Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sutra potpuna obustava rada u školama  (Pročitano 11475 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 20
Да видимо...јул-слободан, август-слободан, десетак дана јуна, 15 дана за зимски распуст, пет дана за пролећни распуст, субота и недеља нерадне, славе, преславе, дославе, плаћене екскурзије плус дневнице, плаћени бесмислени семинари плус дневнице...

Плате су им екстремно превисоке.



Ali su zato ovima uvek preniske:



« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 16:36:56 od tribiani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Eto, sasvim kratko i jasno rekao covek sve

Ja bih na tu recenicu g. Calvino-a dodala i ponesto o tome kako na obrazovanje gledaju oni neob.

Apsi je vec pisala o tom famoznom radnom vremenu, bezuspesno, znam da ce i ovo moje biti tako ali cu svejedno da otipkam

Daklem, svekrva mi je profesor matematike. Nismo "lavli-dzavli", kako je to vec ovde standard, pa ovo nije u tom stilu branjenje nje. Elem, od silnih obaveza u skoli (ne znam zasto ove godine su obicavali da i vikendima rade) je letos uspela da spoji samo 10 dana slobodnih. Ne bih ja na to ni nesto obratila paznju, odnosno ne bih ni primetila, vec zena svaki slobodan trenutak koristi na, da previse ne intimiziram sad, neke porodicne obaveze, pa sam tako i primetila. Znam samo da sam u jednom trenutku bila "wtf, sta je to ove godine, non stop je u skoli"  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 16:46:19 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Pa otpustanje ovih sto strajkuju ne bi nista stetilo skolstvu  Smile
Ova tema se periodicno javlja jednom, dvaput godisnje, ja hejtujem, apstrahovana prica da nisu svi profesori losi, i tako, moze samo da se linkuje prosla tema, da ne pisemo sve opet  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 16:47:31 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Eto, sasvim kratko i jasno rekao covek sve

 А кад ја кажем да нам је под Слобом било неупоредиво боље,онда си ми рекла како то-једноставно није тачно-.  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ne znam samo kako je to pod Milosevicem skolstvo cvetalo  Smile

I moj koment se odnosi na citat na slici


Pa otpustanje ovih sto strajkuju ne bi nista stetilo skolstvu  Smile
Ova tema se periodicno javlja jednom, dvaput godisnje, ja hejtujem, apstrahovana prica da nisu svi profesori losi, i tako, moze samo da se linkuje prosla tema, da ne pisemo sve opet  Smile

Ono jes' - ima takvih jos par tema - "finih"  Smile periodicnih  rasprava
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 16:49:27 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 20
-

 А кад ја кажем да нам је под Слобом било неупоредиво боље,онда си ми рекла како то-једноставно није тачно-.  Smile

Ja znam da je nekima bilo bolje pod Slobom, ali brate... ljudima pokradena sva štednja, inflacija, računanje da li ću sa platom moći da kupim celo pakovanje od 10 jaja, gorivo u flašama koka kole, suhomesnati proizvodi na haubama automobila, večita psihoza i strahoza od rata, gradski prevoz u koji ne možeš da uđeš ni na početnoj, more samo na slikama... jedino dobro što je bilo je druženje i solidarnost ljudi po skloništima i baštama oko zgrada...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung SGH-E590



Ja znam da je nekima bilo bolje pod DS-om, ali brate... ljudima pokradena sva štednja, inflacija, računanje da li ću sa platom moći da kupim celo pakovanje od 10 jaja, gorivo u flašama koka kole, suhomesnati proizvodi na haubama automobila, večita psihoza i strahoza od rata, gradski prevoz u koji ne možeš da uđeš ni na početnoj, more samo na slikama...


Oduzmi i dodaj par stvar i dodjes na isto Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.101
Citat
suhomesnati proizvodi na haubama automobila

А где се сад налазе сухомеснати производи? Под "сад" не мислим само на ову Вучићеву диктатуру већ на период од протеклих 14 година Smile


Citat
Ne znam samo kako je to pod Milosevicem skolstvo cvetalo

Па оно...нису штрајковали Smile А могли су и по коју шљагу да развуку и закључе понеког кеца Smile


Eto, sasvim kratko i jasno rekao covek sve

Ja bih na tu recenicu g. Calvino-a dodala i ponesto o tome kako na obrazovanje gledaju oni neob.

Apsi je vec pisala o tom famoznom radnom vremenu, bezuspesno, znam da ce i ovo moje biti tako ali cu svejedno da otipkam

Daklem, svekrva mi je profesor matematike. Nismo "lavli-dzavli", kako je to vec ovde standard, pa ovo nije u tom stilu branjenje nje. Elem, od silnih obaveza u skoli (ne znam zasto ove godine su obicavali da i vikendima rade) je letos uspela da spoji samo 10 dana slobodnih. Ne bih ja na to ni nesto obratila paznju, odnosno ne bih ni primetila, vec zena svaki slobodan trenutak koristi na, da previse ne intimiziram sad, neke porodicne obaveze, pa sam tako i primetila. Znam samo da sam u jednom trenutku bila "wtf, sta je to ove godine, non stop je u skoli"  Smile

Ма иди...ми необразовани никако да схватимо како се јадни професори муче као Исус Smile

Кад иду на час као да силазе у јаму рудника Smile

А викендима су радили зато што су мученици штрајковали радним данима па су после терали децу да надокнађују градиво Smile


Наградно питање: Зашто никад у историји факинг Србије професори нису штрајковали рецимо 10. јула или  6 августа?


Едит: Заборавих да кажем...зове колегиница данас школу да пита да ли сутра деца иду у школу. Као, прича се о штрајку. Директорка одговара: " Одакле вам та идеја? Сутра је редован школски дан" Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 18:34:43 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Strajkuju ili protestuju: policajci, advokati, studenti, prosvetari, zeleznicari... Nisam nesto primetio da se dize halabuka u medijima oko ovolikih strajkova.
Bas cudno... Ah, da...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.