Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ćete se pridružiti bojkotu pumpi?
Da, konačno jedna akcija potrošača!
45.2%  (14)
Podržavam, ali ne vozim
38.7%  (12)
Ne zanima me ovaj vid protesta
16.1%  (5)
Ukupno glasova: 31
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sutra bojkot pumpi! Da li učestvujete?  (Pročitano 5781 puta)
14. Mar 2012, 16:20:38
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Browser
Opera 11.61
U znak protesta zbog čestih poskupljenja goriva u Srbiji Nacionalna organizacija potrošača Srbije pozvala je građane da sutra, 15. marta, ne kupuju gorivo na benzinskim stanicama. Glasajte u anketi da li ćete se pridružiti protestu.



U saopštenju Nacionalne organizacije potrošača ističe se:"Neka Svetski dan potrošača bude dan kada će sve benzinske pumpe biti prazne - makar na jedan dan. Jasna poruka koju ćemo poslati imaće trajne posledice po sve koji kreiraju tržišnu ekonomiju Srbije."

 Cena goriva u Srbiji povećana je za poslednjih sedam dana tri puta, a od početka godine cena je uvećana za osam odsto, odnosno za 13 dinara po litru.

 Naftaši poskupljenja objašnjavaju rastom cena nafte u svetu i slabljenjem vrednosti dinara, a stručnjaci ocenjuju da bi i država trebalo da preispita nivo sopstvenog zahvatanja u ceni naftnih derivata, kako bi oni bili pristupačniji građanima.

 Generalni direktor NIS-a Kiril Kravčenko ocenio je da su poskupljenja neminovna, da bi cene mogle još da rastu, ali i da se bojkotom pumpi ne može postići ništa.

 Šta vi mislite o ovoj akciji i da li ćete se priključiti ovom bojkotu glasajte u našoj anketi:

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Ja ga kupiti necu na ovu cenu od 145 din. A verujem i mnogi sugradjani !!  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 5
Sve je to ok, samo ovakav vid protesta nece uopste uticati na cenu. Dakle, jedan dan niko nece kupovati benzin/dizel, pa sutradan se nastavlja sve po starom?

Ovaj protest me podseca na onaj kada je mobtel odlucio da pocne sa naplacivanjem sms poruka, pa se pronela vest o protestu preko sms-ova, da svi iskljucimo mobilne telefone od 20h do 21h i onda ce oni da se useru, pa ce nam vratiti dzaba sms. Naravno, protest je propao.

Inace, pridruzujem se protestu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Podrzavam protest i takodje mislim da se nece mnogo postici jer  kod nas jos ne postoje mehanizmi da se to resi , jer drzava prva nece .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
ja bojkotujem vec mesec dana,sto se mene tice,treba ih bojkotovati sve do smanjenja cena,ako treba i godinu dana,ionako konstuisem motor na hho plin tako da ako projekat uspe vise mi nece ni trebati nafta ili benzin
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 
Ja sam danas vozio,da potrosim to malo benzina sto mi je ostalo sutra cu bajkom na posao.. Smile  Tako da sam ja ZA a koliko vidim sa ovom cenom goriva tesko da cu i voziti auto. Smile  Zao mi samo sto sam kupio auto,sad cu tesko da ga prodam. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
kada je moja prodica dosla u posed ovog auta koga i sada koristimo cena nafte je bila 30 dinara za ltar,dolar je bio negde na nivou oko 65din,sadasnje cene ed blizu 150din dolar nesto preko 80din,cena po barelu nnafte je otisla gore za nekih 70% od tada a cene goriva realno porasle 4x,jasno je ko tu krade
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung SGH-E590
Ja "bojkotujem" pumpe vec neko vreme. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
kada je moja prodica dosla u posed ovog auta koga i sada koristimo cena nafte je bila 30 dinara za ltar,dolar je bio negde na nivou oko 65din,sadasnje cene ed blizu 150din dolar nesto preko 80din,cena po barelu nnafte je otisla gore za nekih 70% od tada a cene goriva realno porasle 4x,jasno je ko tu krade
 

Da Sez ali je jedno vreme cena barela na sveckom trzistu padala a oni nisu skidali cenu benzina vec je cena ostala na istom nivou. Sada pravdaju ovoliku cenu rastom evra!!!
 Samo me interesuje da li ce To Pravdanje otici na finansiranje Predizborne kampanje i Izbora ili ce opet neko da Opljacka ovaj vec osiromasen narod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG G2
moze im se a mi ne mozemo bez goriva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.