Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudbina Srbije i turbofolk (offtopic sa muzickog foruma)  (Pročitano 8573 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
srkich vidis opet ljubav.Mi bi bolje ziveli da ima ljubavi.Zadovoljstvo dolazi od ljubavi.Da ima ljubavi bilo bi zadovoljstva.A svi koji se ravode razvode se ne zato sto neme para vec zato sto nema ljubavi.Znam ja sta je pozuda ali pozuda i ljubav nisu isto.Sadovoljtvo dolazi iz ljubavi a ne pozude.Ti mozes imati 22 devoke i sa svima njima da spavas i opet neces biti zadovoljan i trazices sledecu.A ako imas jednu kaja te voli i koju volis onda ti nije bitno ni gde zivis ni sta jedes.Ako mi neverujes uzmi i raspiataj se o jednom cuvenom bogatasu po imenu Enrju Karnegi.Koji je rekao da bogatasi umuru nesrecni i svo svoje bogatsvo dao je u dobrotvorne srvhe.Nije sve u bogastvu.Videces.Da imamo ljubavi mi bi bili zadovoljniji.I ako nisam u poravu sto se ljutis na mene.Ako nije istina to sto pricam sta te to pogadja.Ti meni mozes reci sta hoces i to me ne pogadja.Nemoj da se nerviras Ti imas para a ja ne i nebi trebao da se nerviras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako joco ne primecujes ja se ne nerivaram i mnogo me vise nervira ovaj petar od tebe i ti kao neko ko ima takav stav kakav imas trebao bi cak mnogo vise da obratis paznju na njega nego na mene!

a sa tom ljubav ljubav éjubav i ljubav pa pretera ga covece bozji mozda je to tako kako ti pricas ali ovo je 21 vek drustvo je stvoreno neke stvari su vekovima gradjene i tvoj deda i baba su ucestvovali u stvaranju ovakvog sveta kakav je danas a cinjenica je da se bez para nista ne moze da se od ljubavi ne zivi zivi se u kuci sa hranom u stomaku i vodom u kupatilu a ako nema higijene kuce hrane covek umire a da bi to sve imao coveku trebaju pare tako da ti mozes ovde da mlatis praznu slamu do preksutra ali i ti i te kako znas da bez para nemoze da se zivi pa moze da imas i ljubav i sta ti ja znam ali ako nemas pare brzo ces zabrsiti ispod mosta ili sta znam gde vec jedino sto ti ostaje da se uclanis u neko africko pleme mada i oni trenutno prodaju svoje rucne radove za pare a budisticki kaludjeri su poceli da putuju evropom i da pokazujju borilacke vestine za pare tako da to o cemu ti pricas znas i sam da nije tako!
ja nikad nisam rekao da covek treba da ima milone da bi bio srecan iako ja mozda spadam u tu grupu ljudi koja sto vise ima ona je srecnija ali cinjenica da i drugi ljudi kojima nije potrebno mnogo para za srecnu ali opet im je potrebno razumes!
pa ja nisam rekao da neko ko je bogat ima ljubavi a ti celo freme forsiras pricu kako kod bogatasa nema ljubavi a kod bednih ima i onda kad ja kazem da ima i bednih koji se razvode mozda i vise od bogatih ti mi odgovaras pa tu nema ljubavi pa dobro jutro ali prestani vise da pricas kako su bogati nesrecno a bedni srecni okreni se oko sebe i videces gomilu bednih koji su mnogo nesrecniji od bogatih a da ti ne pricam koliko bednih su upropastili svoje brakove bas zbog para iako je postojala ljubav izmedju njih kad majka nema detetu da da sta da jede i onda bude sa nekim bogatim zbog para da bi nahranila dete a takvih slucajeva je mali milion!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Ti ocigledno ne kapiras.Nije srecan onaj ko ima vec ko voli.I nije problem u novcu nego u ljubavi.Da ima ljubavi bilo bi sve bolje.Da trebaju pare trebaju kada se sve sve svelo da te proklete novce.A sto se tice moje babe i dede oni nisu ucestvovali u ovome i oni ovo ne podrzavaju.Ali ubijaju se i bogati i bogati se razboljevaju i oni koji zive u higijenski muslovima se razboljevaju.Pojenta je u ljubavi.Vi to ne razumete jer nikad niste osetili ljubav i ja vas razmem.Da ste imali ljubavi prema sebi sve bi vam bilo jasno.Srecan je onaj ko voli,a ne ko ima.Ljudi koi vole srecniji su od onih koji imaju.A problem je sto nema ljubavi a ne novca.I ja se zalazem za svet ljubavi a ne kapitala.Vreme ne odredjuje ljude vec ljudi odredjuju vreme.Mi mozemo ziveti savremeno ali sa ljubavlju i nevidim tu nista lose.Sve stvari se mogu koristiti na lose i na dobro sve od nas zavisi.A sto se tice petra i njemu su poruke upucenje.I za njega vazi da je ljubav vazna.Vidis svi ti narkomani i reperi su razocarani sto im zivot nije bolji i sto nemaju pa svoju utehu nalaze u drogi i ostalim losim stvarima ti nalazis zadovoljstvo u novcu i seksu a oni u alholu i drogu a ja u ljubavi.I tu je sva razlika izmadju mene i vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.