Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:15:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sunce - sunašce moje :)  (Pročitano 37944 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
poydrav svima!!
mene brine moje sunce koje se nalazi na osmom stepenu blizanaca u dvanaestoj kuci!!
videla sam negde da i nije bas dobro kada se sunce koje predstavlja zivot nadje na osmom stepenu koji predstavlja smrt,jos ovo dvanaesto polje (izolacija)  Smile
pored toga u opoziciji je sa saturnom,kocki sa mesecom i konjukciji sa merkurom...
opet sam negde videla da kada sunce izadje iz dvanaestog polja to bi kod mene bilo negde oko 26-e godine, nestaju problemi kojih je do tad bilo i previse, recimo ne slaganje sa ocem tezak zivot sa roditeljima...
na mogu sa kazem da mi je zivot bio tezak, problema je uvek bilo i ima ih svuda, jedino to ne slaganje sa ocem toga ima..
volela bih vas da cujem   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
.. kada izadje iz 12-og polja..!?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
to bi trebalo da bude za koju godinu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
kako mislis da ti izadje iz 12 kuce?
Ako je u 12,tu ce uvek i biti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Meni je Sunce u 10.kuci ?!??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
nemam pojma Smile
negde sam procitala da sunce za godinu dana predje na sledeci stepen,tako da po mojoj nekoj proceni u prvu bi uslo negde oko moje 26-te godine
ako mnogo lupam,oprostite mi ja sam amater koji se samo trudi da nauci nesto o astrologiji  Smile
moze li bar neko da mi objasni 8. stepen na kome se nalazi moje sunce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Sunce u znaku Bika u IV  polju horoskopa
 
Astropsihologija Sunca iz pera Gorana Milekića (1958-2006)

 

Sve podseća na kakvo mirno i tiho veče u jednom domu, u kući u kojoj vlada mir. A mir je posledica rada i praštanja, reda i sažaljenja i dobrote koja poznaje i samilost i čulan dodir spram svakog. I ovo je otac dobre ćudi, jer on donosi mir. Pa tako, niko nema razlog da ga zbog ma čeg napada. I poput kakvog svetla u noći koje obasjava put ili poput fenjera što čkilji ispred kuće koji pokazje gde je ona, tako i otac stabilan i gotovo bez iskušenja, kao što ga svetlo u mraku nema, pa ipak čulan, stvara svoju porodicu. Štiti, čuva i brine.
Ovo je urođena svest o tome da je kuća bog, jer već je ovaj otac, a kamoli dete njegovo u čiji horoskop gledamo, u velikoj većini slučajeva dobilo od svojih predaka sigurnost i stabilnost, te ljubav roditeljsku i doma svog, baš kao što je dobilo i kao što će dati svakoliku brigu nad svima. I ma koliko drugi elementi ponekad vukli u iskušenje, u čulnost, u strasti i ma kakve izazove, ovo Sunce ponoći je tu da zaštiti od mraka, od tajne, od zlih duhova...
izvor

« Poslednja izmena: 15. Jun 2007, 01:41:10 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
a moje u 12. u blizancima i na osmom stepenu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung versus
a moje u 12. u blizancima i na osmom stepenu Smile

Sunce u Blizancima


Blizanci su merkurijanski znak i treći po redu, tako da ovaj položaj daje mješavinu utjecaja Sunca, Merkura i 3. kuće. Ovaj položaj pogoduje izražaju Merkura jer je on planet koji uzburkava glasne žice i proizvodi glas u Bikovom grlu; također favorizira pisanje i putovanje; um je osvijetljen Suncem u Blizancima te kad je potrebno ili prikladno putovati, osoba od toga prosperira i fizički i psihički. Ugodna je osoba i često općenito omiljena u svom društvu.


Sunce u dvanaestoj kući 
 
 Vi više volite da ostanete iza scene, čak i po cenu da sebe dovedete u izolaciju. Volite usamljenost, intuitivni ste i tajanstveni. Privlači vas misticizam, okultizam i duhovne aktivnosti. Religiozni ste i spremni uvek da pomognete drugima, makar zbog toga morali u životu da prođete kroz iskušenja koja će od vas zahtevati žrtvovanje. Materijalne vrednosti i novac vam nikad nisu na prvom mestu.
h u svojoj karijeri. Veoma ste ambiciozni i rešeni da uspete po svaku cenu. Imate naglašenu želju za javnim priznanjima. Sve vas to čini prirodnim vođom koga ljudi slede i u koga imaju poverenje. Osoba ste od autoriteta, ugleda i reputacije. Ipak morate voditi računa o poznatoj činjenici da preterana ambicioznost i autoritativnost odbijaju ljude od takvih osoba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung versus
Meni je Sunce u 10.kuci ?!??

Sunce u 10. kući

Ovo je jedan od najsigurnijih znakova općeg uspjeha u životu. Osoba se uzdiže zaslugama onih koji su iznad njega na društvenoj ljestvici i stječe pozicije od povjerenja i odgovornosti. U zajednici je mnogo poštovan i često počašćen postavljanjem u javne urede, na njega se uvijek može računati da će opravdati povjerenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:15:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.