Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Super" Liga sezona 2018-19  (Pročitano 46058 puta)
13. Jul 2018, 18:09:51
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Elem doslo je i to doba godine kad opet krece nase najkvalitetnije fudbalsko takmicenje, nova sezona koja se moze zavrsiti samo na jedan nacin posteno,a to je da partizan bude sampion sve ostalo je namestaljka i kradja pa cak i kad zaostanes tris bodova i pored da tako kazem diskutabilnih  odluka pojedinaca u 102. minutu utakmice.

Elem sastav lige je manje vise nepromenjen nema borca i javora sto i nije neka steta al na nasu zalost usli su proleter iz novog sada i dinamo iz vranja i oba kluba od infrastrukturnih uslova za super ligu imaju samo okvire golova. I sto je jos veca zalost sto su u ligi i dalje backa,koja za dve sezone nista nije napravila od infrastrukture,a da nespominjem reflektore, a tu je takodje jos jedan vojvodjanski klub zemun koji za celu sezonu nista nije uradio po tom pitanju.

Doduse sa obzirom da je proleter novosadski klub,a novi sad ima gratski stadion koji moze da im ustupi da igraju. Ako moze jedan inter i milan da igraju na jednom stadionu mogu i vosa i proleter.

To bi bilo to za uvod.Neka bude fer i postena borba do kraja i Da nasa Zvezda osvoji tu 30. titulu, sajberova nam ne treba eto im je nek se dice titulom suda udruzenog rada.

koga interesuje raspored nek pogleda na ovom linku.
https://www.srbijasport.net/tak/3855

ajd u zdravlje

« Poslednja izmena: 13. Jul 2018, 18:11:09 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Meni se uopste ne svidja to sto oduzimaju pola bodova timovima u plej-ofu

Koja je poenta onda igrati ako ce ti pola od tih bodova i ovako oduzeti ?  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
da partizanu das nadu da moze zaostati manje od dvaes bodova na kraju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
da partizanu das nadu da moze zaostati manje od dvaes bodova na kraju  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ima i baraz  Smile

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pocinje-superliga-opet-podela-bodova-uveden-i-baraz-igra-se-i-u-kuli/300851

i normalno klubova bez uslova backa(pocinje trecu sezonu),zemun (pocinje drugu sezonu) i novajlije proleter i dinamo
ajd za proleter nije strasno kad inter i milan dele stadion sto ne mogu i vosa i proleter i ovako je gradski stadion u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
ima i baraz  Smile

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pocinje-superliga-opet-podela-bodova-uveden-i-baraz-igra-se-i-u-kuli/300851

i normalno klubova bez uslova backa(pocinje trecu sezonu),zemun (pocinje drugu sezonu) i novajlije proleter i dinamo
ajd za proleter nije strasno kad inter i milan dele stadion sto ne mogu i vosa i proleter i ovako je gradski stadion u pitanju

wtf ?  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Скоро нико нема нормалну инфраструктуру, сами рефлектори не чине инфраструктуру. Спартаков стадион има рефлекторе па се распада, неће рефлектори средити остале недостатке на стадиону. А и опет, јебо рефлекторе кад наши клубови одиграју 3 меча годишње под њима, скупо им да плаћају струју. Smile

И некад је исто био бараж, а сад су све стрпали, и бараж и поделу лиге, још само да врате прву а и прву б лигу и сличне глупости и удри. Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2018, 13:26:16 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Zar nisu reflektori dobri sto se tice nocnog odigranja utakmica u drugim gradovima sto bi, mozda, dovelo vise publike na stadione ?
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Јесу, али и то је код нас кратког даха колико сам приметио. Дођу људи први пут у свом месту јер је то спектакл вечерњи термин и то, и онда кад виде на шта су дошли дође им из дупета у главу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
... a to je steta ; gledam i ovde MLS pa dodje uvek dosta ljudi da gleda .. a da ne pricam o drugoj engleskoj ligi itd.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.