč odigra u Beogradu naš stadion biće mu na raspolaganju", kaže se u izjavi prvog čoveka Crvene zvezde.

Mihajlović je trenutno član Intera iz Milana, a prema nekim saznanjima planira da oproštajnu utakmicu odigra u Novom Sadu.

"Bez obzira na to gde Siniša Mihajlović bude odigrao svoj poslednji meč, predstavnici Crvene zvezde će sa zadovoljstvom prisustvovati tom spektaklu. Siniša Mihajlović je bio član zvezdine najsjajnije generacije, jedan od ljubimaca navijača i kao takav je ostavio neizbrisiv trag u istoriji našeg kluba", istakao je Stojković.

Izvor: b92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.