Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudjenje na svetskom prvenstvu (sa posebnim osvrtom na ofsajde i simuliranje)  (Pročitano 17800 puta)
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Marco Rodriguez... Meksicki sudija. Pokazao direktan crveni Cahill-u protiv Nemaca. Sada dao drugi zuti Estradi - videli smo svi zasto... Ma koliko puta odgledala snimak te situacije, ne mogu da vidim niti nameru, niti neku grubost (ili sto bi nasi strucnjaci sa rts-a rekli "intenzitet") prilikom tog kontakta (ako ga je uopste i bilo! ne verujem Torresu kad pada!  Smile )
G-din Rodriguez je u Meksiku poznat po nadimku "Chiquidrácula" ("Chiquimarco") iliti Dracula Ref, zbog navodne fizicke slicnosti sa likom iz meksicke verzije istog filma... i zbog poznate sklonosti ka deljenju kartona...
Inace, isti sudija je pokazao crveni Nadju protiv Obale Slonovace...
Neka mi neko, kad vas molim, kaze da nisam dobro videla i da je Estrada zasluzeno dobio drugi zuti jer stvarno padam u iskusenje da prestanem da gledam ovo SP... ne zbog jabulanija ili vuvuzela, vec zbog - sudija   Smile
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
Neka mi neko, kad vas molim, kaze da nisam dobro videla i da je Estrada zasluzeno dobio drugi zuti

Zaboravila si par min pre te situacije kad je Estrada promasio loptu pa skrljao nekog od Spanaca, taj start je bio za drugi zuti ali mu je sudija oprostio i opomenuo ga da za sledeci start dobija karton.  E sad sto nije namerno pravio ovaj faul kad je iskljucen to je druga prica. Jednostavno nepaznjom je slucajno sapleo Toresa a vec je bio opomenut.

« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 01:28:18 od bogdany80 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Tel.Me Your.Number
Jesi li ti ćorav? Nije ga dotakao uopšte... Tores se sapleo o svoju nogu Smile

« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 12:20:52 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
Ne lupaj, kolenom mu je zakacio stopalo. Pogledaj Estradu, uopste ne gleda Toresa nego gleda loptu, tek kad je doslo do kontakta Estrada okrece glavu da vidi sta se desilo.

Gledaj samo Estradu, samo njegovo kretanje, videces da u jednom trenutku kao da se spotakao. Na tvom snimku se ekstra vidi.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 12:38:15 od bogdany80 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Torres nije pao usled kontakta sa Estradom. Ako i jeste u trku zakacio njegovo koleno, evidentno je da nije usled toga pao. Torres spusta desnu nogu nakon eventualnog kontakta i onda u delicu sekunde mu proradi diverski instinkt da se baci na travu. Da se stvarno sapleo o Estradino koleno, tresnuo bi sa desnom nogom u vazduhu, ne bi mogao da nacini i sledeci polu-korak, pa tek onda da ga ponese... Fizika je jasna.
Ali, moguce da Bogdany80 ima pravo... Mozda je sudija dao drugi zuti zbog neceg sto se desilo pre ovoga... Ne mogu nista da tvrdim, jer sam paralelno gledala obe utakmice, pa moguce da taj detalj nisam uhvatila. Ako drugi zuti nije imao veze sa Torresovim padom, onda bi Torresu trebalo dati zuti za simulaciju... Opet, mi pregledamo ovo hiljadu puta da bi utvrdili sta je bilo... Pitanje da li je sudija mogao to najbolje da vidi. Moja logika je sledeca: u tom trenutku ide akcija iz koje sledi gol. Lopta je na sasvim drugoj strani terena u tom trenutku, pretpostavljam i paznja sudija. E, sad, koliko su sudija i pomocnici stvarno bili skoncentrisani na Torresa i Estradu? Kad vec dajes drugi zuti, onda stvarno moras da budes siguran u ispravnost svoje odluke.
Nego, Larrionda sudi Englezima i Nemcima, a Rosseti Argentini... Uf, samo da ne sj..u utakmice kartonima... Obojica su ludaci po tom pitanju
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Tel.Me Your.Number
Ne lupaj, kolenom mu je zakacio stopalo.
Jel to razlog da padne ovako? Smile
Ja na ovom snimku ne vidim bilo kakav očigledan kontakt što znači da ga je (ako je uopšte) u žargonu krznuo.

 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

basket.gif
(1517.3 KB, 290x290)
itf.gif
(2194.28 KB, 192x106)
« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 13:25:36 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
To je vec sad druga stvar kako je pao i kako je trebao da padne. Poenta price je da je ipak bilo kontakta (nenamernog) a lik je imao i zuti karton i usmenu opomenu pre toga. A sve ovo ne umanjuje cinjenicu da je Tores pickica koji je jedva cekao sve ovo.  A drago mi je da si ipak malo bolje pogledao svoj snimak pa malo promenio pricu iz "nije ga dotakao" u "krznuo ga".

P.s. zabole me i za Spaniju i Cile, samo sam izneo svoje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jesi li ti ćorav? Nije ga dotakao uopšte... Tores se sapleo o svoju nogu Smile


I jos onj kreten od sudije Karadzic kaze da je ovaj u pravu Smile Smile eto, sad se vide kakve su sudije u ovoj nasoj jadnoj ligi kad nam je ovaj najbolji Smile Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Gecko)
mob
Tel.Me Your.Number
To je vec sad druga stvar kako je pao i kako je trebao da padne. Poenta price je da je ipak bilo kontakta (nenamernog) a lik je imao i zuti karton i usmenu opomenu pre toga. A sve ovo ne umanjuje cinjenicu da je Tores pickica koji je jedva cekao sve ovo.  A drago mi je da si ipak malo bolje pogledao svoj snimak pa malo promenio pricu iz "nije ga dotakao" u "krznuo ga".

P.s. zabole me i za Spaniju i Cile, samo sam izneo svoje misljenje.
Nisam promenio "priču", lepo sam napisao da ne vidim kontakt.... to što Estrada cima glavu ili poskakuje ne mora da znači da je zakačio Toresa.

Bezobzira na sve, to što je Tores uradio je čisto simuliranje.

Nisam očekivao od tebe da se raspravljaš samo da bi ispalo da si u pravu Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 19:21:45 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone 4
Торес је пао ко да га је бомба разнијела.
Више него очигледно је да нема контакта.
Генерално, суђење на овоме СП је фантастично, немам ријечи.
Ко зна шта ћемо још видјети до краја.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 1.328 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.