Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 720 721 723 724 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostale vesti iz sveta "dzet-seta" edicija 2  (Pročitano 789214 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ne znam da li si ikada zagazio na srpski YT, ali gro onoga sto sam videla je kasting za Zadrugu i Parove, miksovano sa nekim bubama i volejima ili kako se vec zovu ona dva bosanca...

Ja to djubre ne zelim da gledam... samo zato sto mi je IP iz Srbije...

Ako je to tebi cool... onda nista...  Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2018, 23:50:24 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Сад немам појма ни шта мислиш под српски јутјуб...не знам да ли мислиш на трендинг или који курац... Smile

Ја погледам Дневњак, Н1, БалканИнфо, ону несрећницу са чајанком па читам коментаре и остале зајебанције...гледаш шта те занима... Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne zelim da mi ovo iskace u sugestijama... prosto... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Balkan info  Smile


Otaklen su se oni ljudi tamo stvorili  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Добар је БалканИнфо има интересантних интервјуа.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Oni intervjuisu sve. I u svemu, logicno, ima jako dobrih intervjua i zanumljivih prica. Meni je to OK.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
dobar je tesha... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Zaboravih gde je ona pederska tema. Nego počinje na 2:17


https://youtu.be/NlCu_P6TFmE?t=137
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

This-Guy-is-Running-in-the-Snow-in-Fucking-Shorts-No-Excuses.jpg
(47.98 KB, 720x711)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
PRVA IZJAVA TAJNOG PRIJATELJA JELENE KARLEUŠE Ognjen Vranješ indirektno prozvao Duška Tošića: "JE L MISLITE DA SE JA PLAŠIM NEKOGA?!"
07.01.2019. 22:00


"Čekajte, je l vi mislite da se ja plašim nekoga?!"

Tim rečima je bosanski fudbaler Ognjen Vranješ (29), "dopisni prijatelj" folk pevačice Jelene Karleuše (40) zbog kojeg je njen muž, takođe fudbaler Duško Tošić (33), dobio napad ljubomore, odgovorio na pitanje da prokomentariše vest o porodičnoj svađi koju je navodno izazvao u domu Karleuša - Tošić.

Kako je "Blic" objavio, Duško Tošić je po povratku iz Kine, gde igra za Guangdžou, posumnjao da se Karleuša dopisuje sa drugim muškarcem, zbog čega joj je zaplenio mobilni.

U njemu je našao poruke od Ognjena Vranješa koje su ga razbesenele, pa je preko telefona pozvao svog bosanskog kolegu da oči u oči raščiste situaciju.

Sudeći po izjavi Vranješa za "Blic", u kojoj bosanski reprezentativac indirektno proziva Tošića, da se zaključiti da njihov razgovor nije bio prijatan.

- Znate kako ja svima kažem: “Ja sam s one strane Drine” (iz Bosne, prim. nov). Ne sa ove (iz Srbije, prim. nov), gde su “šatro” mangupi, tako da ne želim da pričam na tu temu. Zaboravite tu priču! Zovite Duška, njihova kuća je priča po medijima! Možeš s njim da komuniciraš. Srećna vam Nova godina! I to je to - rekao je Vranješ za “Blic”.


Ognjen Vranješ nije novajlija na stranama koje se bave estradom. Prošlog leta je osvanuo na naslovnicama zbog navoda da je suprugu Danijelu prevario sa pevačicom Katarinom Grujić.

Sudeći po svemu, međutim, ta ljubav nije opstala, a Vranješ je i dalje u zvaničnom braku sa Danijelom. Ipak, nastavio je sa momačkim životom. Pauze od fudbalskih obaveza koristio kako bi snagu povratio u Beogradu - i to na nastupima pevačica. Prošlog leta bio je čest gost beogradskih splavova, gde je viđan u društvu atraktivnih devojaka.

Ljubavni život Jelene Karleuše

Podsećanja radi, pevačica je od trenutka kada je stupila na estradnu scenu privlačila pažnju na sebe po vezama sa poznatim i kontraverznim muškarcima. Prvi Karleušin dečko kog je javnost imala prilike da upozna bio je kontravezni biznismen Zoran Davidović Ćanda sa kojim je bila u emotivnoj vezi godinu dana, počeli su 1999.

Ubrzo je usledila prosidba, a ljubavna priča se završila tragično kada je 23.marta.2000. godine, Davidović ubijen. Usled ovih teških trenutaka, Jelena nekoliko meseci nije želela da se pojavljuje u javnosti.

Dve godine nakon ubistva verenika Ćande upoznaje jednog od bogatih nasledniha imperije Karić, Bojana Karića, Bogoljubovog sina sa kojim započinje ljubavnu romansu.

Davne 2004. godine u septembru mesecu zaklinju se na večnu ljubav u pravoslavnoj crkvi. Ljubavna priča nije potrala nepunih pet meseci i brak je propao. U to vreme u javnosti se spekulisalo da je do razvoda došlo zbog Jelenine prevare sa jednim od telohranitelja porodice Karić, dok je ona tvrdila da se radi o nameštaljki čiji je cilj bio da joj uništi brak. Utehu od kraha bajkovitog braka našla je u bivšem dečku hrvatske starlete Nives Celzijus, biznismenom Vladanom Marićem. Početak ove ljubavne romanse vezuje se za period kada je Karleuša u društvu poznanika plovila jahom “Peršing” i tada upoznala Vladana sa kojim je nakon toga ostala u vezi nekoliko meseci.

Potom je sreću potražila pored fudbalera Duška Tošića kog je upoznala 2007. godine, sa kojim je i danas u braku. Prilikom upoznavanja Duško ju je slagao za godine i rekao da ima 26, a ne 20 godina koliko je imao u tom trenutku. Igrao je za jedan francuski klub, a posle dva dana veze Jelena je spakovala kofere i preselila se kod njega. O njihovim “igricama u krevetu” pričala je javno bez zadrške. Pre nekoliko godine internetom je počeo da kruži video iz perioda kada se zabavljala sa Duškom, gde Jelena simulira oralni seks prstom, dok je tadašnji dečko Tošić snima.

- U videu kažem da volim da mi liže ri*icu i gu*u, i to kažem njemu, nisam dala dozvolu medijima da objavljuju nešto što sam rekla privatno. Perverznjaci jedni! E sad! Ja moram da kažem da to nije istina. Mislim to... da volim... da mi liže... prava istina je da ja to obožavam!- izjavila je Karleuša u momentu kada se snimak proširio.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 720 721 723 724 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.