2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetska Liga u odbojci 2006  (Pročitano 21764 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Ovo je bilo na mišiće, moram priznati da sam se malo zabrinuo posle 4-tog seta.
Ali u poslednjem su sve kockice bila na svom mestu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Novica Bjelica, odbojkaš Latine i reprezentativac SCG
Poljacima oteti kartu za Moskvu

Buđenje! Odbojkaši Srbije i Crne Gore zaigrali su u drugom vikendu Svetske lige onako kako se i očekuje od njih, ubeležene su dve pobede u direktnim okršajima sa najvećim konkurentom u borbi za plasman na finalni turnir u Moskvi (od 23. do 27. avgusta).

Poljska je pala u Vršcu i Beogradu.

Uz Andriju Gerića mesto u blokerskom bedemu zauzeo je Novica Bjelica, koji je posle prve četiri utakmice u ovogodišnjem izdanju Svetske lige trenutno peti server.

- Obe ekipe su sjajno servirale, ali mi smo se bolje snašli u igri poen za poen, a posebno raduje to što smo na zadovoljavajući način rešavali teške situacije. Sada nas očekuje gostovanje u Poljskoj, tamo će sigurno biti još teže, jer će domaćin biti potpuno odmoran, a imaće i publiku na svojoj strani. Još uvek su primetne oscilacije u igri, ali siguran sam da ćemo smanjivati broj grešaka iz utakmice u utakmicu.
Posle dva vikenda zauzimate prvo mesto u grupi?

- Posle dobrih utakmica protiv Poljske možemo samo da žalimo što se i iz Japana nismo vratili sa dve pobede. Da smo tamo ovako igrali, mogli bi samo da sanjaju da nas pobede. Nadam se da nam u konačnom zbiru neće mnogo nedostajati ti izgubljeni bodovi protiv Japana. Moram da kažem da mi je bilo jako krivo zbog tog početnog poraza. Sada smo trenutno prvi u grupi, ali moraćemo dobro da se potrudimo kako bismo izborili plasman na finalni turnir Svetske lige. Ima još mnogo da se igra.
Svetska liga kao i prethodnih sezona okuplja najbolje timove na svetu, a ove godine nagradni fond iznosi rekordnih 20 miliona dolara.

- Ovo je netipično takmičenje, sa dve utakmice tokom vikenda, gde učestvuju najjače reprezentacije na svetu. Ove godine kada je Svetsko prvenstvo tako daleko (Japan od 17. novembra do 3. decembra), ove utakmice ne služe samo za dizanje forme, već se mnogo više razmišlja i o osvajanju trofeja, a može i dobro finansijski da se prođe.
Pre utakmica sa Poljskom iskusni asovi poput Miljkovića, Gerića i Vujevića kritički su se osvrnuli na zalaganje mlađih igrača u reprezentaciji.

- Sve je to malo izašlo iz uobičajenih okvira. Stariji igrači su želeli da izazovu pozitivnu reakciju kod nas, ali njihove izjave su ipak preuveličane. Mi smo svi zajedno u ovoj ekipi, podele ne postoje, najvažnije je da se dobro radi i da svi imamo isti cilj.
Prošle sezone bloker plavih je branio boje italijanske Latine, koja je u poslednjem kolu domaćeg prvenstva izborila opstanak u eliti.

- Bilo je nekih kombinacija da odem iz kluba, ali je obeštećenje koje traže za mene preveliko, tako da ću najverovatnije odraditi još dve godine ugovora. Bitno je da igramo u Prvoj ligi, iako je prošle godine bila grčevita borba za opstanak, nažalost, verovatno će tako biti i ove sezone - kaže Bjelica, a interesantno je da svi igrači Latine žive u istom soliteru od 22 sprata.

V. Nestorović

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC 
Proradice nasi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
IZ MEČA U MEČ NAŠI REPREZENTATIVCI IGRAJU SVE BOLjE

Sklapa se mozaik
Ljubomir Travica: Posle velikih padova vraćali smo se na pravi način. Nije malo kad u postavi imaš dva nova igrača koji imaju najviše kontakta sa loptom, ali nema razloga nezadovoljstvu
Iako su mnogi pre početka ovogodišnje Svetske lige bili možda i skeptični kada je finalni turnir u pitanju, iako im se posle prvog meča u Japanu "priključilo" još nevernih Toma, sada moraju priznati da su malo preuranili sa pesimizmom.
Tri "vezane" pobede plavu četu su "izbacile" na prvo mesto u A grupi, a pored rezultata, selektora Ljubomira Travicu raduju i određeni pomaci koje je njegov tim napravio u duelima sa Poljskom u Vršcu i Beogradu.
- Posle velikih padova u igri uspevali smo da se vratimo na pravi način u igru, kompletno. I završnice smo igrali izuzetno koncentrisano, kako četvrti set u Vršcu koji smo dobili 32:30, tako i taj-brek u Beogradu. To su izuzetno pozitivne stvari i treba gledati da ih zadržimo što duže - istakao je selektor plavih.
Naravno nije sve bilo idealno, što je Travica i rekao, ali to je razumljivo. Pobede nad Poljskom dobijaju na značaju i kada se zna da su u prvom vikendu lako "slistili" Amerikance, kao i da se za ovo takmičenje pripremaju mesec dana duže od svih.
- Videli smo mnogo toga, ali isključivo smo se posvetili svojoj strani terena. Pravili smo greške, a znamo i zašto, mada ih je bilo možda i više nego što je trebalo. ekipa je nova, nedovoljno uigrana, koncentracija nije uvek bila na visokom nivou, ali smo i pored svega uspeli da savladamo izuzetno dobru Poljsku.
Polako se na pravi način "uklapaju" u mozaik i "novajlije" Veljko Petković i Branko Roljić.
- Nije malo u odbojci kad imaš dva igrača u postavi koja su nova i koji imaju najviše kontakta sa loptom. Zbog toga dolazi do grešaka, ali nikako nemamo razloga za nezadovoljstvo. Naprotiv.
Kada je taktika u pitanju, Poljaci su malo "lutali" da bi postavili pravu odbranu za napade naših. Za razliku od prvog meča u Vršcu, gde su plavi "srednjaci" bili malo zapostavljeni u napadu, na početku duela u Pioniru Bjelica i Gerić su "zatrpali" protivnika.
- Na organizatoru igre je da sprovodi taktiku i da se ona razlikuje iz meča u meč. Tako je bilo i sa njima. Drugog dana su igrali puno "almi" i "pajpa" ali to smo i očekivali. Pokazali su ono što najbolje rade, ali smo im u dobroj meri uzvratili sigurnošću - zaključio je Ljubomir Travica.
Poljaci su stigli silno motivisani zbog onog poraza prošle godine u polufinalu Svetske lige. Sada su to sigurno još više, jer su "ispeglani" dva puta. Otišli su kući da se pripreme što bolje, sa plavima već narednog vikenda imaju nove velike okršaje.


NIŠTA POJEDINAČNO
Timski rad

Ni ovog puta selektor Ljubomir Travica nije želeo da govori o pojedincima, već insistira na tome da je kolektiv, tim ili grupa, kako god, ključ svega.
- Svi su pravili greške i svi su ih ispravili - kategoričan je selektor. - Ispoštovali su sve, istrpeli neke stvari, čak i banalne greške, ali su sve to brzo zaboravili i gledali samo napred, a to je upravo ono na čemu insistiramo.


SLOBODAN DAN
Humani Boškan

Posle dve pobede nad Poljskom, plavi su u nedelju dobili slobodan dan. Jedan od najzaslužnijih za trijumfe, Slobodan Boškan bio je gost dečjeg kampa na Tari.
Već šestu godinu u organizaciji "Naše Srbije" deca sa Kosoa, bez jednog ili oba roditelja borave na ovoj planinskoj lepotici. Ranijih godina u poseti su im bili Vladimir Grbić, Savo Milošević, prošlog leta i cela košarkaška reprezentacija, a sada se eto priključio njima i Slobodan Boškan.
S. STOJMENOVIĆ    25.07.2006


Izvor: Sport-Novosti
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
   Travica: Sklapa se mozaik

Tri vezane pobede odbojkaša u Svetskoj ligi, izbacile su četu Ljubomira Travice na prvo mesto grupe A, a pored rezultata, selektora raduju i odredjeni pomaci koje je njegov tim napravio u duelima sa Poljskom u Vršcu i Beogradu.

"Posle velikih padova u igri uspevali smo da se vratimo na pravi način u igru, kompletno. I završnice smo igrali izuzetno koncentrisano, kako četvrti set u Vršcu koji smo dobili 32:30, tako i taj-brek u Beogradu. To su izuzetno pozitivne stvari i treba gledati da ih zadržimo što duže", istakao je selektor plavih za "Sport".

Naravno nije sve bilo idealno, što je Travica i rekao, ali to je razumljivo. Pobede nad Poljskom dobijaju na značaju i kada se zna da su u prvom vikendu lako "slistili" Amerikance, kao i da se za ovo takmičenje pripremaju mesec dana duže od svih.

"Videli smo mnogo toga, ali isključivo smo se posvetili svojoj strani terena. Pravili smo greške, a znamo i zašto, mada ih je bilo možda bilo više nego što je trebalo. Ekipa je nova, nedovoljno uigrana, koncentracija nije uvek bila na visokom nivou, ali smo i pored svega uspeli da savladamo izuzetno dobru Poljsku".

Polako se na pravi način "uklapaju" u mozaik i "novajlije" Veljko Petković i Branko Roljić.

"Nije malo u odbojci kad imaš dva igrača u postavi koja su nova i koji imaju najviše kontakta sa loptom. Zbog toga dolazi do grešaka, ali nikako nemamo razloga za nezadovoljstvo. Naprotiv", dodao je Travica.

Selektor plavih istakao je da je najvažniji timski rad jer je to ključ svake pobede.

"Svi su pravili greške i svi su ih ispravili. Ispoštovali su sve, istrpeli neke stvari, čak i banalne greške, ali su sve to brzo zaboravili i gledali samo napred, a to je upravo ono na čemu insistiramo", zaključio je Travica.

Plavi odbojkaši već tokom predstojećeg vikenda ponovo će odmeriti snage sa Poljacima, ali sada na njihovom terenu u Lodju.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Plavi odbojkaši danas putuju u Poljsku
Travica: Mureka udaljiti od mreže

Odbojkaška reprezentacija SCG danas (14.30) putuje u Poljsku gde će, u okviru trećeg vikenda Svetske lige, u subotu i nedelju u Lođu sa domaćinom odigrati dva meča. Selektor plavih Ljubomir Travica kaže da će to biti okršaj starih znanaca.

- Sa Poljskom smo prošlog vikenda odigrali dve utakmice i nikakvih iznenađenja ne može da bude. Moguće je da će biti nekih taktičkih promena, ali pripremili smo se za tako nešto. Poljaci će pokušati da nas napadnu snažnim servisom, ali mislim da mi treba da budemo skoncentrisani na našu stranu terena - izjavio je selektor Travica.

Prvi strateg naših odbojkaša je optimista i veruje da plavi mogu da zabeleže nove dve pobede.

- Kad bi uspeli da zadržimo napad i servis iz prethodnih susreta i smanjimo broj nepotrebnih grešaka na minimum, delovali bi mnogo sigurnije. Nećemo kalkulisati, cilj nam je da zabeležimo obe pobede u Lođu. Poljaci imaju imperativ pobede, tako da je vruća loptica u njihovim rukama. U poslednje vreme počeli su da stiču kompleks od nas. Znam da nas u Poljskoj očekuje puna dvorana i vatrena publika, ali to će biti i za nas dodatni motiv.

Bloker plavih Novica Bjelica kaže da najveća opasnost za naš tim dolazi od tehničara Poljske Davida Mureka.

- Ukoliko ima dobar prijem, Murek je veoma opasan, uostalom kao i svi vrhunski tehničari. Veoma je brz, međutim, ukoliko ga udaljimo od mreže i napadnemo dobro iz servisa, napravićemo dobar posao. Ako budemo servirali kao prošle nedelje i popravimo blok, siguran sam da ćemo pobediti - smatra Bjelica.

Novajlija na mestu libera u našem timu Branko Roljić kaže da se već privikao na novu ulogu i da se nada da će u Lođu biti još bolji.

- Na početku mi je malo čudna bila moja nova uloga, naročito u odbrani. Ima mnogo različitih situacija i potrebno je da budem maksimalno skoncentrisan, jer je u protivnom cela ekipa u problemu. Zadovoljan sam kako sam igrao u Japanu, a protiv Poljaka sam bio nešto slabiji. Nadam se da ću u Poljskoj dobro obaviti posao i da ćemo se u ponedeljak iz Lođa vratiti sa dve pobede - izjavio je Roljić.

A. Anđelić

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Spremni na sve
S. KRSTOVIĆ, 26. jul 2006

LOĐ je u transu. Traži se karta više za subotnji i nedeljni duel odbojkaša Poljske i SCG. Čak su povećali i kapacitet dvorane, koja će umesto 7.000 primiti 9.000 vatrenih navijača. Naše asove to previše ne brine, spremni su za derbi A grupe Svetske lige. Plavi u četvrtak putuju u Poljsku s neskrivenom željom da se kući vrate kao pobednici i sačuvaju lidersku poziciju.
- Poljaci moraju da pobede. To može da bude i dobro i loše za nas. Jasno je da će sve učiniti da nas pobede, ali je i vidljiv njihov strah u duelima s nama - ističe selektor Ljubo Travica.
Kormilar SCG na put će povesti Petkovića, Perića, Miljkovića, Bojovića, Gerića, Bjelicu, Stankovića, Vujevića, Boškana, Mitrovića, Janića i libera Roljića. Dakle, ekipa koja je prošlog vikenda u Vršcu i Beogradu savladala Zagumnija i drugove.
Prvi stručnjak naše selekcije ističe da je najvažnije umiriti poljski servis, kako bi naš napad došao do izražaja. Travica ne želi ni da kalkuliše...
- Nemamo razloga da se bavimo računicama. Očekujemo uzavrelu atmosferu, koja može da motiviše i moje igrače. Napredujemo, popravljamo formu, pružićemo maksimum i nadamo se najboljem.
Na konferenciji za novinare tehnički direktor i tim menadžer reprezentacije Dragutin Ćuk, zahvalio se ambasadama SAD, Poljske i Japana što su ekspresno izdale vize našim igračima.

RANO ZA NIKOLU GRBIĆA
NIKOLA Grbić se oporavio od operacije Ahilove tetive, ali selektor Travica ne pomišlja da požuruje kapitena plavih.
- Nikola se oseća sjajno, odmah bi počeo da trenira, tako da moramo da ga sačuvamo. Počeće lagano da trčkara po travi, strunjači, na parket će tek za desetak dana, dok ga rad sa loptom očekuje za tri-četiri nedelje.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Uoči trećeg vikenda u Svetskoj ligi za odbojkaše
Sa slabijom odbranom na Poljake
Selektor Travica vodi u Poljsku isti tim, koji je nedavno dva puta savladao istog protivnika. – Naši ne prave nikakvu računicu    
Dobar prijem servisa, a odbrana mora da bude bolja: Branko Roljić
(Foto Fivb)

   

Glavni problem naše odbojkaške reprezentacije u naredna dva duela u Poljskoj, trećeg vikenda u Svetskoj ligi, biće odbrana. „Plavi” danas putuju u Poljsku gde će u subotu i nedelju odmeriti snage sa selekcijom koju su minulog vikenda dva puta pobedili (3:1 u Vršcu i 3:2 u Beogradu). Selektor Travica se opredelio da povede isti tim koji je igrao u ta dva susreta:

– Skoro sve je poznato kada su u pitanju naša i poljska selekcija. Poljaci će pokušati da nas iznenade nekim sitnim varijantama u igri. Doduše, pokušali su to i u drugom susretu u Beogradu, ali smo se dobro prilagodili i uzvratili im. Servis im nije dobro išao u ova dva meča pa će sigurno njime pokušati da nas poremete. Glavna stvar je da smanjimo broj grešaka i to onih banalnih, kojima smo omogućavali Poljacima da vrate nadu u setovima.

SCG ima mnogo problema, ne igra Nikola Grbić koji se oporavlja od operacije, a primač Roljić prinudno igra kao poljar zbog povrede Samardžića. Uz to i blok bi trebalo da bude mnogo bolji, jer Gerića još ne može da prati Bjelica. Doduše, Bjelica kao srednji bloker ima izvanredan servis, ali i sam naglašava da uz jaka ubacivanja lopte u igru nedostaje više poena iz bloka, ili bar „uhvaćenih” lopti iz napada protivnika za sopstvenu kontru.

– Ne možemo da budemo nezadovoljni igrom blokera. Takođe, i Roljić je korektno obavio svoj posao. Mnogo manje lopti uhvatimo u odbrani, nego ranije, za šta je zadužen prevashodno poljar, ali ovo je nova situacija za sve nas, kako za Roljića, tako i za ostatak ekipe. Ipak, poljar mora da se prilagođava protivniku pa svom timu i na kraju taktici. Zato je ta pozicija izuzetno komplikovana, a Roljić upija svaki savet i ide na bolje, – objašnjava Travica.

Jedna pobeda u Poljskoj „plavima” bi dala prednost u odnosu na domaćina kada je u pitanju borba za prvo mesto u grupi, koje vodi na finalni turnir u Moskvi (šest najboljih ekipa). Dve pobede bi bile podvig, a porazi bi doprineli velikoj neizvesnosti u grupi. Poljaci su proširili tribine za 2.000 mesta u dvorani u Lođu, gde će biti odigrana oba susreta, tako da će biti 9.000 gledalaca, a karte su malte ne već rasprodate.

– Pune tribine i korektno navijanje, kakvo je u Poljskoj, biće podstrek i za moje igrače, – kaže Travica. – Uočio sam da Poljaci, kada nama krene, posustanu, jer očigledno imaju neku vrstu straha ili kompleksa od nas.

Tim u Poljskoj

Na spisku igrača za duele u Poljskoj su: pucači Miljković, Bojović, dizači Petković, Perić, primači Vujević, Boškan, Mitrović, Janić, srednjaci Gerić, Bjelica, Stanković i poljar Roljić.

Moguće je da će poljski selektor Lozano izmeniti dvojicu u timu u odnosu na dva meča u Srbiji.

V. Petković
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k300i
Izgleda da cemo opet u Final Four
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Odbojkaši kreću za Poljsku

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore Ljubomir Travica uoči novog dvomeča sa Poljacima smatra da njegovi igrači moraju da smanje broj grešaka ako misle da se plasiraju u finale Svetske lige.
"Naš cilj je poznat. Želimo da se plasiramo u finale Svetske lige. Videćemo da li će nam Poljaci spremiti iznenađenje. Dobro se poznajemo. Treba da se koncentrišemo na svoju igru i smanjimo greške", rekao je Travica na konferenciji za novinare.

Selektor SCG je dodao da nikada nije kalkulisao koliko je bodova potrebno za plasman na završni turnir i da će ekipa razmišljati samo o prvoj sledećoj utakmici.
"Treba da damo svoj maksimum i osvojimo što više bodova. Rezultat ne možemo da predvidimo, ali je sigurno da će Poljaci učiniti sve da nas iznenade i pobede", izjavio je Travica i procenio da će poljski odbojkaši dobrim servisom pokušati da poremete igru "plavih". 

Utakmice sa Poljacima igraju se u subotu u 15 sati i u nedelju u 18.30, a grad-domaćin je Lođ.
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.