Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve što je jednoj ženi potrebno: Brushalter sa držačem za pištolj  (Pročitano 655 puta)
07. Maj 2013, 13:27:35
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Sendo 
Kompanija iz Oklahome prikazala je prošlog vikenda na konvenciji NRA (Američka asocijacija za oružje), svoj novi provokativni proizvod, futrolu za pištolj koja se kači na ženski grudnjak.



Ovaj proizvod nastao je kao težnja da se pomogne ženama kako bi na pravi način mogle da zaštite sebe, svoju porodicu i imovinu.
 
Futrola za pištolj koja se reklamira na sajtu ove asocijacije dizajnirana je tako da se kači na sredinu grudnjka.
 
Na zvaničnom sajtu gde se reklamira ovaj prioizvod  prikazani su i dodaci koji idu uz "grudnjak futrolu", a to su tašne i majice dizajnirane tako da odgovaraju ženama.
 
Prošlog meseca NRA je uvela onlajn kanal na kome se mogu videti svedočenja nekoliko žena koje su koristile oružje kako bi se zaštitile.
"Grudnjak futrola" nazvana "Flešbeng" može se kupiti po ceni od 49, 99 dolara.
 
Na sajtu se takođe mogu naći i informacije o tome kako je ovaj proizvod praktičan i lak za upotrebu.Jednostavnim pokretom jedne ruke podižete majicu dok drugom izvlačite pištolj.
 
U prodaji su još i futrole za pištolj pod nazivom "Lepotica" i "Ava" koje se kače na pojas, dok se futrola "Merlin" može pričvrstiti na jednoj strani grudnjaka.
 
Ovi zanimljivi proizvidi mogu se pored prodavnice u Oklahomi naručiti i putem interneta, na sajtu NRA(američke asocijacije za oružje) ali i nekoliko drugih sajtova.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung GT-S7580
А ја мислио нешто на принципу овог..  Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
why not?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
kul
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Sendo 
Šefici B@mbin@i bi došao jedan vakav da tera ljude sa psihijatrije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
da tu je ono bash na dohvat ruke i brzo moze da ga "potegne "  Smile
a plus sto ce izgledati ko debil sa tom gutom  Smile

tesko je to....za dvoje sise... Smile
recimo za moju cunu ne bi bilo tesko... Smile jer pona je snazna i socna...i stvporena...od vrhunkih izdrzljivih materijala  Smile Smile Smile Smile
a sise..ipak...je pistolj...tezak..kad kazem pistolj mislim na pistolj....recimo glock...je pistolj...a ne zastavina m 57  tt-ac... Smile
a recimo polimerni glock 17  je tezak 625 grama...bez nabojnice..
a ona je prazna... teska oko 75 -90 g..zavisno...od nekih stvari...
...a puna je teska  oko 260 g....

625 +260 = 885 ..skoro kilogram..
e sad kakve su to sise..koje mogu da nose kilogram...Smile
i one najsocnije..jedva moju cunu nose..a u njoj nema bas kilogram... Smile Smile Smile

a zastavin 6,35 je tezak oko 465 grama prazan...i potpuno je neupotrebljiv za bilo sta...
dalje od metra...razdaljine..
ni bolju koznu jaknu ne moze da probije  Smile

najbolja zastita je....dobar i poznat i odan...muzic ili momak..koji za pasom...
ima geveru...sa 17 metaka ... koju je bar 5 x vec koristio... Smile Smile Smile Smile Smile
i koji vodi brigu o svom zemskom bicu...
i nece joj dozvoliti da setka i ceka budss..ili njega... ili bilo koga... na sumnjivim mjestima...
gdje se svakojaki preverzni olos mota...

a u svakom slucaju...lakse je u dzepicu ili torbici nositi biber sprej....ili mali ostar dzepni nozic..otvorljiv jednom rukom...posprica ga malo sprejom..isucxe nozic...i oma mu zabije u jaja... Smile Smile Smile Smile

sem toga nije isto pucati u metu i vazduh i u tijelo...bilo koje..ni u zivotinju nije svejedno...
a kamoli u covjeka...nisu mogli i mnogi koji su mislili da svasta mogu.. Smile
ostavlja to posledice na mozak dugotrajne...drugari i drugarice moji... Smile

pametnije vam je da svako sumnjivo lice..koje je sumnjivio..jer je vama sumnjivo..njegovo ponasanje...
prijavite mupu..posebno ako vidite da se cesto mota oko vas....
i ako imate osjecaj..da vas neko posmtra..znajte da vas neko posmatra...
i uvijek se slobodno okrenite zastanite i razgledajte potencijalnog radoznalca...
posebno se osjeti pogled na licu...

jbg ne bi trebao pricati...ali ko ga jebe...
necu detaljisati... Smile
davno nekad..su me naucili..izmedjuostalog...svega sto su me naucili.. Smile
da ljudi osjete pogled drugih ljudi na sebi...i recimo dok smo se igrali
tako nekih ratnih igara... Smile
u 99 % slucajeva...kad sam pokusavao da nekome pridjem necujno.,.. Smile
a pritome dok sam ga gledao...u ledja...osjetio me je..i uvijek sam...trcao 20 krugova...
ili visio na drvetu objesen za noge... Smile Smile Smile Smile
dok nisam naucio...da ne smijem gledati...u lice ili nalicje koje zelim da iznenadim... Smile Smile Smile Smile
i nisu me pustili na miru.... dok uspjesnost nije bila 100 %  Smile Smile Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.