Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveštenik pomogao napadnutoj ženi (ali i napadaču)  (Pročitano 9565 puta)
Svakodnevni prolaznik


Gospode pomiluj

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson ne znam koji
 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
svi hriscani zive u svetu djavola jer im se cela religija zasniva na panichnom strahu od demona i moljakanja boga da ih spase . Smile


Postoji ona narodna - bezi ko djavo od krsta.
Ko tu ima panican strah, sam zakljuci.
Ti ustvari imas " panican strah ", ali od Boga, zato tako i pises.


                                                                 Smile
zar stari svetac u svojoj shumi nije chuo da je bog mrtav  Smile


Dobro, ako je zaista mrtav, zasto Ga onda toliko napadas, i tako ruzno pricas o NJemu.
Bice da je itekako ziv, to i ti znas, samo sto Ga nisi upoznao na pravi nacin.
Onda si poceo da se plasis Boga, to se pretvorilo u mrznju, i na kraju si postao borac protiv NJega.
Psihologija to lepo opisuje.


                                                                                              Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20

Dobro, ako je zaista mrtav, zasto Ga onda toliko napadas, i tako ruzno pricas o NJemu.
Bice da je itekako ziv, to i ti znas, samo sto Ga nisi upoznao na pravi nacin.
Onda si poceo da se plasis Boga, to se pretvorilo u mrznju, i na kraju si postao borac protiv NJega.
Psihologija to lepo opisuje.                                                                                     Smile

 pa je napadam njega nego tebe  Smile a zashto ? pa zao mi je da jedan mladi chovek bude u duhovnom ropstvu jedne ideje zla - ako ti je potreban bog ,bar izaberi nekog od bogova svog naroda ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6

Dobro, ako je zaista mrtav, zasto Ga onda toliko napadas, i tako ruzno pricas o NJemu.
Bice da je itekako ziv, to i ti znas, samo sto Ga nisi upoznao na pravi nacin.
Onda si poceo da se plasis Boga, to se pretvorilo u mrznju, i na kraju si postao borac protiv NJega.
Psihologija to lepo opisuje.                                                                                     Smile

 pa je napadam njega nego tebe  Smile a zashto ? pa zao mi je da jedan mladi chovek bude u duhovnom ropstvu jedne ideje zla - ako ti je potreban bog ,bar izaberi nekog od bogova svog naroda ...


     Vrlo je tesko sa tobom raspravljati o Bogu. Veruj mi, teram sebe da to radim. Ne zbog tebe, vise zbog drugih
ljudi koji mogu da se "otruju" citajuci tvoja pisanija.

     Hristos rece : " ne bacajte bisere pred svinje ".
To ti je kad neku plemenitu i dobru ideju ponudis nekome, a on, em ne razume, nije dostojan toga,i pocne se
rugati i ismejavati tome. Onda ti prestanes vise da nudis, jer shvatis da ce ti ideja biti prljava i blatnjava.



                                                                                                              Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
problem je shto ti ne nudish nikakav biser ,nego otrov koji te upropashtava shirish naokolo . inache verujem da si se rodio u isusovo vreme , verovatno bi se i to drao pred pilatom "raspni ga ,raspni ga "  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Iako sam mnogo, mnogo lepih stvari pročitao ovde,
najiskrenije predlažem da se ova tema "zaključa",
pa makar ja ispao svinja zbog toga.

Nekako mislim ... bolje - ja svinja i 'mir u kući',
nego - ja 'dobrica' i svadja uokolo.

Ionako je ova tema ('sveštenik pomogao dvoma') = 'iscedjena'!
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
problem je shto ti ne nudish nikakav biser ,nego otrov koji te upropashtava shirish naokolo . inache verujem da si se rodio u isusovo vreme , verovatno bi se i to drao pred pilatom "raspni ga ,raspni ga "  Smile


   Predlazem da, ko god malo drzi do dostojanstva govora, uljudnosti, zdrave pameti, pocne da bojkotyje ovake tipove.


                                                                                                                             Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
predlazem da ti pochnesh da bojkotujesh ovaj forum  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kada je neka ovakva tema onda nema nikoga da to prokomentarise ali da je svestenik ne daj Boze napao zenu bilo bi 1003 komentara.Strasno .A njemo svako dobro od Gospoda.

Да јесте напао жену требало би да их буде још 1003, јер свештеник треба да живи ненасиље и љубав.

Кад свештеник учини добро дело, то му је у "опису радног места". Иначе, као што рекох, попу свака част за скок на нож.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svaka cast za hrabra dela pomoci bliznjima i pobede nad strahom i vas ovde sto ste naveli i svestenika u Knjazevcu.
Ja isto mislim da treba pomoci,u nevolji.Ruzno je okrenuti glavu.Ja sam video coveka na ulici da bije zenu.Neki niski,mali,ruzni,takvi su svi ti.I kad sam ja naisao on me je video, prestao da je bije pogledao me kao da me pusti da prodjem.I ja sam prosao pored njih bez reci.
To je trenutak,kad je bio samar,pa ja naisao,pa opet u trenutku pusta me da prodjem.
Mnogo ruzno sam se osecao zbog toga a nista nisam preduzeo.
Trebao da se umesam,verbalno,jer fizicki nije bilo potrebe,jer je on vec prestao da je bije.
Da li sam trebao da se umesam,na neki nacin?
Ili da zovem miliciju brzo.Ne znam.
Sa time se tesim(da je prestao da je bije),a ustvari ko zna da li je nastavio posle.To je bilo pre 3 godine.
Krivo mi sto nisam pomogao zeni. Da li bi on krenuo sa nje na mene,da sam uleteo.
Ja nisam umeo da se snadjem.Kukavica sam.Sta biste vi uradili?
« Poslednja izmena: 13. Avg 2007, 13:15:10 od bantu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.