Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 188 189
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Superliga Srbije, sezona 2011/2012  (Pročitano 181381 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia Lumia 920
Znaš kako, nemam pojma ko su ova dvojica, ali meni to sa strane izgleda kao dobitak za sve, ako klub nema para, ovi ga uzmu, naprave jaku ekipu, vode računa o stadionu i zaposlenima, postave reflektore, krov itd., grad ima jak klub......

E sad, kao što rekoh, to tako izgleda, šta se tu krije nemam pojma, ti bolje znaš verovatno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
A secas se Bane kad sam ti upravo to rekao za lakih Zvezdinih 6 bodova protiv vas sledece sezone, a ti skocio da ti ne govorim takve stvari, tvoj klub to ne radi itd itd.


burazeru vidi ovako, za sada nema indicija da cemo mi prepustiti Zvezdi bodove, problem je u sledecoj stvari. Mi smo trenutno nezasticeni klub, pa ce i neki kurcevi Donji Srem moci da silji kurac na nama(mislim na stvari van terena, razumeces). Nemamo imena u upravi, nemamo fudbalske radnike, oterali smo mocne ljude, sa njima Radnicki nije pokraden ni na Marakani, ni u Novom Pazaru, da ne pricam o gostovanjima kao sto su Sid, Ivanjica, Lucani...

Sad takve ljude nemamo, organizaciono smo daleko slabiji, a bicemo i igracki.

Moje misljenje je da ce to da se odrazi na rezultat sledece godine i da cemo voditi krvavu bitku za opstanak. Zato sam napisao da ce biti mnogo lakse protivnicima da dodju do bodova sledece godine protiv nas, a meni ostaje da se nadam da do prodaje i prepustanja bodova nece doci. Bilo je takvih prica i pred proslu sezonu, pa pokazasmo da nas ne radi na takve stvari...
« Poslednja izmena: 10. Jun 2012, 14:45:48 od Бане Торес »
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Ok videcemo, sad samo nagadjamo.  Znaci cenis da ce biti borba za opstanak? Jbg, steta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
sa nekih 90% sigurnosti........ Jesen mozemo da odradimo na atmosferu i na svezinu sa nekih 20-25 bodova, na prolece ocekujem raspad.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2012, 14:53:21 od Бане Торес »
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 188 189
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.