Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:35:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suicidan (15)  (Pročitano 17249 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Be a man and lift.


IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
Be a man and lift.




Dobar savet...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
izbegavaj antidepresive
nadji hobi
idi kod privatnog psihologa na psihoterapiju
ne idi u teretanu jer svi egocentricni neopederi dolaze iz teretane
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Теретана је синонин за простор само, биће довољно да изађе мало на трчање по крају за почетак.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Redovno sam testiran na mnogobrojnim psihijatriski

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung starII
Sta ti je psiholog rekao o tvom stanju specifichno?

Psiholog je konstantovao da sam gej!

Kada su svi ti strahovi pocheli da ti se javljaju?

Strahovi su poceli da mi je javljaju od 4/5 razreda osnovne skole i sve su bili jaci

U kakve sukobe si konkretno ulazio dok si isao u skolu?

Sukobe razbijenog nosa,premlacen,povrede oka ,prebijavanje na ulicu,VEC SAM POZNAT U HITNU POMOC

Chega se bojish napolju da nemash zelju da napushtash sobu?

U sobi osecam sigurnost.
~~~~~~~~~~~
Zoloft me usporava sada trenutno pijem 50 mg ,a lorazepam sam pio i 5 mg (kada sam poceo da padam)pa mi je bio iskljucen sada je opet ukljucen i pijem 2 mg i to mi je preslabo,zudim za time bar na kratko sam smiren,ja se opijem od njega nemogu ni da govorim stojim samo se smejem.

Nije da moja mama ne zna da sam u takvom stanju moja mama zna isto sto i psihijatar,ali psihijatar ne zna da sam pokusao da se ubijem(moja mama zna sprecila me)ali i sada kada pokusam pred sam kraj osetim kao da sam nesto zaboravio da uradim u ovim zivotu,i znam da nema nazad,Moja mama sada nezna da ja i dalje imam zelju da se ubijem ali imam i sve je jaca,ja priznajem ocu da se od toga izlecim ali ne mogu ovo sve da kazem psihijatru,Evo bas ujutru idem na kontrolu,
inace nemam para za privatne seanse,. . . kod jednog psihologa sam iso 3 godine koji me je samo slusao i nije nista preuzeo,Od tih stresova kardiolog kaze da mi je zato srce stradalo,i pijem lekove i za srce,Zaista ja sam ocu da se izlecim od takvog osecaja,ali mislim da me mama nece razumeti(verujte mi)a ta setnja ne jer ja i kad budem sam i gradu 1% ukupno uvek se nadje neka licnost od pre cim ih vidim muka mi je a desava se i tada da me napadnu,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
krijes od svog psihijatra da hoces da se ubijes i da si vec pokusao.. koja budala to radi uopste, sta ce ti psihijatar onda, sto se ne zakljucas u sobu i iseces ziletima i ustedis vreme kevi i doktoru i covecanstvu  Smile

i pritom i tvoja majka koja zna da si hteo da se ubijes o tome nije razgovarala sa tvojim psihijatrom, vec te pusta da sam kreiras svoje male igre i pletes pricu kako tebi odgovara.. veoma je odgovorna zena i roditelj, nema sta

cut the crap  Smile

zajebavas psihijatra i trosis mu vreme, kao i nas ovde.. ne vidim ni jedan razlog da ti bilo ko pomogne

osim sto se slazem da te treba tuci, ali to da ti bude primarna terapija

ako si gej, prihvati to jer to ti je sudbina i prekini da cmizdris i da izigravas zrtvu protiv koje su se urotili svi zivi.. gejevi dobijaju batine, to je ovde uglavnom tako, neces provesti zivot u sobi osim ako si kompletan idiot, vec stisni petlju i napravi sebi ugodan zivot, sad si na dobrom putu da celog zivota budes pateticni parazit..

a da hoces da se ubijes stvarno, do sad bi se sto puta overio, i sam to znas vrlo dobro

prema tome prekini da slinis kao balerina i da foliras doktore i roditelje i manipulises svima ko u lutkarskom pozoristu

« Poslednja izmena: 15. Apr 2013, 11:41:00 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
edit by B: šala nije problem, šale nema

Salu na_stranu, zoloft nije za tinejdzere i moze da bude jako opasan. Psihijatar koji mu ga je prepisao je idiot. Decko pati od ozbiljnog psiholoskog problema i komentar ti je krajnje neumesan.

Citat
pateticni parazit
Citat
se slazem da te treba tuci
Citat
zajebavas psihijatra

Socijalna fobia je bolest, a ne mladalacki hir. To sto ti u odrastanju nisi imala psiholoske probleme ne znaci da imas pravo da sudis drugima. Stidi se svojih godina.
« Poslednja izmena: 15. Apr 2013, 21:26:46 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
evo stidim se, sad si i ti patetican

socijalna fobija je jedno a sasvim drugo je manipulacija ljudima oko sebe i stvaranje atmosfere koja njemu odgovara

ili se lecis od soc fobije ili se lecis od toga sto si suicidan ili se lecis od toga sto si preosetljiv

a ne foliras doktora od koga zavisi tvoj oporavak i tvoja keva ne zivi u izolovanom balonu na marsu nego se angazuje oko tebe bar toliko da sedne i porazgovara sa tvojim psihijatrom o tome sta je videla i sta je doktor cuo.. pa se stvori jedinstvena slika o pacijentu

i btw, soc fobija je u preko 85% slucajeva mladalacki hir ili prolazni period bez posledica na psihicko zdravlje
i to ne kazem ja, nego ljudi koji se tim bave.. ljudi poput psihijatra ovog decaka koji ga folira

da nije tako, imali bi oko 1200 samoubistava dnevno

« Poslednja izmena: 15. Apr 2013, 20:54:09 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Ok, to je to, nemojte offovati i sprdati se, znate pravila, hvala, sve najlepše.

Postavljaču teme, moraš ići i na psihoterapiju, ne samo lekovi. Ne bih da mračim, ali nemaš ti problem samo sa depresijom i suicidalnošću. Sve najbolje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia N-shurnaest
Stari ribnjak
zaba uskace
zvuk vode.
« Poslednja izmena: 15. Apr 2013, 21:37:58 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:35:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.