Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudjenje na svetskom prvenstvu (sa posebnim osvrtom na ofsajde i simuliranje)  (Pročitano 17819 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Uoči meča trećeg kola grupe H Svetskog prvenstva, između Španije i Čilea (2:1) na stadionu Loftus Versfield u Pretoriji, publiku su zabavljale sudije.




mislim da bi Horhe bio najbolja „cheerleader-sica”  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Prave sebi jako dobar argument za uvodjenje nekih novina s osvrtom na tehnologiju, uvodjenje nekih spravica i gluposti. Prilika za ucestvovanje i u fudbalskim vodama nekih velikih svetskih firmi kao sto je npr Carl-Zeiss (lupam).
Sa jedne strane, da...
Sa druge strane, FIFA je bila nedvosmisleno protiv ikakvih tehnickih pomagala...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Meni je cudno sto se Blater toliko protivi uvodjenju tih pomagala... Ima tu razloga i za i protiv, nazalost sve vise za... ali, Svajcarac je uvek bio sklon inovacijama... izneo je stav da bi bilo dobro uvesti crveni posle tri, ili cak cetiri zuta, onda uski dresovi za fudbalerke, pa lopte raznih dezena, izrada, jos malo i oblika (samo se proizvodjac ne menja, hm).... a sad mu je toliko zapelo da ne pokvari duh fudbala...
Ja bih volela da imamo vise kvalitetnih sudija i da nam bilo kakvi snimci i cipovi uopste ne budu tema, ali u deficitu pouzdanih ljudskih kadrova mozda nam tehnika zaista i jeste jedini izlaz...
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
Citat
Meni je cudno sto se Blater toliko protivi uvodjenju tih pomagala...
nije tu ništa čudno... rečeno je već:

Nije no nekome odgovara ovakav sistem sudjenja, na bazi povrsne procjene jednog, do tri sudije, jer se na taj nacin, odnosno, uz njihovu pomoc daju krojiti raznorazni rezultati, kao i kontrolisati sam tok bilo koje uboge utakmice. Velike su to pare u pitanju.. i veliki se planovi kuju, tako da im ne treba zamjeriti  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Bila sam malo sarkasticna u prethodnom postu. Nije valjda da mislis da sam stvarno zacudjena nekonzistentnim ponasanjem Seppa Blattera? Hocu da kazem da je Blatter (kao i njegov prethodnik) korumpirano djubre i vucibatina koju ne bi trebalo pustiti ni da pridje stadionu, a kamoli da organizuje SP i stara se o "kvalitetu" sudjenja na istom. Secate se onog filma sa BBC (Andrew Jennings ga je radio, malo sam guglala  Smile )? Mi mozemo da nagadjamo da li su neke sudije jednostavno nesposobne ili su umesane u namestanje utakmica, ali sigurno je samo jedno, ako ima ikakvih mutnih radnji u svemu tome, Blatter ne samo da zna za njih, vec iz toga izvlaci direktnu korist. Ali, posto postoji ona uvek zgodna prezumpcija nevinosti, moje ili bilo cije misljenje o SB ne iskljucuje mogucnost da su ipak sudije sve manje dorasle svom pozivu, pa zato dodajem da bi uvodjenje neke pomocne tehnologije zaista moglo resiti mnoge probleme....  Smile
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Za sada Belgijanac radi ocajno posao...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Zašto je ovo bio crveni karton sada na utakmici ŠPA-POR  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Meni snimak nije bas puno toga otkrio. Costa je u najmanju ruku ispao glup. Iskreno, jes' bio lakat, ali da li je pokazan karton zbog namere ili je mozda i doslo do kontakta to verovatno samo sudija zna. Ali, Capdevila je pao kao da ga je top izbacio! Toliko teatralno, toliko kvarno da nemam reci. Onda krece da ustane, vidi sudiju koji prilazi i ponovo se baca na travu i previja... Mislim, stvarno.... Direktni crveni za faul u napadu, pa to bas mora da bude pokusaj ubistva... Ili mi nismo videli isto sto i Argentinac ili je jos jedan Spanac navuk'o sudiju da izbaci protivnickog igraca bez razloga. Torres ispade malo dete za Capdevilu
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kad smo vec kod laktova, doticni Belgijanac na utakmici Japan - Paragvaj, nije video klasican lakat kada je Paragvajac bukvalno nabo Japanca... ono je za direktan crveni, ne ovo...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ФИФА изоставила Ларијонду и Росетија


Светска фудбалска федерација (ФИФА) одлучила је да изостави са списка судија за преостале мечеве Светског фудбалског првенства Хорхеа Ларионду из Уругваја и Роберта Росетија из Италије после грешака које су починили на утакмицама осмине финала.

Ларијонда није признао регуларни гол енглеског фудбалера Френка Лампарда на утакмици између Немачке и Енглеске при резултату 2:1, док је Росети признао гол Аргентине постигнут из офсајда на утакмици против Мексика.


ФИФА му је отказала поверење: Роберто Росети

Те две судијске грешке почињене истог дана у утакмицама осмине финала привукле су огромну медијску пажњу и поново покренуле дебату о неопходности увођења технологије која би помогла судијама у решавању спорних ситуација.

ФИФА међутим није навела разлоге због којих Ларијонда и Росети неће више судити у Јужној Африци. Још двојица судија изостављена су са тог списка. То су судија из Малија Коман Кулибали, који није признао гол за САД на мечу против Словеније који је завршен 2:2 и Француз Стефан Лануа који је, по многима престрого, искључио бразилског фудбалера Каку на мечу против Обале Слоноваче.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.