Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:55:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svet Kompjutera  (Pročitano 64910 puta)
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
kako nije bre ???? 'si gledo matrix mozda ................
ili neki dobar japanski horor ....................
to dvoje povezi i dobijas F.E.A.R. !!! ne znam sta je tu lose ............
lol onda devojcica je ista Sadako(iz filma Ring)

jes' bre !!!! tutarak tantrijep me uvhatio kad sam je sreo u onom otvoru, sahti cemu vec ..........
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
@Mpane ono sto si rekao se protivureci sa samim sobom - ako ti trebaju modovi da bi ispravio stvari koje te nerviraju u igri onda igra nikako nije za ocenu 99 i grafika ionako ne predtavlja pouzdano merilo kvaliteta jedne igre (eto vam F.E.A.R. - mnogima secka koliko je zahtevno a ultra laka i kratka igra).

Zipa ovako da pojasnim.. To se ne protivureci sa simim sobom jer, ajde da posmatramo ovako stvari. Svaku igru..ali svaku, pa neznam koliko da je dobra nekome ce da priraste za srce a neko ce da se zgrozi. Slozices se, stvar ukusa. Ali ako tebi neko ponudi fanstasticnu igru i jos sa mogucnostima modifikacije, ona tezi da svakom fanu rpga bude biblija. Oblivion kada je izasao (govorim sad samo o fanovima rpga) neki ljudi, zakleti pobornici morrowinda su blago poceli da je pljuju kako ima gluposti, i recimo da li bi joj 85%,npr, radiant Ai, kompas, putovanje izmedju lokacija sa jednim klikom, dok je isto tako nekim drugim to bilo nesto najbolje sto su ikada videli, i dali bi joj 100%. E sad ako ti das mogucnost da covek to lepo izmeni prema sebi, onda cak i oni prvi ce dobiti ono sto su zeleli. Zato joj treba dati takvu ocenu, jer je ovo vrhunac u udovoljavanju svacijih zelja. Hoces da budes vampir sa zelenim gacama i da imas svoj zamak na ostrvu sa 100 sluga zombija..nema problema...oblivion delivers  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
To bi sad znacilo da kazem da mi se u nekoj igri svidja mogucnost koriscenja terraforming magije koja se dobija kada instaliras neki mod. Nisam rekao da je igra losa (jer je jos nisam ni video uzivo, a ni igrao). A i  modding nije bas za svakoga.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
Onda da ne nastavljamo diskusiju.. probaj, vidi, pogledaj ovo oko modova pa cemo onda pricati.. ne kazem, mozda si i u pravu ali bolje da se sam upoznas sa tematikom  pa da prodiskutujemo o ovome..poz  Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Hocu da nabavim igru,nije mi problem da dam 300... pardon... *khm,khm* malo vise para za nju (cim je svi hvale onda mora da je dobra), nadam se da ce mi lepo raditi jer mi Chronicles of Riddick super radi na max detaljima.(al' u 640x480, sta da se radi - navika ostala od starog kompa)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 828
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson k750i
meni je dobro radio na 1024x768 sa computer settingsom na high i graphic settingom na medium(odnosno sve mi je bilo na high sem texture resolution,zato sto imam 128mbram na kartici(6600gt).i najaca mi je ono zadnja scena kada ogromni talas valjda prasine(licilo je na prasinu,ali prasina ne moze da baca kola a ovo sranje moze)ide prema meni a ti samo stojis i cekas da te odnese.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+


Не купујем већ дуже вријеме СК. Ал' кад већ славе 30 година реко' хајде да узмем. И могу рећи да сам задовољан. Број пун носталгије. Идеалан да се присјетите како је некада све било боље љепше и занимљивије.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Okt 2014, 21:49:37 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Идеалан да се присјетите како је некада све било боље љепше и занимљивије.

Ipak se vodim logikom jednog naslova u tom broju: "Najbolje tek dolazi." Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
[img]

Не купујем већ дуже вријеме СК. Ал' кад већ славе 30 година реко' хајде да узмем. И могу рећи да сам задовољан. Број пун носталгије. Идеалан да се присјетите како је некада све било боље љепше и занимљивије.  Smile
Nije nekada bilo lepše nego si bio mladji.A i tadašnji svet kompjutera je odprilike bilo jedina veza sa tim svetom pa je bilo znatno interesantnije čitati,sada smo pretrpani informacijama.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ima istine u tome.  Smile Sve je lepše i slađe kad si klinac.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:55:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.