Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:04:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strukture podataka i algoritmi  (Pročitano 1671 puta)
06. Maj 2008, 15:33:02
Svakodnevni prolaznik


I smells the bestest...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n70
ovako: ostala su mi jos 2 ispita do kraja faxa (iliti vise poslovne skole). jedan od njih je ovaj iz naziva teme. inace, imam i posao pa teze stizem da naucim za ispit i sve se to malo oduzilo. sada sam uzeo bolovanje ovu nedelju i kontam nekako do subote, kad mi je ispit, da spremim ovo. ali, ljudi moji, nikako mi ne ide... neke zadatke ja i skontam kako i zasto su tako uradjeni, ali se NIKAD bi setio da ih sam tako uradim. ove druge jednostavno ne razumem. zadaci su, za vas ovde verovatno mala maca, i resavate ih za 3 minuta. evo primer:
1.stampati sve prirodne brojeve manje od datog petocifrenog broja n, ciji je zbir cifara jednak kvadratu prirodnog broja. ili
2. rekurzivnom funkcijom izracunati zbir prvih n prirodnih brojeva

uzeo sam 2 medju najkracima da ne kuckam previse.
molio bih neki savet kako i na koji nacin da ucim i da li uopste to moze da se spremi do subote... Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora SerbianFighter (Vreme: 06. May 2008, 15:53:53)
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 15:33:57 od SolitaryMan »
IP sačuvana
social share
It's something unpredictable
but in the end it's right.
I hope you had the time of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam sta taj ispit sve podrazumeva, ali samo pisanje algoritama u tim skolskim primerima je obicno boza...

http://www.mi.sanu.ac.yu/~zorano/taja/TeorijskoRacunarstvo.pdf

http://www.elitesecurity.org/t115849-Teorija-algoritama-Skup-poznatih-algoritama-struktura-podataka
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I smells the bestest...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n70
da. treba mi samo pisanje algoritama. imam i zadatke i sve. cak i ne znam kojim principom da ucim. desava se da skoro prepisem ceo zadatak da bi ga skontao i za pola sata ga opet jedva uradim... kao izgubljen slucaj sam. kao da nikad ispita nisma pololzio. nemam pojma sta da radim.
a ove stranice sto si mi dao... to je opet malo apstraktno meni Smiley mislim da su pojedini delovi mnogo vise od onoga sto se meni trazi ovde...  Smiley
IP sačuvana
social share
It's something unpredictable
but in the end it's right.
I hope you had the time of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I smells the bestest...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n70
e, polako mi pocinje ovo biti jasnije. ali mi treba jos jedna pomoc. ovo sve sto ja radim je u pseudo-jeziku. da li postoji compiler za njega. ja ga nisam nasao i mislim da je pascal njemu najslicniji, ali je sitaxa malo drugacija. kako ja sada da proverim ono so uradim, ili, kako da kompajliram uradjen zadatak. nije valjda da sada moram da skontam sintaxu pascala da bi to uradio?   Smile


e da. jos jedno pitanje. sta znaci da je broj PROST? onaj koji se dobija sabiranjem 2 ista broja, ili sta?
« Poslednja izmena: 09. Maj 2008, 15:15:25 od SolitaryMan »
IP sačuvana
social share
It's something unpredictable
but in the end it's right.
I hope you had the time of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
e da. jos jedno pitanje. sta znaci da je broj PROST? onaj koji se dobija sabiranjem 2 ista broja, ili sta?
Kuku majko i ti zavrsavas fax.  Smile

Moj klinac koji je 6-i rared o.s. kaze, svaki broj koji kada se podeli ne daje decimalni ili broj sa ostatkom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I smells the bestest...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n70
pa sam tim sam zadnji put dolazio u dodir u srednjoj a na faxu sam do sada bio samo sa teorijskim predmetima koji nemaju veze sa ovim. znam ja da je to glupo pitanje i da se tice osnovnih stvari, ali se neke stvari jednostavno zaborave ako duze vremena ne dolazis u dodir sa njima. cemu odmah takvi komentari... a jbt. Smile

nevazno, treba mi odgovor na prvo pitanje...
« Poslednja izmena: 09. Maj 2008, 15:48:56 od SolitaryMan »
IP sačuvana
social share
It's something unpredictable
but in the end it's right.
I hope you had the time of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:04:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.