Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Studiranje na veterinarskom \ poljoprivrednom faksu!  (Pročitano 3843 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nego imam pitanje: Koliko sam te shvatio biranje predmeta je po starom sistemu, interesuje me da li Bolonja ima nekog uticaja na prijemni ... Hoce li se i tu nesto menjati ili ce ostati kao do sada ??? Smile Smile

Raspitala sam se malo po faksu u vezi prijemnog,jos se nista konacno ne zna,ali rekla mi je jedna profesorka da postoji mogucnost da uvedu polaganje 2 predmeta za prijemni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG Google Nexus 5
 
Pa recimo da ja nikome ne bih preporucila da ovde studira, zasto pa znas i sama.
Teorija celo vreme,zivotinju prvi put vidis u cetvrtoj godini i to uglavnom samo vidis.
Moze da ti se desi da zaglavis na nekom ispitu iako si se razbio od ucenja i d tako nesto vuces i god dana ( ovo nije samo moje iskustvo ). Previse muke a posle malo cene. Jedino ako mozes da se nateras da samo bubas,da ga zavrsis sto pre pa onda u beli svet.
ali ako vec imas tako neku mogucnost onda je bolje odmah napolju studirati.
Ako me pitas zato sto se neko dvoumi izmedju vet i jos nekog faxa onda bolje da izabere nesto drugo pogotovo ako je zensko i ako je zanima mala praksa.
Naravvno sve ovo s odnosi na nasu zemlju.



evo ovo je komentar devojke kojoj su ostala jos 3 ispita do kraja ...
a ja bih dodala jos uz sve to, da bas moras da volis zivotinje da bi se odlucio za tako nesto ...
« Poslednja izmena: 23. Feb 2007, 22:45:54 od mirjanammm »
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola E 550
Nego imam pitanje: Koliko sam te shvatio biranje predmeta je po starom sistemu, interesuje me da li Bolonja ima nekog uticaja na prijemni ... Hoce li se i tu nesto menjati ili ce ostati kao do sada ??? Smile Smile

Raspitala sam se malo po faksu u vezi prijemnog,jos se nista konacno ne zna,ali rekla mi je jedna profesorka da postoji mogucnost da uvedu polaganje 2 predmeta za prijemni...

Auh to bi bilo bas gadno, valjda ce uskoro znati!  Smile


Pa recimo da ja nikome ne bih preporucila da ovde studira, zasto pa znas i sama.
Teorija celo vreme,zivotinju prvi put vidis u cetvrtoj godini i to uglavnom samo vidis.
Moze da ti se desi da zaglavis na nekom ispitu iako si se razbio od ucenja i d tako nesto vuces i god dana ( ovo nije samo moje iskustvo ). Previse muke a posle malo cene. Jedino ako mozes da se nateras da samo bubas,da ga zavrsis sto pre pa onda u beli svet.
ali ako vec imas tako neku mogucnost onda je bolje odmah napolju studirati.
Ako me pitas zato sto se neko dvoumi izmedju vet i jos nekog faxa onda bolje da izabere nesto drugo pogotovo ako je zensko i ako je zanima mala praksa.
Naravvno sve ovo s odnosi na nasu zemlju.



evo ovo je komentar devojke kojoj su ostala jos 3 ispita do kraja ...
a ja bih dodala jos uz sve to, da bas moras da volis zivotinje da bi se odlucio za tako nesto ...

Pa ja sam od ranih nogu veterinar, pa veterinar - zapeo ko blesav!!! Sada evo gledam poljoprivredu, i eventualno tehnoloski, ostalo mi je pljuf! Cuo sam da nema kontakta sa zivotinjama, ali ja sam prosto reko bih zaludjen, nemam pojma...  Smile a volim zivotinje - obozavam ih!!!

Jel ima neko lepu informaciju o veterini, molim vas bilo sta, da mi digne moral  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
LG Google Nexus 5
pa i ova moja drugarica je bila zaludjena veterinom ... polozila je prijemni i na veterini i na medicini a ona je ipak izabrala veterinu.
i to ne samo ona vec i njen brat.

nije bas odusevljena ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Da... i ja znam jedan slican slucaj!

Moja drugarica je bila zaludjena veterinom , a prvobitno je htela medicinu ,polozila je prijemni i na jednom i na drugom i odluci se za veterinu ...Razocara se u fakultet ...I u drugoj godini napusti... I ode ...Ode na BK!

Ali nemoj da te takve price optrecuju previse ako si cvrsto odlucio ti to i upisi , istina je da veterina i nije za zensko!
Mozda za neku sa viskom  "Y" hromozoma Smile !
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam jedno pitanje za Zorbosa. Kako je na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu? Da li ima neke informacije. Mene konkretno interesuje pejzažna arhitektura, ali bilo kakva informacija bi mi značila. Kakav je prijemni, program, ispiti, prolaznost...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Tesko da ti ja mogu nekako pomoci , jer ja studiram po onom starom programu !
Sve je sad izmenjeno ,sto se tice nastave , predmeta , a i smer koji tebe interesuje je potpuno nov smer koji je uveden prosle godine!

Ja mislim da ti je prijemni najlaksi ...biras jedan predmet od ponudjenih i taj polazes !
Imas jednu knjizicu sa zadacima ili ti pitanjima i to nabubas napamet i polozis!

Najbolje bi ti bilo da odes na fakultet i kupis informator tu ti sve pise!
A informisi se na njihovom sajtu , mozda tu ima nekih informacija!

http://polj.ns.ac.yu/srpski/infobuduci.htm

U sustini fakultet ko fakultet...sve zavisi od tebe , tvojih radnih navika i organizovanosti !


« Poslednja izmena: 15. Jun 2007, 20:49:49 od zorbos »
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala na informacijama. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.