Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suzivot sa prijateljima ~ pakao ili uzivancija?  (Pročitano 9022 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
 Smile
Svi mi imamo mane....
Možda ti nisi videla te "sitnice" koje krase svakodnevni život tvojih prijatelja..
Možda si ih nekad i videla ali ih nisi primetila, nisu dodirivale tvoj lični prostor...
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Kad je vec ovo tema, jedno pitanje koje je u vezi ali nije direktno.

Da ne generalizujem, ali na raznim ekskurzijama, putovanjima itd. stekao sam utisak da su devojke aljkavije mnogo od muskaraca iako je obicno rasprostranjeno suprotno misljenje.

Vasa iskustva/misljenja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
E svaka ti cast, kud bas to spomenu!  Smile Smile

DakleM, iskustva vezana za ovu moju eksurziju:
ove moje cure, o kojime delimcino pricam na ovoj temi su, hvala bogovima, sto se tice higijene, potpuno na mestu.

Medjutim, s obzirom na to da smo u polasku i povratku provodili po 2 dana u busu, tu se svega moglo videti.
Da ne pricam i o onom fenomenu (kojem nikada necu proniknuti u sustinu, ma koliko pokusavala) kad ispred zenskog wc-a stoji oko 20 zena, i svima se u isto jebeno vreme ide u jebeni wc!

Dakle, na svim tim silnim pauzama, moglo se videti ono sto sam ja, naivno nevinasce (citaj=curka) mislila i da ne postoji! Sve i da smo plave krvi, nakon dva dana u busu nisi bas najsveziji, i ne osecas se ni najbolje. I onda vidim masovnu pojavu da drage nam gospodjice stavljaju razne dezodoranse i stikove na prljavu kozu! Dva dana se ne kupaju (kupamo), a oni se mirisu! Da ne pricam kakav to ima efekat...  Smile

A da ne spominjem zapisanje i zasrane wc solje, uloske koji izviruju sa svih strana... pa kad udjes u kabinu posle njih, pozelis da umres istog trena...  Smile

Naravno, nisu sve takve, daleko bilo, ali one koje to rade stvarno ne razumem... Da li je to nedostatak elementarne kulture, da ne zapisas dasku kad znas da je jos neko posle tebe koristi?! Katastrofa...  Smiley 1
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
joj,nemoj toliko u detalje.... Smile

sta sve moze da se vidi na kolektivnim smjestajima, u raznim komunama i ekskurzijama...to vec spada u zonu sumraka...

generalno...nekultura zivljenja je nesto od cega jednako boluju oba pola...

ljudi se,precesto,ponasaju otprilike kao u vrijeme komunizma prema javnom vlasnistvu...tudje ili javno dobro moze da se prlja,lomi,unistava...a paradoks je da svoja "stanista" znaju da odrzavaju taman koliko i sulude picajzle i perfekcionisti.

kada se ide coporativno na neki izlet,putovanje,ekskurziju...tu smo svi nekako s'koca i konopca...kurta i murta...i nosimo sa sobom svoja privatna ludila Smile,navike,kulturu ili bolje nekulturu ili nedostatak kucnog vaspitanja...i na sta to moze da lici? Smile

na neartikulisani copor frikova gdje se svi sudaramo sa svojim navikama,koje su kod mnogih-zasto ne reci,suluda Smile

licno,nikada nisam voljela coporativna bitisanja i obilaske bilo cega,a vec suzivot tih nekoliko ili desetak dana,uvijek su mi bili i suptilan vid kazne,koju sam uvijek umijela i znala vjesto da izbjegavam,ukoliko se ne radi i o seminarima na poslu koje sam morala po zakonu da odradim Smile

kada se radi o nepoznatim ljudima i potpunim strancima ili onima koji mi nisu bliski,a moramo iz prakticnih razloga da budemo komuna i dijelimo zivot odredjen period...uvijek sam negdje bila u fazonu...

ma,volim ja ljude...ali na pristojnoj udaljenosti Smile...a ovu, inace, recenicu je nespretno izgovorio neko koga su optuzili da je mizantrop Smile...
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 20:42:55 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
hahaha

kad se sjetim, dosli tek u taj Lloret de Mar, smrdljivi, nikakvi, dva i po dana u basu, i kao cekamo u holu da nam oslobode sobe, a grupa djevojaka se presvuce u wcu i pravo na bazen  Smile

i tako sam se ja brckala s meduzama cijelu ekskurziju; sto je sigurno, sigurno je  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ok, mozda sam propustio da dodam... nista bolja slika od vidjene na ekskurzijama nije ni u stanovima ili sobama u studenjacima devojaka koje same zive u BG , znaci sloboda od roditelja. Nije mi to jasno, kao da ne zive tu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
po kakvim se ti to stanovima i sobama seces? Smile

pa...nije to nista cudno...ima ljudi koji drze hrcke van kavez i hrane ih na podu...a i znam lika koji svoju sobu nije cistio godinama,makar ne detaljno i ne ono sto on smatra da ne treba...elem,ima visoke plafone i kada udjes...prvo sto vidis je nevjerovatni prizor,koji je i lijep(ako zanemarimo cinjenicu da se to ipak nalazi u necijoj sobi)...majke prirode na djelu.

elem,
ogromna paucina koja se lagano i u slapovima spusta sa plafona,pa naormalan covjek pomisli da je neka fora u pitanju,dok ne shvati ili mu se ne objasni da je to zaista paucina Smile....koja izgleda nevjerovatno i gusto da sam cak morala i slikati na fonu,mada nije realno dobro i nevjerovatno kao i vidjeti Smile...pa ukapiras,kada gledas i razgledas da su i pauci vrlo podgojeni i zadovoljni...kada se paucina krene previse spustati ili kada gospoda pauci krenu mreze da pletu i nize,on ih samo onesposobi i vrati gdje im je mjesto.od pola sobe ka visokom plafonu.

cudo ti je covjek.

bitno je samo da ne zivimo zajedno Smile
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 21:09:48 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
po kakvim se ti to stanovima i sobama seces? Smile
Znas kako, obzirom da sam prvo zavrsio Visu poslovnu, a onda upisao FPN, mnogo je bilo soba da se vidi (ne, ne tako kako ce neko pomisliti  Smile) vec prosto druzenje sa ljudima... i masu soba videoooo... od svih, mogu da kazem da je nekih 20% devojaka imala potrebu da zivi u cistom i urednom prostoru  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma,pitanje je bilo retoricko Smile....

saljivo i retoricko.

znas,nisu ni muskarci mnogo bolji po tom pitanju.

jedino sto kod zena to zna da cudi i da se vise zamjera,jer one su,uglavnom,pol koji jako polaze na krpice,spoljasnji izgled,parfeme,frizure i bla,bla,bla,vole,uglavnom,da su tip top sredjene...pa onda bude neprijatno iznenadjnje kada jedna velika ljepotica i zavodnica ne pusti vodu u wc-u ili baci tampon u isti,a nonsalantno se klaj-kla (na visokim stiklama )odgega do sanka Smile...ili joj gajba lici na pticje jebaliste.

kao...postalo je nesto sto se podrazumjeva da muskarac zapisa wc-e dasku ili prljave carape samo gurne ispod kreveta i zaboravi na njihovo postojanje ili da mu soba lici na prostor u kome mozes dobiti disajne probleme ukoliko duze boravis,to je vec opste mjesto,ali vec...kod zena su neke stvari teze za svariti Smile...razumljivo.

po meni,mom iskustvu,porazavajuci su i jednako iritantni predstavnici oba pola koji nemaju elementarnu kulturu zivljenja i u jednakom broju su...tu su...mrtva trka Smile
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 21:49:53 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
kao...postalo je nesto sto se podrazumjeva da muskarac zapisa wc-e dasku ili prljave carape samo gurne ispod kreveta i zaboravi na njihovo postojanje ili da mu soba lici na prostor u kome mozes dobiti disajne probleme ukoliko duze boravis,to je vec opste mjesto,ali vec...kod zena su neke stvari teze za svariti Smile...razumljivo.

Bas je u tome sustina, i pored uvrezenog misljenja da je tako (pa jos i normalno), broj je obrnuto srazmeran. Zato sam i pomenuo ovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.