Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sunovrat i postepen nestanak SRS sa politicke scene.  (Pročitano 17741 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung XYZ1004
a dokle bese on ostaje tamo?ili dokle se predvidja da ce ostati?  Smile
pitao sam vec jednom ranije,al sam zaboravio,a mislim da niko nije rekao tacno...  Smile

2010...najkasnije 2011...sta god da mu napakuju i kakvo god ludilo da izmisle, on ne moze da dobije vise od onoga sto je vec prelezao  Smile
Narocito sad, kad vise ne postoji ni politicki razlog da ga drze tamo, obzirom da njegov povratak ne bi nista dramaticno promenio...osim sto bi radikali dobili nekoliko procenata vise, ali nista spektakularno.
A pogotovu kad se uzme u obzir da je na krv i na noz posvadjan sa dve partije koje ce narednih (10-20) godina vrsiti vlast (SNS i DS...da li u medjusobnoj koaliciji ili u koaliciji sa nekim manjim strankama) i da je osudjen da zauzima ono mesto u politici koje zauzimaju sve ekstremisticke partije - marginalno (ok, ima par izuzetaka u Evropi  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Želim da čujem Vaša mišljenja o sunovratu ove političke partije i očigledno njenom postepenom nestanku sa političke scene Srbije.

Шта да чујеш?Нестају они,нестаје леви екстрем у виду ЛДПа,сви срећни и задовољни.

LDP je leva partija?  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
a da nije desna ?
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
ranije sam mislio (pre godinu-dve npr.) da će radikalim naglo skočiti rejting samo da se Šešelj vrati. Odmah bi usledila  kandidatura na prvim izborima i evo ga. Ali posle raskola sa SNS, sve i da se sutra vrati, mislim da se ne bi mnogo promenilo... ko će više da sluša o karlobagu i Virovitici ?! taman počinjemo da ličimo na državu
apsolutno tačno , nešto slično sam i ja mislio , ali sada to nema nikakve šanse , sve da se i Šeki vrati iz Haga , nema šanse da radikali budu opet jaki kao nekad.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple Iphone 8+
pa to i jeste bila zamisao cepanja srs-a
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
a ko je to "pocepao" srs ?! Koliko samo ljudi znam koji su podržavali SRS ali nisu Šešelja...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple Iphone 8+
kako mozes da podrzavas stranku a ne podrzavas njenog lidera?!
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa kakvo ti je to pitanje ?! Oduvek sam govorio da je jedan od problema u Srbiji poistovećivanje lidera sa strankom.
kod nas je to podignuto na nivo apoteoze, što je komunistička zaostavština... Stranka je jedan entitet, organizam koji je podložan promenama, organizacionim i kadrovskim... ne sme da bude oročenog trajanja i  vezana za sudbinu lidera. tj. ako je iole ozbiljna. Mora da ima program koji anticipira budućnost, a ne da menja ciljeve i stavove u skladu sa njegovim raspoloženjem...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple Iphone 8+
stoji to sto posto, ali znas kad ce da se nesto promeni kod nas po tom pitanju, nikad. a da nije tako, kad je glasanje, ti bi glasao za sta mislis da je dobro za tebe i ostale, a ne za sta stranka misli da je dobro.

ali moj prigovor se vise odnosio na seselja kao predstavnika stranke. ili mislis da tadic nije predstavnik ds-a nego samo individua?!
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
i sloba je umro pa SPS nije nestao,čak je u vlasti
tako da teško da će radikali nestati ali isto tako teško da će ikada više biti onoliko jaki
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.