Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:17:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šveđani bolji od Nemaca  (Pročitano 20290 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
 Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
The Volvo 460 had a 1.7-litre Renault engine at launch... Diesel versions were available; a 1.9-litre Renault turbodiesel was offered...
to ti kazem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 107
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
VOLVO od '93. koristi Renault-ove motore.A sto se BMW-a tice,nije normalno da se iz 1.8L atmosferskog motora u 318is E36 izvuce skoro 150KS.Zato je preforsiran...Ipak,ja sa tobom ne mogu da pricam,jer si ti o svemu ovome ucio sa interneta,a ja iz prakse...
IP sačuvana
social share
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
A sto se BMW-a tice,nije normalno da se iz 1.8L atmosferskog motora u 318is E36 izvuce skoro 150KS.Zato je preforsiran...
ne vidim razlog zasto je po tvom pisanju motor "isforsiran".tehnicki gledano,skoro svaki motor kod bmw-a je konstruktivno perfektno rijesen,sa jako dobro proracunatim naprezanjima i kao takav zasluzuje veliki respekt.pogledaj samo njihove dizele-jesu li oni "preforsirani"?pa kako to onda vidjam toliko onih 318,320 starih po 20 god,jos se kotrljaju?mislim,ipak nije to renault,fiat i slicni automobili.bmw kao i dosta japanaca prave jako izdrzljive motore.tvoja prica da se svaki bmw otvara na 230k je jako nebulozna.ima naravno pojedinih slucajeva koji ne potvrdjuju pravilo.ipak respekt za bmw!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ма hupajupa бре ти стварно ништа не разумеш! Лепо ти дечко каже да он све прича на основу искуства!! Вероватно је са тли годинице почео да ради у инжењерским погонима и одатле му та силна пракса кад је конструкција мотора у питању!!  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
HTC Tattoo
VOLVO od '93. koristi Renault-ove motore.A sto se BMW-a tice,nije normalno da se iz 1.8L atmosferskog motora u 318is E36 izvuce skoro 150KS.Zato je preforsiran...Ipak,ja sa tobom ne mogu da pricam,jer si ti o svemu ovome ucio sa interneta,a ja iz prakse...
Ti sad hoćeš da kažeš da nije dobro što je BMW izvukao 150 ks iz 1.8.,što,jel je trebalo da ima manje snage da bi bio bolji.To nema nikakve logike.
Ма hupajupa бре ти стварно ништа не разумеш! Лепо ти дечко каже да он све прича на основу искуства!! Вероватно је са тли годинице почео да ради у инжењерским погонима и одатле му та силна пракса кад је конструкција мотора у питању!!  Smile  Smile  Smile
Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Jul 2007, 20:46:07 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Japanci bez problema "izvlace" i preko 190ks iz 1.8 fabrickih atmosferskih motora i nista ne valjaju Smile

Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Jul 2007, 21:18:12 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Japanci bez problema "izvlace" i preko 190ks iz 1.8 fabrickih atmosferskih motora i nista ne valjaju Smile

 Smile Smile Smile
cisto sumnjam da takav motor moze izgurati 100k,to se otvara na 60k,druga specijala na 100k Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry znj f1
dajte mi onda tog mustanga sto ne valja da jurim s njim..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:17:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.